![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte jmecher bogdyyyyyyy.....mama kt de ***** arata :D felicitari atat tie kt si lui ghetto pt design :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy ce sa-ti zic din partea tot respesctu;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy asta tace si face
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu eu cheia succesului...Pune-i niste roti..am eu unele :)))
Serios acum..arata frumos... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@Inferno Ms ce sa zic si mie imi place ...pe mijloc vine o plasa faguri gen GTI e misto nu e tiganeala :X:X |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Te-ai miscat frumos, si nu a iesit rau deloc... Felicitarile mele atat pentru tine cat si pentru Ghetto care pare-se ca a facut treaba buna... astept cu mare curiozitate sa vad spatele, lateralul si ajustarea pachetului de drumuri montane de pe masina. Ca sa nu mai zic de jante. Pana acum ai nota 10, sa vedem daca si media de la sfarsit de an va fi tot 10. Eu te sfatuiesc sa nu te grabesti si sa te carpesti daca nu iti place ceva sau daca nu iti ajung banii pentru ceva anume... mai bine astepti... deci ai mare grija ce alegi pentru ca acum devine riscant, masina incepe sa prinda un contur frumos... si ar fi pacat... Totusi Get low Mother Fucker! :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ BUCIan :))) da cumetrasule nu ne grabim ca nu avem dece! asteptam tot ce-i frumos pt ea si Ghetto isi face treaba mereu bine :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=BGY_Bogdy]
felicitarile mele Bogdy!!!:D chiar daca am fost printre putinii care stiau ca trebuie sa apara o schimbare la masinutza ta;), sincer nu ma asteptam sa arate asa de bine!:D:twisted: bravo, bravo si ... don't STOP:!::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Cristi da am mers pe burta :D nu ma opresc mergem inainte mereu :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mergem inainte, ca inainte era mai bine :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma foototi mersu ala pe burta :) so o porti sanatos :X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning