Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

bobi_racers 25-12-13 15:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
MERRY CHRISTAM BAIETI

CICA CU ASA CVA SE LIVREAZA JUCARIILE ANUL ASTA DE CATRE MOS CRACIUN

robi_jam 25-12-13 16:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Sarbatori fericite baieti, numai bine!

Icy track day :-P

Rid3r*RaCe 25-12-13 16:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Si-a facut si Mos Craciun Upgrade la Sanie :)) ! :)
SARBATORI FERICITE BAIETI :!:

robi_jam 25-12-13 16:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 5636899)
Si-a facut si Mos Craciun Upgrade la Sanie :)) ! :)
SARBATORI FERICITE BAIETI :!:

Camberu' pe faţă :bat:

Rid3r*RaCe 25-12-13 16:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5636901)
Camberu' pe faţă :bat:

da`mi un PM cu ID tau de Messenger ca sa ma ajuti te rog frumos ! :*
Si sa nu fac off uitati :

robi_jam 25-12-13 16:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 5636903)
da`mi un PM cu ID tau de Messenger ca sa ma ajuti te rog frumos ! :*
Si sa nu fac off uitati :

Nu iti pot trimite id prin pm, nu stiu ce are pm-ul tau, da nu e ca al celorlalti. Trimite-mi tu un pm gol, si iti dau eu un reply cu id-ul.

KrYpToN 25-12-13 17:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Sarbatori fericite colegii,sa aveti parte de tot ce va doriti

Am scos tank-u din buncar :))))

DariusAlexandru 25-12-13 22:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
ţăranu' cu
Attachment 2914607 Attachment 2914608

R.Equinox 25-12-13 23:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5637029)

MASERATI!:lol::lol:

Craciun Fericit tuturor va doresc..
Revin si eu cu o masina mai pe seara!

NtzDra 26-12-13 02:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Craciun Fericit tuturor !!!

......

Mr.Extasy 26-12-13 12:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Salut. M-am hotarat sa mai trec si eu pe aici :D Sarbatori fericite si tot ce va doriti.
PS: Ma poate ajuta si pe mine cineva cu grafica? :D

g2by 26-12-13 21:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Un Maserati acolo, sper sa fie pe placul vostru :)

Mr.Extasy 27-12-13 02:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
@g2by: Este, este :D
Si un ursulet, facut din lipsa de somn ...

R.Equinox 27-12-13 16:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Mr.Extasy (Post 5637519)
@g2by: Este, este :D
Si un ursulet, facut din lipsa de somn ...

Prea mari jantele,verdele asta nu il prinde deloc..mai lucreaza la fitment..la cadre..si cam atat

robi_jam 27-12-13 18:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Mr.Extasy - Saraca masina, victima a insomniei.

S-au aburit geamurile pana am facut poza :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:38.

- Copyright 2026 4Tuning