![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Aha ok. Poti sa urci harta te rog?:lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
frumoase cadre ;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Mama ca ma mai uitam dupa masini ca asta cu putin timp in urma... NFS-ul era idolatrizat :lol: Cine nu avea Underground 2 nu exista. Ce vremuri...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
va rog un numar imi face si mie cineva
BN 25 RDU |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Am si eu nevoie pentru un 2.2.1 LE2 MWM de urmatorul fisier
cars\racers\Baiern_data Multumesc! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ho ma, ho! Cand se apuca unu sa faca off topic se apuca toti :evil::evil:
Uitati aici topic unde sa cereti ce vreti https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...line-help.html Nu mai faceti off pe unde apucati, va urc eu pe help in 2 - 3 minute ce va trebuie. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaa
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
KrYpToN - chiar imi plac angel-eyes-urile rosii :-P
Kapow! :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Multam,sunt facute in PS
Frumos Audi |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
FRUMOASE MASINI !!! m.am jucat si eu putin azi mi.am cam iesit din mana :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
smechere masini pe pagina asta
acum vin si eu in prezentare cu bmw m3 e 46 c.s.l my baby si vreau o parere de la voi daca se poate ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
bobi_racers - Bai, ... masina e "acceptabila", dar... pe spate, ai un camber de numa ca nu ti se rupe puntea, iar rotile alea, sunt mult, mult,mult prea mari, numarul ala nu cred ca isi avea locul, la fel si stopurile alea, puteai sa le lasi pe cele stock, si incearca sa iti imbunatatesti si tu grafica, umbla pe la nvidia control panel sau ce placa video ai, si pune totul pe maxim, apoi incearca sa iei cadre mai bune, folosind F9 si + si - ca sa reglezi zoom-ul, sunt sigur ca iti va reusi. Oricum, intra si tu pe Stance Works http://www.stanceworks.com/ si uita-te cum se fac pozele. Noroc ;)
Sa nu fiu chiar complet off: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Craciun Fericit baietii!! Sa auzim numa` de bine .
Sanatate si sa fiti fericiti langa cei dragi. Craciun Fericit! |
| All times are GMT +2. The time now is 01:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning