Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - DJ-06-PFH (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/105339-cielo-dj-06-pfh.html)

D o n n 04-10-11 08:08

Re: multam
 
esti multumit de TESLA? a trecut cu bine cielito prin tarile alea...am vazut si eu prin franta cateva nexia....dar in paragina :)) tot la noi arata mai bine:D multa sanatate si numai bine!

clauio 04-10-11 16:38

dap.multumit
 
arcurile sport s-au dat... sa le foloseasca sanatos

clauio 28-10-11 16:01

Pa Cielo
 
:???::sad:
Baieti, va anunt ca am vandut Cieloiu meu drag. Partea buna e ca a ramas in familie si o sa fie ingrijit si frumos in continuare, iar cand o sa simt nevoia de aroma coreeana o sa-i invart nitel rotile.
Intru in echipa VW dar Cielo o sa fie mereu in suflet...

mike-fullspeed 28-10-11 21:52

Re: Pa Cielo
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4675242)
:???::sad:
Baieti, va anunt ca am vandut Cieloiu meu drag. Partea buna e ca a ramas in familie si o sa fie ingrijit si frumos in continuare, iar cand o sa simt nevoia de aroma coreeana o sa-i invart nitel rotile.
Intru in echipa VW dar Cielo o sa fie mereu in suflet...

Ce VW iei?

Allynush 28-10-11 22:54

Re: Pa Cielo
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4675242)
:???::sad:
Baieti, va anunt ca am vandut Cieloiu meu drag. Partea buna e ca a ramas in familie si o sa fie ingrijit si frumos in continuare, iar cand o sa simt nevoia de aroma coreeana o sa-i invart nitel rotile.
Intru in echipa VW dar Cielo o sa fie mereu in suflet...

Toti scapati de koreence ?


All times are GMT +2. The time now is 15:58.

- Copyright 2026 4Tuning