Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

andreea_silviana 16-11-10 10:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3816063)
Multumesc pentru poze

nu stiu daca astea sunt cele mai reusite din sesiunea asta, dar ti le dau pe toate si iti alegi.
eu iti multumesc pt ajutor.

@ marica: la un moment dat voi posta si prezentarea golfuletzului meu ;)

jock 16-11-10 20:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
...asfalt :lol:

ovydyu4all 16-11-10 20:32

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3818149)
...asfalt :lol:

nu ti-a fost mila sa o bagi pe acolo? bine ca ai mai ridicat-o putind de fata

Decodat 16-11-10 21:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ideea era sa ne arate vila care si-a cumparat-o;):lol:

jock 16-11-10 21:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..ahhh , mai prins :oops: ...as vrea eu :sad: ..o vila la munte sa ma dau cu schiurile :drunk:

Greku`BWJ 16-11-10 23:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3818495)
..ahhh , mai prins :oops: ...as vrea eu :sad: ..o vila la munte sa ma dau cu schiurile :drunk:

Aaaa acum pricepem noi de ce vrei tu neaaparat bari suus ..schiuri..placa de snowboard... :))
Bafta cu masina ca e "sexy bomba" printre golfurile din tara :shock: ! :))

jock 17-11-10 09:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
...cred ca renunt la ideea cu bare sus ... nu am gasit nimic la un pret decent

...vorba unui coleg ...stramba si cu 7kg de kit numai "bomba" nu este ;)

yg.alex 17-11-10 09:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
jock, orice tuning implica chit/fibra... crezi ca alea de la wagenwerks nu au chit?

mai ales sa fie ceva custom ;)

totusi eu zic sa nu renunti la bare.chiar e ceva nou in romania...si pana o sa prinda contur o sa mai treaca mult...apropo, ti-am dat tag in niste poze pe facebook. cand ai timp sa arunci o privire.dar cred ca le sti :D

multa bafta :)>-

RideTheRiddle 17-11-10 10:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
parerea mea este ca barele alea si-ar face toti banii mai ales modificate cum ziceai tu, dar in conditiile in care tu vrei sa le modifici, zic sa mai astepti pana gasesti unele defecte si deci la pret mic. e pacat sa renunti la ideea asta pentru ca este ceva rar la noi, si care da foarte bine. o sa ma mai interesez si eu poate iti gasesc ceva convenabil pe la craiova.

jock 17-11-10 14:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
... vedem ,daca "cade" bine ,daca nu ...iar bine;)

Alex , frumo$$$ ;)

jock 20-11-10 01:01

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
....sunt pe drum ;)

Multumesc Razak ...fratemeleu :love:

B_60UPE 20-11-10 08:20

Re: Golf 4 - My Angel!
 
bun ma bucur ca ti-ai revenit

jock 20-11-10 10:30

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...de revenit nu mi-am revenit (financiar) :cry: ... dar cand ai prieteni "adevarati" langa tine ,totul vine de la sine ;)

...daca nu se suceste englezu " , am rezolvat si cu volan + airbag , calculator airbag , airbag pasager ;)

B_60UPE 20-11-10 11:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
stai linistit ca astia nu se sucesc niciodata

cca_golf 20-11-10 12:54

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Bafta în continuare :shock::D


All times are GMT +2. The time now is 23:56.

- Copyright 2026 4Tuning