Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

davidov92 21-12-13 12:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5634877)
L-am pus eu ceva posturi in urma, e a lui bigstank cred.

Da, e al lui Bigstank. E varianta cu FXAA, cum am placă video AMD, și din ceva motive necunoscute de mine, ambient occlussion din ENB nu funcționează dacă e pornit orice fel de hardware anti-aliasing (MSAA, SSAA) la plăcile AMD.

R.Equinox 21-12-13 18:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by davidov92 (Post 5634882)
Da, e al lui Bigstank. E varianta cu FXAA, cum am placă video AMD, și din ceva motive necunoscute de mine, ambient occlussion din ENB nu funcționează dacă e pornit orice fel de hardware anti-aliasing (MSAA, SSAA) la plăcile AMD.


Aha ok.
Poti sa urci harta te rog?:lol:

davidov92 21-12-13 18:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5635025)
Aha ok.
Poti sa urci harta te rog?:lol:

E cam mare să o mai reuploadez. O găsești la ruși, pe Promods.

KrYpToN 21-12-13 18:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
frumoase cadre ;)

robi_jam 21-12-13 20:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Mama ca ma mai uitam dupa masini ca asta cu putin timp in urma... NFS-ul era idolatrizat :lol: Cine nu avea Underground 2 nu exista. Ce vremuri...

raducu_pradan 22-12-13 09:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
va rog un numar imi face si mie cineva
BN 25 RDU

CyPz 22-12-13 10:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Am si eu nevoie pentru un 2.2.1 LE2 MWM de urmatorul fisier

cars\racers\Baiern_data

Multumesc!

robi_jam 22-12-13 11:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ho ma, ho! Cand se apuca unu sa faca off topic se apuca toti :evil::evil:
Uitati aici topic unde sa cereti ce vreti https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...line-help.html Nu mai faceti off pe unde apucati, va urc eu pe help in 2 - 3 minute ce va trebuie.

KrYpToN 23-12-13 04:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaa

robi_jam 23-12-13 12:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
KrYpToN - chiar imi plac angel-eyes-urile rosii :-P

Kapow! :D

KrYpToN 23-12-13 16:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multam,sunt facute in PS


Frumos Audi

NtzDra 24-12-13 05:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
FRUMOASE MASINI !!! m.am jucat si eu putin azi mi.am cam iesit din mana :D

bobi_racers 24-12-13 14:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
smechere masini pe pagina asta

acum vin si eu in prezentare cu bmw m3 e 46 c.s.l my baby si vreau o parere de la voi daca se poate ?

robi_jam 24-12-13 14:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
bobi_racers - Bai, ... masina e "acceptabila", dar... pe spate, ai un camber de numa ca nu ti se rupe puntea, iar rotile alea, sunt mult, mult,mult prea mari, numarul ala nu cred ca isi avea locul, la fel si stopurile alea, puteai sa le lasi pe cele stock, si incearca sa iti imbunatatesti si tu grafica, umbla pe la nvidia control panel sau ce placa video ai, si pune totul pe maxim, apoi incearca sa iei cadre mai bune, folosind F9 si + si - ca sa reglezi zoom-ul, sunt sigur ca iti va reusi. Oricum, intra si tu pe Stance Works http://www.stanceworks.com/ si uita-te cum se fac pozele. Noroc ;)

Sa nu fiu chiar complet off:

dary762 24-12-13 23:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Craciun Fericit baietii!! Sa auzim numa` de bine .
Sanatate si sa fiti fericiti langa cei dragi.
Craciun Fericit!


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2026 4Tuning