![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
IA-TI MASINA INAPOI VEREEEEEEEEE.......:D
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
BRAVO BOBYYY !!!! multa bafta cu BESTIA !!!!!!!!:peace: |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
sa intelegem ca masina e inapoi la Bobby? oricum e FORZAAAA masina!!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
ma astazi dadui niste ture pe la mine prin Moldova Noua si ce sa vezi imi facea un baiat cu farurile la greu cand colo hop bobi :lol: o ajuns si in Moldova Noua :)) off si din cate stiu eu cica la luat inapoi ursuuuu :twisted:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Salut bobi, m-am uitat peste filmuletze si acum deabia am vazut ca in filmuletzul asta https://www.youtube.com/watch?v=1u0bP...eature=related masina scoate fum, nu stiu daca e de la esapament sau de la roti, si parca motorul se aude ca merge sacadat...
Imi poti exploca de la ce e? si daca masina e ok? |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
2 Attachment(s)
E30 meeting
GTT DRAG RACE ;););););) |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
3 Attachment(s)
Bravo!
Esti un mare om,am ramas fara cuvinte si tu si masina sunteti extraordinari. Mi-a facut placere sa schimbam 2-3 vorbe. Salut. |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Felicitari pt premii...."peharca" continua sa faca treaba!!!!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Salut felicitari pentru Brasov ai fost FORTZA ca de obicei de mult mi-am dorit sa vad masina live si cu ocazia meetingului de la Brasov am vazuto, si cum a mai spus cineva mai sus masina asta daca nu este la tine nu ii ce trebuie, bafta in continuare mare om, mare caracter FORTZA MOM!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:57. |
- Copyright 2026 4Tuning