![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
si dupa aia t intrebi d c vine politia |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
bai care avetzi filme de sambata poze .. .bagatzile si voi mah .... mai ales din portu tomis .......scoda cu pasat ...marfa rau
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
cei din liga stiu deja locu` care e asa ca ori vb pe mess ori vedetzi voi cum ..dar nu mai auntati locatia pe forum ...........chiar vretzi sa ne trezim cu nationalu pe cap |
Re: Xtreme Club Emotion
sfat???
ascundeti-va placutele de inmatriculare la filmari ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Mah dar la noi nu mai apare Xtreme club emotion la user grups
???? |
Re: Xtreme Club Emotion
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Cine vrea sa vina la bucuresti la 4tuning sa ma sune acuma 0723199358 mai sunt locuri.
|
Re: Xtreme Club Emotion
bai da cum mama draq facem ma sa ne scrie si noua Xtreme Club emotion la usergrups?
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
baieti da in Constanta nu mai va vede lumea , a fost focu ala la inceput si brusc ati disparut. unde o ardetzi?
|
Re: Xtreme Club Emotion
ploua... :cry:...vremea naspa...dar iesim....:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
vi peter azi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning