Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

feryboy 15-03-09 01:11

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ne vedem acolo :)

jakal 15-03-09 17:20

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
detalii........detalii......
pt cei care nu au putut ajunge..........

CobraArt 15-03-09 19:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
S-au anulat :)))

T@zMania 15-03-09 22:05

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
niste cocalari basitzi si pitzipoance de rahat.....
de tot ***ul!!!
sa va fie rusine atzi inscris 150 de masini si nu atzi reusit sa lasatzi nici macar doua grupe sa se termine....disperatzi dupa bani ce sunteti.
locatzia de tot rahatul!!!!!
organizarea si mai si!!!!
mare pacat de numarul mare de masini puternice care s-a aliniat la start.
buzaul a fost intrecut cu mult....cea mai de rahat cursa la care am fost
RUSINE!!!!!

barladi 15-03-09 22:08

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Se pare ca este adevarata vestea ca distractia a continuat pe aeroport.....si a continuat intr-un stil mare, pana spre seara :D......F multe masini puternice si oameni cca 1 sfert din cati erau la Bucovat

ALEX_BZN 15-03-09 22:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2151045)
niste cocalari basitzi si pitzipoance de rahat.....
de tot ***ul!!!
sa va fie rusine atzi inscris 150 de masini si nu atzi reusit sa lasatzi nici macar doua grupe sa se termine....disperatzi dupa bani ce sunteti.
locatzia de tot rahatul!!!!!
organizarea si mai si!!!!
mare pacat de numarul mare de masini puternice care s-a aliniat la start.
buzaul a fost intrecut cu mult....cea mai de rahat cursa la care am fost
RUSINE!!!!!

Totusi si oamenii au fost de vina...nu numai organizatorii....langa mine erau grupuri si grupuri care stateau pe pista..numai basiti...jandarmii si oficialii le ziceau si ei nimik...dupa ce plecau jandarmii erau al loc...cel putin ala cu lamborghinii nu avea loc deloc sa ii dea..si il cred

ALEX_BZN 15-03-09 22:12

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by barladi (Post 2151059)
Se pare ca este adevarata vestea ca distractia a continuat pe aeroport.....si a continuat intr-un stil mare, pana spre seara :D......F multe masini puternice si oameni cca 1 sfert din cati erau la Bucovat

Majoritatea au plecat...nu se stia nimic sigur si daia cred....macar bine ca cei cu cai multi nu au aruncat banii degeaba si si-au atins scopu de a concura....ca cei mai multi cu motoare mari cred ca au avut un consum pe masura si au avut si cheltuieli pe masura

barladi 15-03-09 22:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
S-au dat in draci pe aeroport....spun din surse sigure.....e plin netul de poze de pe aeroport. La liber......si spuma in general. Cateva exemple: Gallardo, 911 turbo, ursi turbo, STI-uri, EVO-uri, CZR-ul, Speedsterul, cl 63 AMG, etc

ALEX_BZN 15-03-09 22:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
pacat..:(...daca stiam mai am duceam si eu...dar era o nelamurire totala...fiecare zicea cate o versiune din auzite...ba ca se amana..ba ca se face o pauza,ba ca se muta pe aeroport...fel si fel...si cum majoritatea au plecat am plecat si eu...pacat de drumu batut pana acolo:(

shantzu 15-03-09 22:53

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Toata lumea da vina pe public de fiecare data , dar niciodata la cursele cu probleme nu a fost cineva care sa se ocupe de ei ( jandarmi , BGS , etc)
Am fost la Pitesti anul trecut organizare f buna , toata lumea statea dupa garduri.(in general cand organizeaza Legal Racing a fost totul cum trebuie).Si la Brasov a fost f buna organizarea ( alt organizator)
De Craiova ce sa zic.... imi pare bine ca nu m-am decis aseara sa merg :lol: si imi pare rau pentru cei care au fost ...

Bengy_BLS 15-03-09 22:54

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
pana acu imi parea bine ca nu am venit din cauza ca s-au anulat , dar acu imi pare rau ca s-au tinut pe aeroport si eu nu am fost acolo
Asta e , or sa mai fie curse , urmeaza buzaul , care dupa parerea mea au avut de invatat din evenimentele de anul trecut si anul asta o sa fie si o mai buna organizare si o mai buna desfasurare a evenimentelor

tng 15-03-09 22:55

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
se va recupera la 4tuning day's din atmofsera ... dar in versiunea drift/show

ALEX_BZN 15-03-09 23:18

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 2151228)
Toata lumea da vina pe public de fiecare data , dar niciodata la cursele cu probleme nu a fost cineva care sa se ocupe de ei ( jandarmi , BGS , etc)
Am fost la Pitesti anul trecut organizare f buna , toata lumea statea dupa garduri.(in general cand organizeaza Legal Racing a fost totul cum trebuie).Si la Brasov a fost f buna organizarea ( alt organizator)
De Craiova ce sa zic.... imi pare bine ca nu m-am decis aseara sa merg :lol: si imi pare rau pentru cei care au fost ...

Trebuie totusi sa intelegem si noi ca ordine nu trebuie facuta cu garduri si jandarmi...ai vazut fotbalul la spanioli...aia nu au nici macar gardut la stadion...ca na e lumea mai civilizata...asa ar fi trebuit si la noi...nu dau toata vina pe spectatori.....dar am fost azi si iti zic ca 80% ei sunt vinovati...se trecea cu masina cu portavoce si se anunta in gura mare ca daca mai intra pe pista se inchid cursele dar ei nimik..il huiduia pe cel care anunta..si decat sa se intample vreo tragedie mai bine sa se anuleze...si oricum oamenii nu ar fi inteles...cel mai bine ar fi sa nu mai fie romanii asa incapatanati....dar na noi dam vina pe organizatori...ca asa suntem invatati...sa dam vina pe altii:|

shantzu 16-03-09 00:52

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Am fost la multe curse legale , peste tot in tara e acelasi public , 20% pasionati restul pokemoni ,cocalari si tarani.
Cand cineva vrea sa faca ceva calumea ,face cu orice public , cand vrea doar sa faca rost de niste bani il cam doare undeva de ce se intampla la eveniment.
Cand pe un cocalar il desparte de "pista" o banda lata de 3 cm atarnata de 2 betze si pazit de 3 betivi (vezi Buzau ultima oara) el va face orice sa isi vada idolii din mislocul drumului, insa cand intre el si "pista" e un gard de metal plus care un jandarm la 30-40 de metrii , eventual si o duba care imparte cateva amenzi "aventurierilor"(vezi Brasov in toamna) iti spun 100% ca acel public de sus va fii cel mai bun de la orice eveniment incoace :)

sittheo 16-03-09 01:37

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 2151241)
se va recupera la 4tuning day's din atmofsera ... dar in versiunea drift/show

de abia astept ardem pana la prezoaneeeeee:evil:


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning