![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
eu iti multumesc pt ajutor. @ marica: la un moment dat voi posta si prezentarea golfuletzului meu ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
...asfalt :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ideea era sa ne arate vila care si-a cumparat-o;):lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..ahhh , mai prins :oops: ...as vrea eu :sad: ..o vila la munte sa ma dau cu schiurile :drunk:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Bafta cu masina ca e "sexy bomba" printre golfurile din tara :shock: ! :)) |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
...cred ca renunt la ideea cu bare sus ... nu am gasit nimic la un pret decent
...vorba unui coleg ...stramba si cu 7kg de kit numai "bomba" nu este ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
jock, orice tuning implica chit/fibra... crezi ca alea de la wagenwerks nu au chit?
mai ales sa fie ceva custom ;) totusi eu zic sa nu renunti la bare.chiar e ceva nou in romania...si pana o sa prinda contur o sa mai treaca mult...apropo, ti-am dat tag in niste poze pe facebook. cand ai timp sa arunci o privire.dar cred ca le sti :D multa bafta :)>- |
Re: Golf 4 - My Angel!
parerea mea este ca barele alea si-ar face toti banii mai ales modificate cum ziceai tu, dar in conditiile in care tu vrei sa le modifici, zic sa mai astepti pana gasesti unele defecte si deci la pret mic. e pacat sa renunti la ideea asta pentru ca este ceva rar la noi, si care da foarte bine. o sa ma mai interesez si eu poate iti gasesc ceva convenabil pe la craiova.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
... vedem ,daca "cade" bine ,daca nu ...iar bine;)
Alex , frumo$$$ ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
....sunt pe drum ;)
Multumesc Razak ...fratemeleu :love: |
Re: Golf 4 - My Angel!
bun ma bucur ca ti-ai revenit
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...de revenit nu mi-am revenit (financiar) :cry: ... dar cand ai prieteni "adevarati" langa tine ,totul vine de la sine ;)
...daca nu se suceste englezu " , am rezolvat si cu volan + airbag , calculator airbag , airbag pasager ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
stai linistit ca astia nu se sucesc niciodata
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Bafta în continuare :shock::D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:56. |
- Copyright 2026 4Tuning