![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
robi_jam-Mult prea mari jantele :rolleyes2
-zGm-Bine ai venit printre noi :-) Cristi.megane-Ai un unghi pozitiv pe fata, valeu :lol:. P.S- iti iese motorul prin capota :rolleyes2 Pure crap... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Lovely day...
Ati uitat sa mai postati pe aici, parca ati uitat pe 4tuning. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Mai dau si eu pe aici :rolleyes2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
KidForDrift:arrow:Amandoua 'ie' frumoase rau! Nu prea mai posteaza lumea...au venit vremuri grele, vine scoala!:cry: Profitam si noi de ultimele zile de vacanta...
robi_jam:arrow:E OK...mergea mai bine dar e OK.:-) Nu prea se vede bine... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Sincer acum...nu puteai sa pui si tu o poza mai mare? Abia daca vad ceva!:lol: :rolleyes2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Urca pe upload-ul forumului :rolleyes2 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
Multumit domnu '? :lol: Attachment 2852986 Kid- Nu inteleg , ai vre-o problema cu mine? :???::rolleyes2 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Frumoasă bestia Balint.
Tot încerc un efect în PS şi na,mai dau şi fail-uri(cum o fost Evo-u' ăla roşu). Ăsta parcă a ieşit ceva mai bine(încă lucrez la efect,deci e loc de mai bine :D): Attachment 2852987 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salutari baieti..imi puteti da si mie site'uri de unde pot downloada masinile si piese de caroserie modificate? Multumesc
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning