![]() |
Re: ACCELERATE PROJECT
:lol:O sa va aduc poze de la 4tuning days......8)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
Restul sambata la ora 21:00 in centrul rasnovului adunare generala alex sa iti incarci bateria bine ca faci pe dj-ul si ceilalti cu muzica tot lafel , sper sa fac rost de un fm sa facem un concert :headfones |
Re: ACCELERATE PROJECT
Propun o intalnire a comitetului executiv pentru luarea catorva masuri absolut necesare!!! propuneti locatie, data si ora. Aseara nu sa putut discuta ....de inteles la ce rush de adrenalina aveam toti.
PS. - Decizia finala sa fie anuntata in PM! |
Re: ACCELERATE PROJECT
no , tibi draga , nu ai pus poza cu noi si " preteni " nostri :shock::lol::lol::lol:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
:-) BooN. Si? Cand o mai trantim de un ''Gratar'' ? :-)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
15 Attachment(s)
:peace:Asa cum am promis , poze de la 4tuning days....cateva mai interesante:lol::lol::lol:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
misto...cine a facut pozele?
:D |
Re: ACCELERATE PROJECT
Urmeaza centralizarea fotografiilor din cadrul intalniri din data de 11.04.2009, dupa care le vom posta aici pentru toata lumea:)
Sa nu uitam sa facem mentiunea ca a fost o seara neasteptat de reusita in ciuda pregatirilor ... Anuntam totodata membri clubului ca in scurt timp urmeaza pregatirea unui eveniment similar, care se anunta cu mult mai spectaculos decat cel precedent:D P.S. Vetzi fi anuntzatzi din timp astfel incat sa nu va programatzi alte lucruri, si sa stabilim un nou record de prezentza:-) - Prezenta va fi obligatorie!! :twisted: O zi buna tuturor! |
Re: ACCELERATE PROJECT
Deci...ca sa spunem asha...o punem iar' de un ''GRATAR'' :-D
|
Re: ACCELERATE PROJECT
ATENTIE!!! Multe radare astazi spre BRAN si ZARNESTI !!!
|
Re: ACCELERATE PROJECT
1 Attachment(s)
Quote:
Am uitat ce era mai important......dintre poze:twisted: |
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
dar cred ca am avut deja vu...mi se intampla fff des lucrul acesta . :D te pup! ;) |
Re: ACCELERATE PROJECT
PE DATA DE 25/04/09 O SA ORGANIZAM O INTRUNIRE GENERALA A CLUBULUI, UNDE PARTICIPAREA ESTE OBLIGATORIE. AVEM DE DISCUTAT CU ABSOLUT TOTI MEMBRII DUPA CARE O SA ORGANIZAM ''UN GRATAR'' :-D. O SA FIE DISCUTATE ANUMITE PROBLEME ALE CLUBULUI SI TOTODATA REZOLVATE. PT MAI MULTE DETALII MEMBRII CLUBULUI O SA FIE INFORMATI TELEFONIC, RESPECTIV DESPRE ORA SI LOCUL UNDE VA AVEA LOC INTRUNIREA. VA MULTUMESC.
|
Re: ACCELERATE PROJECT
25/04/09 AM ANUNTAT DIN TIMP CA SA NU FIE DISCUTII CA NU ATI PUTUT AJUNGE CA A MURIT PISICA SAU STIU EU CE... ;-) MULTUMESC
|
Re: ACCELERATE PROJECT
1 Attachment(s)
]STREET 4 CARS CLUB VA UREAZA PASTE FERICIT !
!!! HRISTOS A INVIAT !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:16. |
- Copyright 2026 4Tuning