Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

buzz.razvan 30-06-13 15:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5515000)
Nu mai e de ceva vreme:lol:

Serios? Mie imi pare sincer rau pentru el. Sunt sigur ca ar fi castigat macar premiul 2 sau 3...dar chiar daca nu a castigat,a avut o masina super tare.RESPECT!

ebone 30-06-13 17:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5515069)
Serios? Mie imi pare sincer rau pentru el. Sunt sigur ca ar fi castigat macar premiul 2 sau 3...dar chiar daca nu a castigat,a avut o masina super tare.RESPECT!

Frate, acolo nu castigi daca iti aduci baieti sa te voteze, si daca ma contrazice cineva, sa se uite pe COMP JDM sa vada ca l`au votat numai romani, si el dupa ce s-a intamplat toata chestia asta si`a schimbat pe profilu` de pe Vstanced tara, nu mai e Romania, este Europa. Ca la copii mici!

Tis-ul 30-06-13 17:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Credeam ca sunt singuru' care a vazut :lol:

balint 30-06-13 17:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
TIS - Asta incerc sa le spun si eu , dar ei ..

Andryko 30-06-13 21:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
ACURA

radu_cainamisir 30-06-13 22:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Gata cearta,copii, regruparea. Equonox si kid, va inteleg toti nervii dar nu avem dreptul sa judecam noi treaba asta si mai mult sa facem politie si sa aflam de la cine a laut ce a luat. Balint, nu e bine. Atunci cand ma rogi sa-ti fac ceva poti arata poze pt ca e creatia mea, dar cand faci rost de cv pe sub mana pastreaza pt tine si nu arata. E valabil pt orice chestie in viata, nu numai Slrr. Daca vrei neaparat acces in DS posteaza cate o masina si un comentariu pe zi pe vst si vei avea acces. Si nu uita ceva ce explic si eu si toti de pe vst: DS nu este o zona VIP de download! Este o zona unde modelerii posteaza spre testare creatiile si ideile lor. Numai bine!

dary762 01-07-13 13:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Andryko (Post 5515336)
ACURA

Incet incet inveti:p
Furia :lol:

KidForDrift 01-07-13 15:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Dary762-Cand faci poze, iesi ma din masina:lol:

O gagica:D

Robicutz 01-07-13 16:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5515141)
Frate, acolo nu castigi daca iti aduci baieti sa te voteze, si daca ma contrazice cineva, sa se uite pe COMP JDM sa vada ca l`au votat numai romani, si el dupa ce s-a intamplat toata chestia asta si`a schimbat pe profilu` de pe Vstanced tara, nu mai e Romania, este Europa. Ca la copii mici!

hahaa ce jalnic :))

Andryko 01-07-13 20:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5515896)
Incet incet inveti:p
Furia :lol:

Ms mane,frumoasa furia

KrYpToN 02-07-13 01:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
aaaaaaaa

Andryko 02-07-13 12:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
BMW E36

KidForDrift 02-07-13 14:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Nu credeam ca jantele astea vor da bine pe vreo masina:lol:

robi_jam 02-07-13 15:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Salutare, nu am mai postat de ceva vreme, asa ca m-am gandit sa fac si eu un "proiect". Multumita lui Kid acum grafica mea e ceva mai buna. Sper sa va placa :D

balint 02-07-13 15:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
RED
Attachment 2810283Attachment 2810284


All times are GMT +2. The time now is 09:30.

- Copyright 2026 4Tuning