Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

Sofro 27-09-09 13:57

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Pentru cei care nu credeau k exista "ingineru` sef"...akum v-ati convins k pe lumea asta mai sunt si astfel de fenomene??una peste alta a fost ok...am avut de ce sa radem..pardon de cine:p
P.S: asa cum zicea si irina am fost dupa la city la un suc si a venit si "ingineru` sef"...am o inregistrare cu el si alte "inventii/tunning/" si etc.o voi prelucra ca sa se auda bine si o voi posta.

Blondy26 27-09-09 18:05

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
desi suna foarte tentant nu o voi descarca pentru ca nu vreau sa ma ia durerea de cap:)))...

YZF-PWR 27-09-09 18:42

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Am gasit formula pt cele 3 idei ale lui : Motor Hannos dar rotativ ,dar asa rotativ incat sa se invarta motoru sub capota :))

Blondy26 27-09-09 19:12

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2673220)
Am gasit formula pt cele 3 idei ale lui : Motor Hannos dar rotativ ,dar asa rotativ incat sa se invarta motoru sub capota :))

E Motor HanNus (nu glumesc, asa a zis, intreaba-l pe NRG :)) )

GRIGO 27-09-09 19:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Si totusi ... pozele alea nu le pune nimeni ? :)

DarkJEDI 27-09-09 21:54

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
domnu fotograf, de ce nu ati facut poze? :D eu nu am tras decat o mana. o sa le postez maine seara.

CT18NRG 27-09-09 22:08

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
a tras semjke ... io n`am tras decat vreo 2 3 , ca doar ce cumparasem aparatu ala si nu aveam blitzul la el .. si nu ne`am inteles pe intuneric :))

k4r4 28-09-09 10:00

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2673220)
Am gasit formula pt cele 3 idei ale lui : Motor Hannos dar rotativ ,dar asa rotativ incat sa se invarta motoru sub capota :))

ma...serios acuma....sa se invarta pistoanele in camasi...sa faca tornada si merge mai tare.

j.v.l 28-09-09 10:19

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
dar voua nu v-a zis ca are "1000 de km parcursi in marsarier" ???
evident, el la volan :lol:

wu_vladutz 28-09-09 10:58

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Cine`i frate "meseriasu`" asta ? :D

D_M_X 28-09-09 11:14

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by j.v.l (Post 2674683)
dar voua nu v-a zis ca are "1000 de km parcursi in marsarier" ???
evident, el la volan :lol:

:) tare rau asta...pune si inregistrarea sa auzim toate perlele.
P.S. cine e doctorul motoarelor?

SMocKey21 28-09-09 11:29

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by D_M_X (Post 2674837)
:) tare rau asta...pune si inregistrarea sa auzim toate perlele.
P.S. cine e doctorul motoarelor?

un gagiu pl vreo 16 sau 17 ani man :)))) omul este criminal vrea motor 2.0 Hannus cu pistoane de 1.3 cum are honda accord pe o dacie.Asta dupa ce ia permisul ca din cate am inteleg de la NRG pana si dnul Dancu l-a rugat frumos pe dnu` inginer sa numai circule pe strazi fara permis =))))))))))))

NRG-ule lamureste-ma si pe mne inca odata cum era asta :))

Sofro 28-09-09 16:55

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by SMocKey21 (Post 2674872)
un gagiu pl vreo 16 sau 17 ani man :)))) omul este criminal vrea motor 2.0 Hannus cu pistoane de 1.3 cum are honda accord pe o dacie.Asta dupa ce ia permisul ca din cate am inteleg de la NRG pana si dnul Dancu l-a rugat frumos pe dnu` inginer sa numai circule pe strazi fara permis =))))))))))))

NRG-ule lamureste-ma si pe mne inca odata cum era asta :))

Deci tipu` este un pusti de 17 ani...l-a "agatat:(dak pot sa zic asa) pe NRG pe forum...si au avut o conversatie pe mess cva de genu: "Frate uite eu am o pisica de 2.0 120 de cai....n-am permis da conduc....si vreau s-o ard si eu cu voi....stii tu gen nfs seara prin orash cu nebunii cu de toate"....oki toata bune si frumoase pana aici:)))).am iesit intr-o seara sa vedem un meci cu romania si hai sa-l chemam si pe domnu`.a venit am fost undeva la un suc mai multe persoane.si-a facut intrarea incercand sa impresioneze un personaj de la masa cu replica" sa stii k am facut 1000(sau 500 nu mai stiu exact) de km cu spatele de la eforie la constanta" moment in care noi am ramas blocati.dupa evident a inceput sa ne povesteasca despre masini.
Sa dau cateva exemple:
1.i-am aratat motorul de pe seat de 1.2 stoc...la care tipu` "aaa mistooo ti-ai lasat 1.2 12 valve 36 de supape k sa nu se prinda lumea k tuh ai 200 de cai sub capota si sa-i faci pe toti"
2.l-am luat la misto intrebandu-l dak stie "o pisica negru cu portocaliu care sta in faleza nord cu motor de 7.5 hannus cu motor alpina" la care pustiu a da stiu masina ...m-am dat cu el si l-am facut
3.i-a povestit alex k ar vrea sa-si puna pe masina o teava de 2 toli din motor in aeru` conditionat k sa-si faca racirea mai bine la motor,la care pustiu " a pai mai bine mai pune-ti una k sa fii mai sigur...si sa stii k dak faci asa trebuie s-o tii peste 6000 de ture k dak nu iti ingheata motoru"
Acestea sunt doar o mica parte din "cunostiintele" respectivului ...multe nu mi le mai amintesc si nici nu as vrea.
O sa postez si inregistrarea cand o sa aiba timp NRG s-o prelucreze.Pana atunci s-aveti pofta la ras:)

j.v.l 28-09-09 17:17

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
da cand i-a dat el 13.000 de ture la pisica lui ... ce mai zici ? :lol: aia m-a marcat profund :lol:

Sofro 28-09-09 17:37

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by j.v.l (Post 2675784)
da cand i-a dat el 13.000 de ture la pisica lui ... ce mai zici ? :lol: aia m-a marcat profund :lol:

Da uitasem sa mentionez ca el venise pe jos...si l-am luat eu in masina pana unde am fost sa bem un suc si intamplator i-am dat putin ....la care tipu: "da tu dc schimbi asa???ca eu la bmw`u meu ii dau pana in 13 mii de ture ca sa rup pistoanele si injectoarele"...:)


All times are GMT +2. The time now is 00:59.

- Copyright 2024 4Tuning