Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

jakal 02-06-11 12:37

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
IA-TI MASINA INAPOI VEREEEEEEEEE.......:D

radu_bmwe36 02-06-11 12:57

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4369231)
IA-TI MASINA INAPOI VEREEEEEEEEE.......:D

MOM'U NU E MOM daca nu e la BOBY :)))) :peace:

jakal 02-06-11 12:59

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4369282)
MOM'U NU E MOM daca nu e la BOBY :)))) :peace:

s-a stigat BINGO ...sa moara baietii....:-)

radu_bmwe36 02-06-11 13:12

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4369285)
s-a stigat BINGO ...sa moara baietii....:-)



BRAVO BOBYYY !!!!

multa bafta cu BESTIA !!!!!!!!:peace:

CobraRB 02-06-11 18:12

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
sa intelegem ca masina e inapoi la Bobby? oricum e FORZAAAA masina!!

jakal 03-06-11 07:10

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by CobraRB (Post 4369942)
sa intelegem ca masina e inapoi la Bobby? oricum e FORZAAAA masina!!

nu e la boby.....o "inchiriaza" sa isi mai faca damblaua :D

E30_Power 03-06-11 23:16

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4370963)
nu e la boby.....o "inchiriaza" sa isi mai faca damblaua :D

Pana la urma si-a luat avionul inapoi? Sincer e doar o parere personala. Imi pare rau ca a dat masina....MOM nu mai e avion fara Bobi. Numai bine va doresc!

iviTe 04-06-11 00:04

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
ma astazi dadui niste ture pe la mine prin Moldova Noua si ce sa vezi imi facea un baiat cu farurile la greu cand colo hop bobi :lol: o ajuns si in Moldova Noua :)) off si din cate stiu eu cica la luat inapoi ursuuuu :twisted:

RazvanTL 10-06-11 00:03

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Salut bobi, m-am uitat peste filmuletze si acum deabia am vazut ca in filmuletzul asta https://www.youtube.com/watch?v=1u0bP...eature=related masina scoate fum, nu stiu daca e de la esapament sau de la roti, si parca motorul se aude ca merge sacadat...
Imi poti exploca de la ce e? si daca masina e ok?

jakal 10-06-11 00:09

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by RazvanTL (Post 4386978)
Salut bobi, m-am uitat peste filmuletze si acum deabia am vazut ca in filmuletzul asta https://www.youtube.com/watch?v=1u0bP...eature=related masina scoate fum, nu stiu daca e de la esapament sau de la roti, si parca motorul se aude ca merge sacadat...
Imi poti exploca de la ce e? si daca masina e ok?

pt ca luase slickurile de la pisica porno kitty de proba si ii atingea grav in aripi....

RazvanTL 10-06-11 00:13

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4386986)
pt ca luase slickurile de la pisica porno kitty de proba si ii atingea grav in aripi....

Aha am inteles, ms mult jakal;)!

bobiMOM 26-06-11 17:40

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
2 Attachment(s)
E30 meeting
GTT DRAG RACE
;););););)

Cata_UNU 26-06-11 17:51

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
3 Attachment(s)
Bravo!
Esti un mare om,am ramas fara cuvinte si tu si masina sunteti extraordinari.

Mi-a facut placere sa schimbam 2-3 vorbe.
Salut.

privat4u2 26-06-11 22:50

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Felicitari pt premii...."peharca" continua sa faca treaba!!!!

Byla 27-06-11 02:00

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Salut felicitari pentru Brasov ai fost FORTZA ca de obicei de mult mi-am dorit sa vad masina live si cu ocazia meetingului de la Brasov am vazuto, si cum a mai spus cineva mai sus masina asta daca nu este la tine nu ii ce trebuie, bafta in continuare mare om, mare caracter FORTZA MOM!


All times are GMT +2. The time now is 06:57.

- Copyright 2026 4Tuning