Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

DTH 20-02-10 20:48

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Imi plac toate cele postate pe pagina asta , in specia ( Chevrolet Corvette 1957 ) este superb ...culoarea scoate in evidenta foarte mult macheta , la mai multe !

CatalinM6 21-02-10 12:03

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci MillionDollarBaby!
Merci Racer21!
Ma bucur ca va plac :)!

steaua23 21-02-10 12:06

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Jaguar XK 120 ... o masina superba. Eleganta si sportiva ... :)

Nici macheta nu arata rau

CatalinM6 23-02-10 12:51

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
38. BMW 318i 1981, de la Fabri (am primit-o cadou)
Mie imi place foarte mult!

steaua23 23-02-10 13:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Arata foarte bine babuta. Are detalii frumoase, in special la motor. N-am prea stat sa studiez machete 1:24, dar asta e chiar frumoasa :D

CatalinM6 23-02-10 18:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
steaua23...Merci!Ma bucur ca iti place!

Acum..astept un Chevrolet Nova,sa vedem cand o ajunge...

Darius DMS 23-02-10 18:50

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
sa ghicesc,prietena??:shock:...oricum,este superba...felicitari si bafta;)

Bubu21 23-02-10 18:59

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Foarte frumos modelul;)Spor la colectionat:D:D:D

CatalinM6 23-02-10 19:05

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Darius DMS....exact :)!Ultimele 3 machete sunt de la ea :)
Bubu21.........merci!

alexu_bad_boy 24-02-10 00:12

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
marfa rau.....e cel de la calin nu???

enDzo 24-02-10 08:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Superba ! nu am cuvinte... imi place tare mult si zici ca e din "La Piovra" cine isi mai aduce aminte... apropo de placutele de inmatriculare italiene.

DTH 24-02-10 08:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Intradevar , foarte frumoasa se merita sa o ai in colectie :D

CatalinM6 24-02-10 08:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
alexu_bad_boy....Da,e cel de la Calin.Merci!
enDzo....Merci!
MillionDollarBaby...Merci!

Darius DMS 24-02-10 09:10

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
da Doamne sa am si eu o asa prietena:lol::lol:.....bafta in continuare;)

CatalinM6 25-02-10 09:04

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
39. Chevrolet Nova SS coupe 1970, de la Maisto


All times are GMT +2. The time now is 07:13.

- Copyright 2026 4Tuning