Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

robi_jam 20-09-13 16:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Scuze de dublu post :oops: da nu mai posteaza nimeni pe aici.

:rolleyes2

dary762 21-09-13 23:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5575681)
Scuze de dublu post :oops: da nu mai posteaza nimeni pe aici.

:rolleyes2

Sincer nu imi place cum arata decalul ala pe capota:???:

DariusAlexandru 22-09-13 17:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5575681)
Scuze de dublu post :oops: da nu mai posteaza nimeni pe aici.

:rolleyes2

şi tu eşti īn dark side pe vstanced?

robi_jam 22-09-13 19:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5576856)
şi tu eşti īn dark side pe vstanced?

Nu, ce te face sa crezi asta ? :rolleyes2

R.Equinox 22-09-13 20:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Vad ca voi va faceti de cap pe aici:lol::lol:

DariusAlexandru 23-09-13 06:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5576922)
Nu, ce te face sa crezi asta ? :rolleyes2

jantele de pe BMW.
ştiu că īs dark side,dar poate īs o şi versiune released.mă rog,spor la treabă īn continuare.:D

KidForDrift 23-09-13 10:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5577176)
jantele de pe BMW.
ştiu că īs dark side,dar poate īs o şi versiune released.mă rog,spor la treabă īn continuare.:D

Nu sunt din DarkSide, sunt din HQRims 3-4, nu retin exact :D

radu_cainamisir 24-09-13 13:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5577004)
Vad ca voi va faceti de cap pe aici:lol::lol:

Tiganeee!

balint 25-09-13 10:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5577004)
Vad ca voi va faceti de cap pe aici:lol::lol:

Ai inviat ma ? :lol::lol:

UserName615 25-09-13 19:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
M-am cam plictisit de Forza 4 si Horizon XD
Am zis sa mai de si pe aici :D

dms28 26-09-13 22:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Ei bine mai pun si eu pe aici o masina,dupa mult timp de stat :lol:.

UserName615-Arata bine nissan-ul,reusit ;)...
dary762-Se pare ca nu ti-a iesit din mana :lol:.. Felicitari si pentru acest evo 8).
robi_jam-Ai lucrari foarte bune felicitari.
Felicitari tuturor am facut si eu comentari la cativa,dar sunteti multi si eu am ramas in urma,va felicit pe toti pentru masinile frumoase facute de voi.Am facut si eu una dar nu prea e reusita :-P.

dary762 27-09-13 21:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dms28 (Post 5580069)
Ei bine mai pun si eu pe aici o masina,dupa mult timp de stat :lol:.

UserName615-Arata bine nissan-ul,reusit ;)...
dary762-Se pare ca nu ti-a iesit din mana :lol:.. Felicitari si pentru acest evo 8).
robi_jam-Ai lucrari foarte bune felicitari.
Felicitari tuturor am facut si eu comentari la cativa,dar sunteti multi si eu am ramas in urma,va felicit pe toti pentru masinile frumoase facute de voi.Am facut si eu una dar nu prea e reusita :-P.

Frumos Golf.
O parere cineva?Care din ele?

buzz.razvan 27-09-13 21:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5580830)
Frumos Golf.
O parere cineva?Care din ele?

Bravo ma! Dar totusi...I6 pe 350z?

batman 28-09-13 20:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
:arrow::?:

balint 28-09-13 22:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5581426)
:arrow::?:

Uau :shock:
O pui terog la HELP ? :D

Sa nu fie off topic :
Attachment 2862873


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning