![]() |
3 Attachment(s)
poze caldeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
si un filmulet cu ce era afara :D |
anu 2006 sa va aduca multe bucurii,,, sanatate,, fericire,,, shi sa aveti parete de shi mai multi cai putere,,,, shi sa aduca romaniei shi mai multe masini marfa
|
LA MULTI ANI :))
o sa revin mai incolo cu poza si filme :D:D:D |
mai shadowro u bei prigat?? in loc sa bei shi u niste whisky ceva...... sau prigatu ala era doar de forma pus :D ??
|
cance cica nu am voie sa upload mpeg
|
bei m-ati prins .. o sa ruginesc in curand dar asta e .... am promis ca nu mai beau :lol: :lol: :lol: :lol:
|
V am promis ca o sa fiu alaturi de voi si va urez inca o data LA MULTI ANI !!!!
|
La multi ani fratii mei multa sanatate si un nou an cat se poate de bun!!! Va pup te toti ! s-a incins cheful si la mine ! SUS PAHARU !!!!!!!!!!!!!
|
Re:
Quote:
|
LAAA multi ani !!
sa nu uitam niciodata de unde am plecat ! welcome 2006 ! ma duc sa ma invart putin cu tico acuma zbye ! intru mai incoloo ;) |
poveste lunga ... ce fata de eminescu am cu freza aia frateeee :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re:
La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!
|
ce faceti mey beti fara fratele vostru.....
haide cu maneaua si cu beuta...!!!!pana maine dim !! |
Re:
Quote:
peter de fapt e pana dimineata,,,, nu pana maine dimineata,,,, dak u vreio sa stai oana pe 02.01.2006 dimineata e treaba ta,,, :lol: :lol: :lol: |
LA MULTI ANIIIIIIIIII :)) si tot ce va doritzi in 2006 bla bla bla :D me lene sa scriu multe
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning