Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 10-06-09 23:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ne pare rau RZW sicer ...Inferno Motor Sport nu o sa uite de tine te sunam de la mare si de la munte si cand o sa fim pe strand o sa te sunam ...dar si cand suntem la gratar la padure nu o sa uitam de tine :*

jB*XSA 11-06-09 07:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s

Lucian_GXZ 11-06-09 10:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2397668)
Ne pare rau RZW sicer ...Inferno Motor Sport nu o sa uite de tine te sunam de la mare si de la munte si cand o sa fim pe strand o sa te sunam ...dar si cand suntem la gratar la padure nu o sa uitam de tine :*

just... hahahhahhaahhahah ce caterinca....

Lucian_GXZ 11-06-09 10:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2398055)
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s

Poti vorbii cu Racy.. el cred ca ar putea sa te ajute....

Fr33`e30 11-06-09 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vezi ce zice bogdy .... poate te ajuta el





Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2398055)
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s


DRK*DeSiGn 11-06-09 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2398426)
just... hahahhahhaahhahah ce caterinca....

ehhh...micutule RZW ese varsta la care apare aceasta boala a copilariei =))))) are dreptate bogdy,stai linishtit ca nu vom uita de tine

Lucian_GXZ 11-06-09 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stai nelinistit, cu noi esti ca si singur :))

BGY_Bogdy 11-06-09 17:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ce rai sunte-ti ! razvanele jur ca ma sa te sun cand ma voi int cu baietzii am sa te sun cu taxa inversa
@XSA daca vrei sa il incercam pe statia mea de 1200 nici o prob te astept! facem probe

Lucian_GXZ 11-06-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pe-a lu' bogdy l-am incercat la statzia mea de 102.. a mers bine.. pana la capat. Pacat ca erau geamurile inchise si nu aveam curent suficient... :)) Te :* premiantule

Tweety_rzw 11-06-09 19:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce caterincă aveţi mă .....;) parcă voi nu aţi fost ca mine ....;)

Lucian_GXZ 11-06-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Exista si o parte buna :)) potzi edita poze fara probleme...

BGY_Bogdy 11-06-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) da tun merge statia de 102 numai gagici una si una se adunau uuu
@Rzw oo sa-ti spun si tie lafel cum ii spun lu varamiu ala mic de 11 ani bahh si eu am fost mic ca tine dar nu si prost :))) nu o lua in nume de rau e caterinca man !

BGY_Bogdy 12-06-09 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Buna fetelor ! am achizitionat si eu un Nr de inmatriculare pt noua bara ca nu merge tzarania aia mare cu toate ca si alea erau speciale ...Poza cu nr si prima cupa :D

BGY_Bogdy 12-06-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a aparut reportajul: http://www.primatv.ro/stiri-focus/extra-decibeli.html

Tweety_rzw 12-06-09 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-a văzut bogdan pe sticlăăă :))) niii măăăăăă fi happy :P


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning