![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Imi plac toate cele postate pe pagina asta , in specia ( Chevrolet Corvette 1957 ) este superb ...culoarea scoate in evidenta foarte mult macheta , la mai multe !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci MillionDollarBaby!
Merci Racer21! Ma bucur ca va plac :)! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Jaguar XK 120 ... o masina superba. Eleganta si sportiva ... :)
Nici macheta nu arata rau |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
38. BMW 318i 1981, de la Fabri (am primit-o cadou)
Mie imi place foarte mult! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Arata foarte bine babuta. Are detalii frumoase, in special la motor. N-am prea stat sa studiez machete 1:24, dar asta e chiar frumoasa :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
steaua23...Merci!Ma bucur ca iti place!
Acum..astept un Chevrolet Nova,sa vedem cand o ajunge... |
Re: Machetele mele - CatalinM6
sa ghicesc,prietena??:shock:...oricum,este superba...felicitari si bafta;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Foarte frumos modelul;)Spor la colectionat:D:D:D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Darius DMS....exact :)!Ultimele 3 machete sunt de la ea :)
Bubu21.........merci! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
marfa rau.....e cel de la calin nu???
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Superba ! nu am cuvinte... imi place tare mult si zici ca e din "La Piovra" cine isi mai aduce aminte... apropo de placutele de inmatriculare italiene.
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Intradevar , foarte frumoasa se merita sa o ai in colectie :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
alexu_bad_boy....Da,e cel de la Calin.Merci!
enDzo....Merci! MillionDollarBaby...Merci! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
da Doamne sa am si eu o asa prietena:lol::lol:.....bafta in continuare;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
39. Chevrolet Nova SS coupe 1970, de la Maisto
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:13. |
- Copyright 2026 4Tuning