Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tis-ul 01-12-13 18:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Nu e Paul Walker nici să-l bați cu biciu'..
Nici mort nu-l lasă în pace. Au apărut deja fakeurile..


tabokubmw 01-12-13 19:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5623348)
Nu e Paul Walker nici să-l bați cu biciu'..
Nici mort nu-l lasă în pace. Au apărut deja fakeurile..


Am si scris Tis-ule...Astia de la morga nici nu pot identifica inca cadavrele...

AndreiVictor 01-12-13 19:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Inca nu pot sa cred, este idolul a milioane de oameni,printre care ma aflu si eu. A inspirat o multe de oameni, pe mine m-a facut sa-mi placa masinile, m-a introdus in aceasta lume, din aceasta cauza deabia asteaptam sa imi iau permisul.Sentimentele sunt prea puternice. Acest om trebuia sa ne mai incante o perioada de timp cu filmele lui, si doar cu prezenta lui. Acum lucreaza la masinile lui, si cred ne vegheaza pe fiecare din noi cand suntem la volan sau ca pasageri. Rest and Race in Peace ,Master.

Z0om3r 01-12-13 19:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Mare pacat de Paul Walker. Chiar nu am crezut cand am vazut prima data stirea pe fb. Naspa rau ce s-a intamplat......:sad::sad::sad:

robi_jam 01-12-13 20:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Am vazut prima data stirea azi dimineata, Kid is pusese status ceva in genu : "R.I.P Paul Walker". Prima reactie a fost ceva in genu' "Ba. Asta suta in suta are chef de caterinca" da bine era daca era asa... Statusul avea un link atasat catre Dailymail, unde am vazut stirea. ...Foarte mare pacat, intr-un fel parca seamana cu moartea lui Tevzadze, masina condusa de prieten apoi prietenul face accident si pasagerul moare nevinovat, in cazul asta si soferul.

R.I.P Paul Walker, sper ca unde e acum, face liniute cu ingerii..

batman 01-12-13 20:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Da, intr-adevar, moartea e asemanatoare cu cea a lui Giorgi Tevzadze, si ca persoane erau asemanatoare... Paul, la fel ca Giorgi, ajutau persoanele nevoiase. Pentru cine nu stia, si Giorgi Tevzadze avea infiintata o fundatie de caritate...
Am citit undeva ca totusi Fast 7 e deja filmat, trebuie sa ii faca doar efectele speciale si alte treburi, si ca va fii un "tribut" pentru Paul Walker, dar nu stiu daca e adevarat sau nu...

dary762 01-12-13 21:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5623443)
Da, intr-adevar, moartea e asemanatoare cu cea a lui Giorgi Tevzadze, si ca persoane erau asemanatoare... Paul, la fel ca Giorgi, ajutau persoanele nevoiase. Pentru cine nu stia, si Giorgi Tevzadze avea infiintata o fundatie de caritate...
Am citit undeva ca totusi Fast 7 e deja filmat, trebuie sa ii faca doar efectele speciale si alte treburi, si ca va fii un "tribut" pentru Paul Walker, dar nu stiu daca e adevarat sau nu...

Ride or die ...remember?
https://www.youtube.com/watch?v=rv8C1wjbsKw

Parerile sunt impartite..din ce stiu eu..e filmat doar jumate din film..recent s-au strans actorii pentru a continua filmul, dar inainte sa se apuce de filmari..Paul s-a stins.
In primul rand vor trebuii sa gaseasa o metoda extrem de buna sa-l scoata pe Paul dupa jumatate de film , apoi banuiesc ca data lansarii v-a fi modificata, va intarzia ..
Se spune ca Dumnezeu a facut alegerea corecta, dar cine poate sa-l inteleaga ?
Scriu aceste randuri si tot nu-mi vine a crede ca nu mai e printre noi.
Dumnezeu sa-l ierte, odihneasca-se in pace!

R.Equinox 02-12-13 17:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multumesc Dary pentru postu sters..
raman dator la tine..

KrYpToN 03-12-13 15:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
https://i.imgur.com/sQD21UX.jpg

DariusAlexandru 03-12-13 15:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
eleganţă şi stil.

Attachment 2901929 Attachment 2901930

Z0om3r 03-12-13 18:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Are cineva Loganul lui Maryus dar sa aiba capota normala, sa poata fi vopsita ?

DariusAlexandru 05-12-13 16:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
hai bă băieţi,hai că se poate..

Attachment 2903031 Attachment 2903032 Attachment 2903034

tabokubmw 05-12-13 19:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Buna seara...de azi 05.12.2013 incep si eu sa fac masini pentru slr2.Bafta tuturor.

sYdanyel 05-12-13 21:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Frumoase masini baieti !
sa nu fiu offtopic :

R.Equinox 06-12-13 13:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Haideti macar de sarbatori sa ne reunim o data!


All times are GMT +2. The time now is 23:28.

- Copyright 2026 4Tuning