Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 3 - 1.9 TD (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102054-golf-3-1-9-td.html)

AnduGTR 24-09-10 07:39

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Spray de contacte. Mi se pare ca e si mai ieftin decat WD 40.

t1grul 17-10-10 18:45

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
3 Attachment(s)
2 poze de la intalnirea golfurilor din Craiova

scuzati claritatea pozelor

Frunza 17-10-10 19:47

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
daa,mergea ceva mai clar sa vad ce face surioara :D:-)

t1grul 06-11-10 17:00

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
4 Attachment(s)
cateva poze mai clare de la intalnirea de ieri ;)

t1grul 18-11-10 14:59

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
1 Attachment(s)
o poza

t1grul 20-12-10 08:26

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
1 Attachment(s)
prima zapada...

tracky 20-12-10 13:00

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
de cati cai e motorul ? cam cat consuma ?

t1grul 20-12-10 17:26

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Are 65 de caluti :D
Consuma aproximativ 5,5-6 in oras si cam 4,5 in afara, acum iarna nu i-am facut consumul.

bib_andrey 20-12-10 18:29

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Arata bine golful ;)
Ai grija de el
Bafta

B-99-SAA 21-12-10 12:45

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
N-ai roti de iarna? :rolleyes2

t1grul 23-12-10 18:32

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3916291)
N-ai roti de iarna? :rolleyes2

nu are...nu are nevoie :)

t1grul 25-12-10 09:55

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Craciun fericit alaturi de cei dragi!

t1grul 31-12-10 07:19

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
4 Attachment(s)
Decembrie 2010, Craiova - "Coafura rezista!" :D





Un an nou plin de realizari!

B-99-SAA 31-12-10 12:43

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Quote:

Originally Posted by t1grul (Post 3942537)
Decembrie 2010, Craiova - "Coafura rezista!" :D





Un an nou plin de realizari!

Tare commnetul :lol: :lol: :lol: La multi ani, iti doresc ca anul care vine sa fie mult mai bun decat cel care a trecut! :D

t1grul 31-12-10 16:12

Re: Golf 3 - 1.9 TD
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3943229)
Tare commnetul :lol: :lol: :lol: La multi ani, iti doresc ca anul care vine sa fie mult mai bun decat cel care a trecut! :D

ms ms ms la fel


All times are GMT +2. The time now is 04:33.

- Copyright 2026 4Tuning