Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Mr.Extasy 27-12-13 18:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Robi: frumos :D
R.Equinox: Poti fi mai explicit cu fitmentul? Jantele am observat si eu acum. Nu gaseam pe 17 aseara, nu le vedeam in lista :D

R.Equinox 27-12-13 21:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Mr.Extasy (Post 5637867)
Robi: frumos :D
R.Equinox: Poti fi mai explicit cu fitmentul? Jantele am observat si eu acum. Nu gaseam pe 17 aseara, nu le vedeam in lista :D

Jantele sunt prea mari si de asta pur si simplu buza jantei sta lipita de aripa..
Trebuia si putin camber pe spate..
Cateva exemple...
Attachment 2915220Attachment 2915221Attachment 2915222Attachment 2915223

Mr.Extasy 27-12-13 23:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Inteleg. La faza cu marimea, eram prea chior ca sa le mai vad si pe cele de 17 :D In legatura cu camber, nu prea sunt fan, de asta incerc sa pun roata cat mai dreapta, fara sa dau in camber pozitiv :D

robi_jam 28-12-13 12:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
In sfrarsit am facut si eu o placuta de inmatriculare realista :lol: am gasit font romanesc si am facut litere in relief , ce ziceti?

:-P

R.Equinox 28-12-13 16:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5638145)
In sfrarsit am facut si eu o placuta de inmatriculare realista :lol: am gasit font romanesc si am facut litere in relief , ce ziceti?

:-P

Arata bine.
Vopseste etrieri in negru sau alb si 10x pentru masina!:lol:

KrYpToN 28-12-13 22:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ba da toata lumea are modelul asta de e34 numai eu nu il am,e privat cumva ? asa mi s-a zis pe vst

capa` 29-12-13 00:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
ce ziceti, e ok ? :rolleyes2

radu_cainamisir 29-12-13 13:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Mai joaca lumea SLRR :O

Ce s-a intamplat? A mai aparut vreun SLRR nou, un path nou, ceva?

robi_jam 29-12-13 17:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
R.Equinox - Imi place ca unii mai vechi ca tine imi apreciaza munca, multumesc :-)

KrYpToN - Eu l-am gasit la rusi pe modzona, oricum nu te lua dupa cei de pe vstanced, ca 75 % din ei nu ti-ar da nici c***t.

capa` - Arata super, foarte bun cadrul, dar cu putin edit in photoshop, adica umbra inegrita si cu soferul scos arata muuuuult mai bine.

radu_cainamisir - Mai joaca lumea, mai joaca :lol::lol::lol: Ce se mai aude de Seat? Ca eu cu Oltcit-ul am ramas inca la "exportare" :lol:

Care dintre cele doua arata mai bine? Cel cu grila cromata sau cel cu grila mata?

Rid3r*RaCe 29-12-13 20:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Weeekend cu Golanul Clean :*

R.Equinox 29-12-13 20:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
KrYpToN-Dami buzz pe mess si til dau eu..
capa`-E foarte ok Capa..Scoate soferu si e perfect..Imi place mult cadru!
radu_cainamisir-Normal ca se joaca..vezi pe vstance sau gom ce o mai aparut..nu ma apuc acum de povestit:lol:
robi_jam-Stai calm ca nu toti au stiut de la inceput..omu mereu o sa mai aibe de invatat pana la perfectiune..
In legatura cu E30-ul..
Ii sta bine cu narile negre si incearca sa faci camber pe spate si nu pe fata..ia incearca sa vezi cum arata;)
_______________________
Un E39 pe "table"+un e36 in forma=Pure Love!:twisted:
Attachment 2916366Attachment 2916367

capa` 29-12-13 21:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Bravo baietii, imi place ce vad :D

Vreau si eu o reflexie, R.Equinox, crezi ca se poate sa mi-o dai pe a ta ? :oops:

R.Equinox 29-12-13 22:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by capa` (Post 5638947)
Bravo baietii, imi place ce vad :D

Vreau si eu o reflexie, R.Equinox, crezi ca se poate sa mi-o dai pe a ta ? :oops:

Da desigur.
Lasami un pm cu id-ul tau.

capa` 29-12-13 22:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
:arrow:

Tis-ul 30-12-13 10:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Winter mode :oops: .


All times are GMT +2. The time now is 01:32.

- Copyright 2026 4Tuning