Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

shadowro 31-12-05 23:32

3 Attachment(s)
poze caldeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
si un filmulet cu ce era afara :D

Razvan-CT 31-12-05 23:33

anu 2006 sa va aduca multe bucurii,,, sanatate,, fericire,,, shi sa aveti parete de shi mai multi cai putere,,,, shi sa aduca romaniei shi mai multe masini marfa

blowwind 31-12-05 23:34

LA MULTI ANI :))


o sa revin mai incolo cu poza si filme :D:D:D

Razvan-CT 31-12-05 23:36

mai shadowro u bei prigat?? in loc sa bei shi u niste whisky ceva...... sau prigatu ala era doar de forma pus :D ??

shadowro 31-12-05 23:36

cance cica nu am voie sa upload mpeg

shadowro 31-12-05 23:37

bei m-ati prins .. o sa ruginesc in curand dar asta e .... am promis ca nu mai beau :lol: :lol: :lol: :lol:

Alexutzzz 31-12-05 23:38

V am promis ca o sa fiu alaturi de voi si va urez inca o data LA MULTI ANI !!!!

c i k y 31-12-05 23:41

La multi ani fratii mei multa sanatate si un nou an cat se poate de bun!!! Va pup te toti ! s-a incins cheful si la mine ! SUS PAHARU !!!!!!!!!!!!!

Razvan-CT 31-12-05 23:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
bei m-ati prins .. o sa ruginesc in curand dar asta e .... am promis ca nu mai beau :lol: :lol: :lol: :lol:

d c sa nu mai bei????? faci rau la betie sau ai ajuns in coma shi de atunci ai promis ca nu mai bei :lol: :lol: :?: :?:

topser 31-12-05 23:44

LAAA multi ani !!
sa nu uitam niciodata de unde am plecat ! welcome 2006 !
ma duc sa ma invart putin cu tico acuma zbye ! intru mai incoloo ;)

shadowro 31-12-05 23:46

poveste lunga ... ce fata de eminescu am cu freza aia frateeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Dari 31-12-05 23:48

Re:
 
La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!

peter 31-12-05 23:51

ce faceti mey beti fara fratele vostru.....

haide cu maneaua si cu beuta...!!!!pana maine dim !!

Razvan-CT 01-01-06 00:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
ce faceti mey beti fara fratele vostru.....

haide cu maneaua si cu beuta...!!!!pana maine dim !!



peter de fapt e pana dimineata,,,, nu pana maine dimineata,,,, dak u vreio sa stai oana pe 02.01.2006 dimineata e treaba ta,,, :lol: :lol: :lol:

lolek 01-01-06 00:08

LA MULTI ANIIIIIIIIII :)) si tot ce va doritzi in 2006 bla bla bla :D me lene sa scriu multe


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning