Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   ACCELERATE PROJECT (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/109118-accelerate-project.html)

cami19ro 11-04-09 00:38

Re: ACCELERATE PROJECT
 
:lol:O sa va aduc poze de la 4tuning days......8)

db_freak 11-04-09 01:40

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by cami19ro (Post 2228428)
:lol:O sa va aduc poze de la 4tuning days......8)

bine cami , asteptam....

Restul sambata la ora 21:00 in centrul rasnovului adunare generala
alex sa iti incarci bateria bine ca faci pe dj-ul si ceilalti cu muzica tot lafel , sper sa fac rost de un fm sa facem un concert :headfones

Hellix 12-04-09 14:29

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Propun o intalnire a comitetului executiv pentru luarea catorva masuri absolut necesare!!! propuneti locatie, data si ora. Aseara nu sa putut discuta ....de inteles la ce rush de adrenalina aveam toti.

PS. - Decizia finala sa fie anuntata in PM!

Nemes Ion 12-04-09 18:29

Re: ACCELERATE PROJECT
 
no , tibi draga , nu ai pus poza cu noi si " preteni " nostri :shock::lol::lol::lol:

FoX_BvStreetracing 13-04-09 09:37

Re: ACCELERATE PROJECT
 
:-) BooN. Si? Cand o mai trantim de un ''Gratar'' ? :-)

cami19ro 13-04-09 11:39

Re: ACCELERATE PROJECT
 
15 Attachment(s)
:peace:Asa cum am promis , poze de la 4tuning days....cateva mai interesante:lol::lol::lol:

danielS777 13-04-09 18:31

Re: ACCELERATE PROJECT
 
misto...cine a facut pozele?


:D

BarsyA 14-04-09 09:09

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Urmeaza centralizarea fotografiilor din cadrul intalniri din data de 11.04.2009, dupa care le vom posta aici pentru toata lumea:)
Sa nu uitam sa facem mentiunea ca a fost o seara neasteptat de reusita in ciuda pregatirilor ...
Anuntam totodata membri clubului ca in scurt timp urmeaza pregatirea unui eveniment similar, care se anunta cu mult mai spectaculos decat cel precedent:D

P.S. Vetzi fi anuntzatzi din timp astfel incat sa nu va programatzi alte lucruri, si sa stabilim un nou record de prezentza:-)
- Prezenta va fi obligatorie!! :twisted:

O zi buna tuturor!

FoX_BvStreetracing 14-04-09 09:13

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Deci...ca sa spunem asha...o punem iar' de un ''GRATAR'' :-D

FoX_BvStreetracing 14-04-09 09:18

Re: ACCELERATE PROJECT
 
ATENTIE!!! Multe radare astazi spre BRAN si ZARNESTI !!!

cami19ro 14-04-09 16:41

Re: ACCELERATE PROJECT
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by danielS777 (Post 2234762)
misto...cine a facut pozele?


:D

:twisted:Un aparat de fotografiat,bun;)
Am uitat ce era mai important......dintre poze:twisted:

danielS777 14-04-09 17:58

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by cami19ro (Post 2238020)
:twisted:Un aparat de fotografiat,bun;)
Am uitat ce era mai important......dintre poze:twisted:

aha...am inteles. imi pareau cunoscute pozele, parca le-am mai vazut undeva.
dar cred ca am avut deja vu...mi se intampla fff des lucrul acesta . :D

te pup! ;)

FoX_BvStreetracing 15-04-09 09:38

Re: ACCELERATE PROJECT
 
PE DATA DE 25/04/09 O SA ORGANIZAM O INTRUNIRE GENERALA A CLUBULUI, UNDE PARTICIPAREA ESTE OBLIGATORIE. AVEM DE DISCUTAT CU ABSOLUT TOTI MEMBRII DUPA CARE O SA ORGANIZAM ''UN GRATAR'' :-D. O SA FIE DISCUTATE ANUMITE PROBLEME ALE CLUBULUI SI TOTODATA REZOLVATE. PT MAI MULTE DETALII MEMBRII CLUBULUI O SA FIE INFORMATI TELEFONIC, RESPECTIV DESPRE ORA SI LOCUL UNDE VA AVEA LOC INTRUNIREA. VA MULTUMESC.

FoX_BvStreetracing 15-04-09 09:53

Re: ACCELERATE PROJECT
 
25/04/09 AM ANUNTAT DIN TIMP CA SA NU FIE DISCUTII CA NU ATI PUTUT AJUNGE CA A MURIT PISICA SAU STIU EU CE... ;-) MULTUMESC

KillerINC 19-04-09 23:14

Re: ACCELERATE PROJECT
 
1 Attachment(s)
]STREET 4 CARS CLUB VA UREAZA PASTE FERICIT !

!!! HRISTOS A INVIAT !!!


All times are GMT +2. The time now is 23:16.

- Copyright 2026 4Tuning