![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Trabantul galben este al unui domn tare de treaba al carei sotie are aceeasi varsta cu masina mea :)).
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
RR Phantom pe strazile din Iasi :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut astazi dupa amiaza un superb aston martin prin cug, cu nr de Iasi, stie cineva ceva de el ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
de asta zici? |
Re: Masini tari din Iasi
exact
|
Re: Masini tari din Iasi
E a lui Gabriel Mardarasevici. Si e singurul Aston Martin din Iasi din cate stiu eu dar il scoate foarte rar prin oras.
|
Re: Masini tari din Iasi
aa, mersi, deci asta e motivul pt care nu l-am mai vazut pana acum, ca il scoate foarte rar, oricum este incredibila masina
|
Re: Masini tari din Iasi
E superba. La ce drumuri avem:x...il inteleg de ce o scoate asa rar la lumina
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut vineri Mercedes c63 amg coupe cu numere de germania in fata la Select. Din pacate nu am apucat sa ii fac poze.
|
Re: Masini tari din Iasi
e in iasi bmw-ul ala e92, cu numarul EXS, prea frumos, are topic?
|
Re: Masini tari din Iasi
Este un Peugeot 106 coupe galben, cu un sistem audio demential:o
Nu stie nimeni detalii despre el ? |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
In lipsa altor posturi
|
Re: Masini tari din Iasi
Era odata in iasi un renault laguna break cu multi bani investiti in el. Era destul de frumos, cu jante pe 18" parca.
Statea mereu parcat in Tg.Cucu la Golia. Mai stie cineva ceva de el? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning