![]() |
Re: multam
esti multumit de TESLA? a trecut cu bine cielito prin tarile alea...am vazut si eu prin franta cateva nexia....dar in paragina :)) tot la noi arata mai bine:D multa sanatate si numai bine!
|
dap.multumit
arcurile sport s-au dat... sa le foloseasca sanatos
|
Pa Cielo
:???::sad:
Baieti, va anunt ca am vandut Cieloiu meu drag. Partea buna e ca a ramas in familie si o sa fie ingrijit si frumos in continuare, iar cand o sa simt nevoia de aroma coreeana o sa-i invart nitel rotile. Intru in echipa VW dar Cielo o sa fie mereu in suflet... |
Re: Pa Cielo
Quote:
|
Re: Pa Cielo
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:58. |
- Copyright 2026 4Tuning