Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

dary762 08-08-13 15:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 5545105)
ce mai faceti baieti ? mi-a fost dor de comunitatea slrr

Si ei i-a fost dor de tine:lol:

FesnicIlie 08-08-13 15:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5545109)
Si ei i-a fost dor de tine:lol:

:))) a trecut ceva vreme de cand nu am mai postat aici :) mi-am stricat PC-u cu tot ce aveam pe el, era irecuperabil slrr-u da stiam ca i-am facut un DVD la un prieten cu el cu modurile mele direct puse si l-am recuperat acum as dor mi-a fost sa fac o masina am sa postez cat de curand si eu ceva ceva :)

dary762 08-08-13 15:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 5545113)
:))) a trecut ceva vreme de cand nu am mai postat aici :) mi-am stricat PC-u cu tot ce aveam pe el, era irecuperabil slrr-u da stiam ca i-am facut un DVD la un prieten cu el cu modurile mele direct puse si l-am recuperat acum as dor mi-a fost sa fac o masina am sa postez cat de curand si eu ceva ceva :)

Te asteptam sa vedem daca mai esti meserias :lol:

FesnicIlie 08-08-13 15:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5545117)
Te asteptam sa vedem daca mai esti meserias :lol:

sper si eu :))... nu stii ii de folos modu asta ? sa-l bag ?

radu_cainamisir 08-08-13 20:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
FesnicIlie- bine te-ai intors! Interesanta paleta de culori

Salutari la toata lumea!

o parere?

Tis-ul 08-08-13 21:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5545296)
FesnicIlie- bine te-ai intors! Interesanta paleta de culori

Salutari la toata lumea!

o parere?

Arata foarte bine si reflexia e misto.
Ma gandeam ca poate faci o textura de motor de Cupra, care sa fie in compartimentu' motor, sa nu punem toate saraciile de motor si sa nu putem sa facem poze fara capota sau cu ea deschisa.

radu_cainamisir 08-08-13 21:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5545356)
Arata foarte bine si reflexia e misto.
Ma gandeam ca poate faci o textura de motor de Cupra, care sa fie in compartimentu' motor, sa nu punem toate saraciile de motor si sa nu putem sa facem poze fara capota sau cu ea deschisa.

Nu cred ca se poate sa fac o textura pt asa ceva, mai de graba un fel de head cover care sa vina pur si simplu ca o piesa peste motorul jocului. Este o idee buna! Voi cauta sa vad ce gasesc :D

batman 08-08-13 22:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@radu: arata bine! sper ca o sa aiba ceva piese "de tuning"

FesnicIlie 08-08-13 23:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
cred ca stie toata lumea masina asta am incercat sa o reproduc dar din pacate textura la caroserie nu-i asa buna si decalurile nu se imprima frumos ...


P.S am nevoie de un ENB bun :D

radu_cainamisir 08-08-13 23:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 5545444)
cred ca stie toata lumea masina asta am incercat sa o reproduc dar din pacate textura la caroserie nu-i asa buna si decalurile nu se imprima frumos ...


P.S am nevoie de un ENB bun :D

photo shop te ajuta mult mai mult ca un ENB. Ai facut pozele prea departe...vin-o mai aproape cu camera de masina

FesnicIlie 08-08-13 23:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5545445)
photo shop te ajuta mult mai mult ca un ENB. Ai facut pozele prea departe...vin-o mai aproape cu camera de masina

le-am facut asa departe pt ca de aproape se vedea urat decalu de la gura de rechin :)))

radu_cainamisir 09-08-13 12:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 5545447)
le-am facut asa departe pt ca de aproape se vedea urat decalu de la gura de rechin :)))

tare :)))))

FesnicIlie 09-08-13 17:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
am refacut PJ-ul la rechin de data asta am lucrat putin m-ai mult l-am facut in photoshop asa cum se fac normal pj-urile frumoase sper ca de data asta sa va placa mai mult :)

DariusAlexandru 09-08-13 20:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@FesnicIlie: Foarte reuşit PJ-ul.Felicitări.


Primul muscle car(cred,nu ţin minte să mai fi făcut vre-unul),aşa că dacă e fail,scuze.
Chevrolet Camaro SS:
Attachment 2833724

dary762 09-08-13 23:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 5545944)
am refacut PJ-ul la rechin de data asta am lucrat putin m-ai mult l-am facut in photoshop asa cum se fac normal pj-urile frumoase sper ca de data asta sa va placa mai mult :)

Hai ca ma ai reusit pana la urma:p


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning