![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
tu recunoaste ca vrei sa o arzi la sky toata iarna, :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
decat la ski toata iarna mai bine banii pe care i-ar cheltui acolo sa termine masina cu ei :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..."se vad" ok ... te astept cu niste poze mai clare ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Le-am terminat tarziu, nu am mai avut rabdare, am vrut sa vad cum arata:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
;)..........
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..frumusel ;) ...incearca sa "afumi" putin ledurile
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
Jock tati hai cu barile alea :)))
|
Re: Golf 4 - My Angel!
4 Attachment(s)
cateva poze de azi...
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Foarte frumos, dar sti ce nu inteleg silviana, am inteles ca ai un Golf III, unde-i prezentarea lui?;;) scz de off da cred ca si jock e de acord cu mine:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
super frumos bad boy-ul... felicitariii ...
farurile fac treaba jur... inca ceva...am si eu o intrebare...stie careva cum se numesc jantele astea... :help: scuze pt off topic...dar stiu ca il urmaresc super multi ...care au si o oarece experientza in lumea ''auto'' joka daca te deranjeaza da-mi un pt si il sterg...http://www.southernworthersee.com/Ga...1-Edit_jpg.htm http://www.southernworthersee.com/Ga...1-Edit_jpg.htm |
Re: Golf 4 - My Angel!
volk te37 foarte scumpe
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..no problem ;)
Multumesc pentru poze |
| All times are GMT +2. The time now is 10:03. |
- Copyright 2026 4Tuning