Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 11-11-10 14:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
daaa...."giurgiu style" 8)

decii ...Cumpar bare transversale OEM pentru Golf 4 ....exact modelul din poza ;) ...sau asta nu e de la vw?

mar|us 11-11-10 16:02

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ba da e de vw da nu vad cheile :D..... uite cum dai tu idei la alti care stau cu barile de portbagaj in casa :P

jock 11-11-10 16:05

Re: Golf 4 - My Angel!
 
....;)

..pune te rog o poza aici ...sa vad si ochiu meu 8)

mar|us 11-11-10 16:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
3 Attachment(s)
sry de claritate da iti faci tu o idee :D

jock 11-11-10 16:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Daa ,mersi mult .. ..modelu asta caut ;)

...pai ce mai stai ?...aruncale pe masina ;)

mike-fullspeed 11-11-10 20:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Eu unu nu mi-as pune asa ceva pe masina..... Pare un pic nashpa, cu bad boy si bari de portbagaj sus!
O fii ceva "unic" cum spuneti voi dar asta nu! ...parerea mea!

RoByNeT 11-11-10 20:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
"barile sus" cum zici tu, sunt deja alt nivel. Cum se spune, fiecare are viziunea lui asupra modificarilor. Portbagajul sus pe masina, e ca o "cireasa pe tort", in urma altor modificari, care ii permit catalogarea de "cireasa de pe tort".

bogdy.ghetto 11-11-10 21:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
stiam eu jock ca nu ma lasi singur:*

jock 11-11-10 21:45

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by mike-fullspeed (Post 3804623)
Eu unu nu mi-as pune asa ceva pe masina..... Pare un pic nashpa, cu bad boy si bari de portbagaj sus!
O fii ceva "unic" cum spuneti voi dar asta nu! ...parerea mea!

..daca urmaream" un stil ,da, puteai sa zici ca nu merge/se potriveste ....dar daca te uiti putin la masina ,este o "mare ciorba" de stiluri ...mai putin rat ....

...oricum o sa vina o mica "incizie " si la bari ;) ..cat mai aproape de plafon 8)

Bogdy,furam tot :lol:

Marica 11-11-10 21:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock, cred ca in momentul de fata o poti baga si in stilu rat:))...pana o vopsesti...masina aia e un amalgam sau o ciorba cum ai zis tu. Sunt convins ca o sa fie ceva superb la final. Putin din fiecare, da a luat doar putinu' ala bun:D

Gangstah 11-11-10 22:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3804974)
..daca urmaream" un stil ,da, puteai sa zici ca nu merge/se potriveste ....dar daca te uiti putin la masina ,este o "mare ciorba" de stiluri ...mai putin rat ....

...oricum o sa vina o mica "incizie " si la bari ;) ..cat mai aproape de plafon 8)

Bogdy,furam tot :lol:

fratilor sunteti nebuni....VREAU SI EU !!!m-ati convins.....:twisted::twisted::twisted:

Eddzone 12-11-10 12:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Frumos bad-boy-ul l-am vazut aseara la junior ii sta fffff bine.

Felicitari

yg.alex 12-11-10 19:45

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
gata, e clara treaba...nu e sanatos jock :D

mihai.ghetto 13-11-10 03:44

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
ba da, e sanatos n-are treaba, doar ca ramane in urma :D

jock 13-11-10 05:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..pai ori suntem golanii ,ori nu mai suntem :lol: ... am un motiv Mihai , ....batranetea ;) ...sa nu mai zic de sponsori" :sad:


All times are GMT +2. The time now is 17:57.

- Copyright 2026 4Tuning