Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 12-06-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim

Kinghost69 13-06-09 02:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2402744)
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim

dap:x

Kinghost69 13-06-09 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu noi niste poze de la intalnirea de vineri seara! si... nu ma supar chiar deloc daca apar poze si de la intalnirea de azi (sambata, 13.06.2009);):twisted:
merci!

Tweety_rzw 14-06-09 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Cine dăăă ronduu ălaaa bineee?Oare cine?8)Pe la sfârşit pe acolo :D !

johnny325 14-06-09 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;)

jB*XSA 14-06-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2406123)
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;)

sunt pe vine, am avut ceva probleme azi cu netul si curentul de otopeni:)) au darmat aia la pasaj la baneasa nush ce stalp de electricitate si am cam stat pe bezna azi in marea parte a zilei.

ps:pozele de vineri...sunt ok dar nu au iesit cum ma asteptam pt ca iarasi a fost mult prea putina lumina..

jB*XSA 15-06-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am rugaminte ca de acum toate fotografiile facute la intalniri sau iesiri sa fie postate in topicul https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/128757-infernomotorsport-meetings-photo-corner.html ca sa nu incarcam aiurea "Photo Corner" unde este dedicat exclusiv sedintelor foto cu membrii Inferno Motorsport. Multumesc!

RoByNeT 16-06-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i`a vezi lucica poate te intereseaza ceva de pe aici


https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/124540-vand-pt-e30-bare-fuste-mtech1-and-mtech2-kit-exterior-ix.html

Lucian_GXZ 16-06-09 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ms, are private message de la mine, astept sa-mi raspunda...

Lucian_GXZ 16-06-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mtech 2-ul este tot varianta cu bandou... exact ca aia rosie care o am si eu sus si refuz s-o pun pe masina din motive strict legate de estetica... mai sapam, merci frumos oricum :D

daffy duck™ 16-06-09 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
face mouse bani, face el

DRK*DeSiGn 16-06-09 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca are ce sa vanda :D

godboyro 18-06-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Romanu' vinde orice :)) dar cand vine vorba de urs sau matza...ai de unde alege ;) nu gluma

johnny325 19-06-09 01:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in seara asta m-am intalnit cu robynet si o sa aiba o surpriza pentru voi vineri

johnny325 19-06-09 01:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe o bere ca nu lea vazut nimeni si pozele le-am scos de mult;)


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning