Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

DRK*DeSiGn 10-06-09 01:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte jmecher bogdyyyyyyy.....mama kt de ***** arata :D felicitari atat tie kt si lui ghetto pt design :D

DRK*DeSiGn 10-06-09 01:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2394091)
nu oi mai avea bani de cafea in dorobanti :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2 :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

sau vrei sa faci altceva cu ei? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sunt bani de cafele stai linistit :D nu e atat de criza :D

johnny325 10-06-09 01:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy ce sa-ti zic din partea tot respesctu;)

DRK*DeSiGn 10-06-09 01:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy asta tace si face

daffy duck™ 10-06-09 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2395018)
sunt bani de cafele stai linistit :D nu e atat de criza :D

ar cam fii cazul sa mai dai banii si in alta parte decat la cafele pe dorobanti.....nu tio zic cu nume de rau...dar asta e adevarul !

kimi 10-06-09 07:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu eu cheia succesului...Pune-i niste roti..am eu unele :)))

Serios acum..arata frumos...

BGY_Bogdy 10-06-09 08:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2395180)
Stiu eu cheia succesului...Pune-i niste roti..am eu unele :)))

Serios acum..arata frumos...

Da Kimi stiu imi tre suspensie sa o las mai jos is jante dar acuma numai am banuti sunt si eu cu bacu acuma ....dar or sa urmeze si o sa vb si despre jante n-am uitat
@Inferno Ms ce sa zic si mie imi place ...pe mijloc vine o plasa faguri gen GTI e misto nu e tiganeala :X:X

Lucian_GXZ 10-06-09 10:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Te-ai miscat frumos, si nu a iesit rau deloc... Felicitarile mele atat pentru tine cat si pentru Ghetto care pare-se ca a facut treaba buna... astept cu mare curiozitate sa vad spatele, lateralul si ajustarea pachetului de drumuri montane de pe masina. Ca sa nu mai zic de jante. Pana acum ai nota 10, sa vedem daca si media de la sfarsit de an va fi tot 10. Eu te sfatuiesc sa nu te grabesti si sa te carpesti daca nu iti place ceva sau daca nu iti ajung banii pentru ceva anume... mai bine astepti... deci ai mare grija ce alegi pentru ca acum devine riscant, masina incepe sa prinda un contur frumos... si ar fi pacat... Totusi Get low Mother Fucker! :)

BGY_Bogdy 10-06-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ BUCIan :))) da cumetrasule nu ne grabim ca nu avem dece! asteptam tot ce-i frumos pt ea si Ghetto isi face treaba mereu bine :D

Kinghost69 10-06-09 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=BGY_Bogdy]
felicitarile mele Bogdy!!!:D chiar daca am fost printre putinii care stiau ca trebuie sa apara o schimbare la masinutza ta;), sincer nu ma asteptam sa arate asa de bine!:D:twisted:
bravo, bravo si ... don't STOP:!::twisted:

BGY_Bogdy 10-06-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Cristi da am mers pe burta :D nu ma opresc mergem inainte mereu :D

Lucian_GXZ 10-06-09 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mergem inainte, ca inainte era mai bine :)))

RoByNeT 10-06-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma foototi mersu ala pe burta :) so o porti sanatos :X

Tweety_rzw 10-06-09 15:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian !

kimi 10-06-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2396376)
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian !

Deci nu mai pot de ras =))))) saracul Razvanel a facut varsat de vant....


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning