Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KidForDrift 21-08-13 18:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Buzz.razvan & George0497-Chat-ul il puteti face prin PM ori pe Mess :rolleyes2

buzz.razvan 21-08-13 21:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5554295)
Buzz.razvan & George0497-Chat-ul il puteti face prin PM ori pe Mess :rolleyes2

Este nou omul. Poate ca nici nu stie de PM (Private Message). Si mai bine spuneai ceva de masina asa cum fac eu acum: puteai sa pui o masina NOUA!:lol:

George0497 21-08-13 22:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Vreau si eu un Chevrolet Bel Air si un Ford Country dar sa nu fie de pe vstanced pentru ca nu pot sa il descarc :d.Multumesc

batman 21-08-13 23:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Ai grija ba Kid ca te iau astia la pl!:lol:

KidForDrift 22-08-13 09:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
buzz.razvan-Pai daca tot faci chat cu el, il poti invata cum sa vorbiti prin pm, nu aici! Si pana la urma de ce as face cum faci tu? Crede-ma, mai bine faci tu cum fac eu...:rolleyes2
George0497-Cererile se fac pe SLRR - Help, nu aici!:rolleyes2
Batman-Astia's nimic ma, nu vezi ca nu-i baga nimeni in seama? :lol: Lighioane :2gun:

robi_jam 22-08-13 15:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Batman - Tipu' ala nou e paralel rau, Kid a avut dreptate cand le-a spus sa foloseasca pm, cred ca e prima data pe un forum, face off pe unde apuca si nu e prea prieten cu limba romana.

buzz.razvan 22-08-13 15:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5554850)
Batman - Tipu' ala nou e paralel rau, Kid a avut dreptate cand le-a spus sa foloseasca pm, cred ca e prima data pe un forum, face off pe unde apuca si nu e prea prieten cu limba romana.

In sfarsit mai dai si tu pe-aici.Dar...vezi ca jantele sunt muult prea mari.:-)

George0497 22-08-13 15:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Am si eu ceva nou...intr-un fel

robi_jam 22-08-13 21:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5554852)
In sfarsit mai dai si tu pe-aici.Dar...vezi ca jantele sunt muult prea mari.:-)

Sunt de '18 :rolleyes2 . Daca foloseam de '17 pareau prea mici.

radu_cainamisir 23-08-13 15:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by George0497 (Post 5554859)
Am si eu ceva nou...intr-un fel

Loganul meu! :x:ashamed:

buzz.razvan 23-08-13 15:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5555607)
Loganul meu! :x:ashamed:

Si mie mi-a fost mila de bietul logan, ce i-o fi facut sa-l pedepseasca asa rau?:lol:

Scuze kid de faza cu chatu', tipu chiar e paralel si in realitate.

George0497 23-08-13 22:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Da stiu si acum am stricat masina si sunt praf cum spuneti voi.:(

dms28 24-08-13 00:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Va salut baieti sunt si eu un incepator mai batran :lol:,am revenit si eu pe aici dupa mult timp :lol:!!Ma reprimiti si pe mine?

CyPz 24-08-13 00:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5554616)
buzz.razvan-Pai daca tot faci chat cu el, il poti invata cum sa vorbiti prin pm, nu aici! Si pana la urma de ce as face cum faci tu? Crede-ma, mai bine faci tu cum fac eu...:rolleyes2
George0497-Cererile se fac pe SLRR - Help, nu aici!:rolleyes2
Batman-Astia's nimic ma, nu vezi ca nu-i baga nimeni in seama? :lol: Lighioane :2gun:

Jantele alea:dribble:...trimite-mi si mie arhiva cu modul, te rog:D.

Rosha 25-08-13 18:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
George apasa f9 cand faci pozele, focalizeaza cu +/- ca sa scoti niste unghiuri faine

Revin si eu dupa o prea lunga pauza.
HONDA CRZ. Cine a spus ca hibridele nu arata bine?!


All times are GMT +2. The time now is 11:31.

- Copyright 2026 4Tuning