![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
pentru cei interesati, dezmembrez un vento si puteti achizitiona piese de pe acest vento sau de pe un golf 3 inf. tel. 0769/213258 sau 0766/252955 vento este de culoare visiniu
|
Re: VW Vento - Proprietari
Pune niste imagini cu masina. Sa vad cum sta pe suspensie.
|
Re: VW Vento - Proprietari
maine am sa pun si poze cu masina
|
Re: VW Vento - Proprietari
Recomand pe Geomar... Astept sa primesc piesele de la el! Preturi foarte bune!!!
|
Re: VW Vento - Proprietari
vand suspensie sport golf3/vento mai multe detalii aicea : https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...f-3-vento.html
|
Re: VW Vento - Proprietari
11 Attachment(s)
Vento al meu
|
Re: VW Vento - Proprietari
Felicitari pt masina. Ingrijita, imi place. Sa ai parte numai bucurii cu ea.
Imagini cu ventoul visiniu, pe care il dezmembrezi, ai? |
Re: VW Vento - Proprietari
am i-am trimis si lui iasmyna dar am sa postez si pe forum
|
Re: VW Vento - Proprietari
37 Attachment(s)
imagini cu vento pe care il dezmembrez + piese golf 3
|
Re: VW Vento - Proprietari
are geamuri electrice? ma intereseaza cel de la sofer si sa fie cu mufa mare originala si in stare de functionare mersii!
|
Re: VW Vento - Proprietari
mufa o are si geamul dar macaraua si motorasul le-am dat deja de pe partea stianga fata si spate, mai are doar pe partea dreapta fata si spate
|
Re: VW Vento - Proprietari
mersii!
|
Re: VW Vento - Proprietari
motorasul drapta geam electric spate ...un pret
|
Re: VW Vento - Proprietari
100 lei
|
Re: VW Vento - Proprietari
2 Attachment(s)
Gata baieti, ca nu e bazarul aici. :) Exista PM-ul
Deci pana la urma ce parere aveti de amortizoarere MONROE (670 ron, oferta 3 +1 gratis), si amorizoarele AL-KO (600 ron, 4 bucati, fara oferta) . Cum spuneam a mea e lasata de spate, si vreau sa fie ridicata ca a lui Geomar. Geomar, tu i-ai pus inaltatoare la arc, le-ai schimbat? Zici ca e o baba cocosata.... |
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning