![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau si eu noi niste poze de la intalnirea de vineri seara! si... nu ma supar chiar deloc daca apar poze si de la intalnirea de azi (sambata, 13.06.2009);):twisted:
merci! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Cine dăăă ronduu ălaaa bineee?Oare cine?8)Pe la sfârşit pe acolo :D !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps:pozele de vineri...sunt ok dar nu au iesit cum ma asteptam pt ca iarasi a fost mult prea putina lumina.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am rugaminte ca de acum toate fotografiile facute la intalniri sau iesiri sa fie postate in topicul https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/128757-infernomotorsport-meetings-photo-corner.html ca sa nu incarcam aiurea "Photo Corner" unde este dedicat exclusiv sedintelor foto cu membrii Inferno Motorsport. Multumesc!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i`a vezi lucica poate te intereseaza ceva de pe aici
https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/124540-vand-pt-e30-bare-fuste-mtech1-and-mtech2-kit-exterior-ix.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ms, are private message de la mine, astept sa-mi raspunda...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mtech 2-ul este tot varianta cu bandou... exact ca aia rosie care o am si eu sus si refuz s-o pun pe masina din motive strict legate de estetica... mai sapam, merci frumos oricum :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
face mouse bani, face el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca are ce sa vanda :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Romanu' vinde orice :)) dar cand vine vorba de urs sau matza...ai de unde alege ;) nu gluma
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in seara asta m-am intalnit cu robynet si o sa aiba o surpriza pentru voi vineri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe o bere ca nu lea vazut nimeni si pozele le-am scos de mult;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
- Copyright 2026 4Tuning