Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

Psycho 27-03-06 00:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ZET-EVO
Va Astept La 20 La Aqua Magic!!!

sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

kalvin77 27-03-06 08:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

Da lasa-i ma sa vina ... la urma urmei ce facem ? ne intailnim si atat, eventual spargem seminte si bem sucuri, NOI SUNTEM SUCARI !!!, dupa cum au zis altii.

kalvin77 27-03-06 08:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
Ia zii ....cum e..am loc ?

Da ma ai loc, vorbim cand ne intalnim sau pe mess

GRIGO 27-03-06 19:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai care avetzi filme de sambata poze .. .bagatzile si voi mah .... mai ales din portu tomis .......scoda cu pasat ...marfa rau

GRIGO 27-03-06 19:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

ai perfecta dreptate......
cei din liga stiu deja locu` care e asa ca ori vb pe mess ori vedetzi voi cum ..dar nu mai auntati locatia pe forum ...........chiar vretzi sa ne trezim cu nationalu pe cap

Mustang 27-03-06 21:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
sfat???
ascundeti-va placutele de inmatriculare la filmari ;)

Most_Wanted 29-03-06 10:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Mah dar la noi nu mai apare Xtreme club emotion la user grups
????

Mariomagic 29-03-06 21:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.

kalvin77 29-03-06 23:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mariomagic
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.

numa sa aiba ei memorie ... sa nu faca ca pavel stratan in melodiile lui ... :)

TheBig_X 31-03-06 11:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
Cine vrea sa vina la bucuresti la 4tuning sa ma sune acuma 0723199358 mai sunt locuri.

GRIGO 31-03-06 19:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai da cum mama draq facem ma sa ne scrie si noua Xtreme Club emotion la usergrups?

Mustang 01-04-06 08:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
Membri noi din club sunt rugati sa intre aici: https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups ,sa bifeze Join Group la XCE, dupa care join groups ;)

de asemenea va asteptam cu posturi si aici : https://forum.4tuning.ro/167-xtreme-club-emotion.html

faci cum ti-am spus !!!! uite aici ;)

YZF-PWR 08-04-06 00:40

Re: Xtreme Club Emotion
 
baieti da in Constanta nu mai va vede lumea , a fost focu ala la inceput si brusc ati disparut. unde o ardetzi?

peter 08-04-06 09:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
ploua... :cry:...vremea naspa...dar iesim....:)

leonard 08-04-06 11:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
vi peter azi?


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning