![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
este din Germania sau Austria adus ventoul
|
Re: VW Vento - Proprietari
germania
|
Re: VW Vento - Proprietari
aripi de vento are cineva de vanzare
|
Re: VW Vento - Proprietari
vezi la brif cum il deschizi pe prima pagina in dreapta sus trebuie sa ai un patratel in care trebuie sa fie doua cifre la mine a fost 14 si a iesit euro 2 dar tot pe acea pagina era scris undeva sus E2 adica euro 2
|
Re: VW Vento - Proprietari
in Ungaria daca cunosti pe cineva care cumpara piese de acolo si are reducere poate sa ti le aduca la 50 lei
|
Re: VW Vento - Proprietari
eu as vre sa le cumpar la aceiasi culoare sa nu le mai vopsesc ,ca astea noi sunt foarte subtiri
|
Re: VW Vento - Proprietari
atunci numai la dezmembrari poti gasi asa ceva, in comert la magazine nu stiu sa se vinda aripi gata vopsite
|
Re: VW Vento - Proprietari
|
Re: VW Vento - Proprietari
[IMG]img00078[/IMG]
|
Re: VW Vento - Proprietari
de la dezmembrari vreau sa le iau
|
Re: VW Vento - Proprietari
am fost in iasi si nu am gasit
|
Re: VW Vento - Proprietari
poare demonteaza cineva un vento culoare visinie
|
Re: VW Vento - Proprietari
aici nu e chat! citeste regulamentul si apoi posteaza cum trebuie!
|
Re: VW Vento - Proprietari
salutare! Am o problema la vento: atunci cand franez masina incepe sa bata uneori se misca si volanul alteori simt in pedala, tin pedala de frana apasata constant si masina franeaza mai accentuat, apoi isi da drumul, iar franeaza accentuat iar isi da drumul, de aici si "bataia". Eu unul ma gandesc cu groaza ca sunt discurile de vina -ovalizate- desi au fost schimbate acum 5000 km cu tot cu placute si intre timp am schimbat si un set de jante pe fata pentru ca cele vechi erau destul de obosite. Astept pareri poate s-a mai lovit cineva de aceeasi problema. Multumesc.
|
Re: VW Vento - Proprietari
Verifica discurile, suruburile suportului de etrier, sa nu fie cv slab pe acolo. Daca ar fi discurile ti-ar bate in pedala, mereu, nu cand si cand.
Acum... Am si eu o intrebare. Vento-ul meu are amortizoarele praf. Cand te uiti la masina, zici ca am portbagajul plin. E lasata de spate, si ridicata de fata. Daca schimb doar amortizoarele, se schimba situatia? Arcurile nu le-as schimba, ca masina nu sta inclinata in vreo parte. Vreau sa iau amortizoare AL-KO sau Monroe, ambele modele pe ulei. Ce parere aveti? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning