Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

rhadu 26-09-09 16:12

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
poate ajung si eu ca tot sunt in cta...

nvm... am vazut unde. incerc nu promit.

CT18NRG 26-09-09 16:14

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
cum ziceam : parcare aqua magic , parcarea mare , ora 19:00
don`t be late :D
i will :p a little:))

ct11lyv 26-09-09 21:42

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
frumoasa intalnire..pustiu a fost tare :)))

Blondy26 26-09-09 22:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
da...draguta intalnirea...aaa NU la ce a zis LYV...ma doare capu'...grav de tot:|

DarkJEDI 26-09-09 22:36

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
slabut. nea strans. am stat o ora de vorba si bafta. nu prea merge asa.

ct11lyv 26-09-09 23:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
poi daca vin uni care fac motoare sa zboare :)) si kestii smekre :) iti vine sa pleci ...nu mai kemati toti ingineri.. :D

Blondy26 27-09-09 00:27

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
noi am mai mers la city pe urma dar am fost putini, majoritatea s-au dus care pe unde a vrut...asta a fost, nu a tinut de organizare. idea initiala a fost sa mergem cu totii la suc dar nu toti au fost de acord. asta e, fiecare are programul lui, acum nu poti forta omul. cert e ca totusi intalnirea a avut loc, ne-am adunat acolo ceva oameni si a fost (mai putin partea cu ingineriile lyv si nrg stiu despre ce vorbesc mai concret :((( ) ok...cica trebuia sa ne vedem la fata si sa socializam, nu?:D

wu_vladutz 27-09-09 01:12

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Aha, sa inteleg ca nu am pierdut nimic ?! Trebuia sa ajung si eu dar a intervenit ceva ... am dat o tura pe la Aqua, la 9, dar nu mai erau decat 3-4 dacii :D
Care e treaba cu inginerii ?

Apropo liviule...tu nu stii sa faci flashuri ? :D:D Treci pe langa mine si ... sa nu`mi zici ca nu m`ai vazut ca te uitai la mine ( de fapt ne uitam unu` la altu` :D:D:D )

Blondy26 27-09-09 01:16

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by wu_vladutz (Post 2671694)
Care e treaba cu inginerii ?

Iti explic cand ne vedem, mie mi-e rusine sa scriu pe forum asa "inteligente".....oricum, nu e acelasi lucru, daca nu ai fost acolo:))

sandrin 27-09-09 01:40

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
mi-am facut si eu prezenta la intalnire, dar cum au spus si altii, cam slabut. Pentru o comunitate cum e 4tuning, la cati membri sunt (nu mai zic de cei vechi care au cont de cand e siteu/forumu) ar trebui sa fim mai uniti, practic ne leaga o singura pasiune : masinile. Ma asteptam asa cum au zis si altii ca intalnirea sa fie mai mult de cunoastere si cu cei mai noi membri, dar nu prea a fost asa, majoritatea care se intalnesc la lac in fiecare seara s-au intalnit si la aqua si s-au format bisericute cum se zvonea dinainte. Repet, daca s-ar fi tinut de cont de planurile care s-au facut dinainte de intalnire, cunoasterea tuturor ar fi fost mai bine, fiecare si-ar fi dat cu parerea la ce o sa fie de acum incolo, la alte intalniri etc.
No offense, numai bine!
Sandrin

Blondy26 27-09-09 01:51

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
eu zic ca buba a fost ca nu prea au venit multi oameni...era de asteptat sa fim aceiasi care ne vedem in fiecare seara, totusi nu cred sa fi fost cineva exclus...adica sa nu fi fost in vre-un grupulet cum spui tu. s-au format grupulete si pe diverse teme de discutie totusi, ca unii vorbeau despre una intr-o parte, altii despre alta in alta parte...era inevitabil:)

L.O.R. 27-09-09 03:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
eram sigura ca asa o sa fie ....

k4r4 27-09-09 10:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
la urmatoare...la mai mare:) oricum personajele principale au fost acolo:D si fara ingineri...nu se poate frate.

ct11lyv 27-09-09 10:04

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
lor tu mai bine taci ..ai grija pe unde mergi nu am uitat de seara la lac cand erai sa dai peste mine ...timpu le rezolva pe toate;) ... ...


vladut ..te`am vz ti`am dat avarii ;) te pupa tata..

Razvan-CT 27-09-09 12:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
a fost frumoasa intalnirea... si chiar bisericutele erau inevitabile.. pana la urma nu puteam sa vorbim 50 de oameni sau cati am fost de acelasi lucru nu??

apropo.. aia de faceau poze p'acolo.. ia bagati si aici cateva:P


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2024 4Tuning