Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

geomar 17-03-10 15:00

Re: VW Vento - Proprietari
 
pentru cei interesati, dezmembrez un vento si puteti achizitiona piese de pe acest vento sau de pe un golf 3 inf. tel. 0769/213258 sau 0766/252955 vento este de culoare visiniu

clau lcf 17-03-10 17:49

Re: VW Vento - Proprietari
 
Pune niste imagini cu masina. Sa vad cum sta pe suspensie.

geomar 18-03-10 18:05

Re: VW Vento - Proprietari
 
maine am sa pun si poze cu masina

Iasmyna 18-03-10 20:11

Re: VW Vento - Proprietari
 
Recomand pe Geomar... Astept sa primesc piesele de la el! Preturi foarte bune!!!

Vladutzzz89 18-03-10 20:15

Re: VW Vento - Proprietari
 
vand suspensie sport golf3/vento mai multe detalii aicea : https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...f-3-vento.html

geomar 19-03-10 21:01

Re: VW Vento - Proprietari
 
11 Attachment(s)
Vento al meu

clau lcf 19-03-10 22:56

Re: VW Vento - Proprietari
 
Felicitari pt masina. Ingrijita, imi place. Sa ai parte numai bucurii cu ea.

Imagini cu ventoul visiniu, pe care il dezmembrezi, ai?

geomar 20-03-10 18:26

Re: VW Vento - Proprietari
 
am i-am trimis si lui iasmyna dar am sa postez si pe forum

geomar 20-03-10 19:13

Re: VW Vento - Proprietari
 
37 Attachment(s)
imagini cu vento pe care il dezmembrez + piese golf 3

mafteicon 20-03-10 19:27

Re: VW Vento - Proprietari
 
are geamuri electrice? ma intereseaza cel de la sofer si sa fie cu mufa mare originala si in stare de functionare mersii!

geomar 20-03-10 19:29

Re: VW Vento - Proprietari
 
mufa o are si geamul dar macaraua si motorasul le-am dat deja de pe partea stianga fata si spate, mai are doar pe partea dreapta fata si spate

mafteicon 20-03-10 19:40

Re: VW Vento - Proprietari
 
mersii!

VentoVRY 20-03-10 23:07

Re: VW Vento - Proprietari
 
motorasul drapta geam electric spate ...un pret

geomar 21-03-10 09:59

Re: VW Vento - Proprietari
 
100 lei

clau lcf 21-03-10 23:28

Re: VW Vento - Proprietari
 
2 Attachment(s)
Gata baieti, ca nu e bazarul aici. :) Exista PM-ul


Deci pana la urma ce parere aveti de amortizoarere MONROE (670 ron, oferta 3 +1 gratis), si amorizoarele AL-KO (600 ron, 4 bucati, fara oferta) . Cum spuneam a mea e lasata de spate, si vreau sa fie ridicata ca a lui Geomar.
Geomar, tu i-ai pus inaltatoare la arc, le-ai schimbat?

Zici ca e o baba cocosata....


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning