Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

edwscho 29-04-13 18:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Trabantul galben este al unui domn tare de treaba al carei sotie are aceeasi varsta cu masina mea :)).

N3n3a 04-05-13 18:37

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
RR Phantom pe strazile din Iasi :)

Silviusdv 04-05-13 21:10

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 5460517)
RR Phantom pe strazile din Iasi :)

Cand?

grg_92 19-05-13 15:29

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut astazi dupa amiaza un superb aston martin prin cug, cu nr de Iasi, stie cineva ceva de el ?

X.F.P 19-05-13 21:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 5475113)
am vazut astazi dupa amiaza un superb aston martin prin cug, cu nr de Iasi, stie cineva ceva de el ?

http://www.exoticspotter.com/images/25/24489.jpg

de asta zici?

grg_92 19-05-13 22:24

Re: Masini tari din Iasi
 
exact

X.F.P 19-05-13 22:30

Re: Masini tari din Iasi
 
E a lui Gabriel Mardarasevici. Si e singurul Aston Martin din Iasi din cate stiu eu dar il scoate foarte rar prin oras.

grg_92 19-05-13 22:33

Re: Masini tari din Iasi
 
aa, mersi, deci asta e motivul pt care nu l-am mai vazut pana acum, ca il scoate foarte rar, oricum este incredibila masina

X.F.P 19-05-13 22:35

Re: Masini tari din Iasi
 
E superba. La ce drumuri avem:x...il inteleg de ce o scoate asa rar la lumina

onycevlad 22-05-13 09:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 5460517)
RR Phantom pe strazile din Iasi :)

din cate stiu, proprietarul este domnul Vlasov.

Onofrash 11-06-13 14:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut vineri Mercedes c63 amg coupe cu numere de germania in fata la Select. Din pacate nu am apucat sa ii fac poze.

razvan! 16-07-13 23:23

Re: Masini tari din Iasi
 
e in iasi bmw-ul ala e92, cu numarul EXS, prea frumos, are topic?

costel7 24-07-13 13:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Este un Peugeot 106 coupe galben, cu un sistem audio demential:o
Nu stie nimeni detalii despre el ?

Silviusdv 25-07-13 16:57

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
In lipsa altor posturi

X.F.P 26-07-13 10:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Era odata in iasi un renault laguna break cu multi bani investiti in el. Era destul de frumos, cu jante pe 18" parca.
Statea mereu parcat in Tg.Cucu la Golia. Mai stie cineva ceva de el?


All times are GMT +2. The time now is 20:56.

- Copyright 2026 4Tuning