Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

DariusAlexandru 21-06-13 07:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5506729)
Din nou pe felie! :peace:

Dacă iar e overscaled şi trepidează din toate poziţiile ca Logan-ul,ai muncit degeaba.:D

radu_cainamisir 21-06-13 17:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5506867)
Dacă iar e overscaled şi trepidează din toate poziţiile ca Logan-ul,ai muncit degeaba.:D

Polo a fost asa?

DariusAlexandru 21-06-13 18:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5507345)
Polo a fost asa?

Sincer să fiu,nu mai ţin minte,dar avea o bubă cānd intrai īn SLRR Editor.

balint 21-06-13 19:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Attachment 2802680Attachment 2802681Attachment 2802682
Radu - Tu taci si termin-o anu asta , ca abea o astept sa fie gata :D

radu_cainamisir 21-06-13 22:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by balint (Post 5507459)
:arrow:

Attachment 2802680Attachment 2802681Attachment 2802682
Radu - Tu taci si termin-o anu asta , ca abea o astept sa fie gata :D

azi am fost plecat, iar acum credema ca nu mai sunt bun de nimic dupa cat am...petrecut sa zic asa :lol:

De maine ma pun calumea pe treaba

DariusAlexandru- da, ai dreptate. Prob aia a avut-o de cand am inceput s-o convertesc si nu am reusit nicidodata s-o rezolv, ma batea. Oricum nu a fost o gresala de la mine.

Andryko 22-06-13 09:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
NISSAN 200SX

balint 22-06-13 11:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5507567)
azi am fost plecat, iar acum credema ca nu mai sunt bun de nimic dupa cat am...petrecut sa zic asa :lol:

De maine ma pun calumea pe treaba

Am inteles !:D


DĂ FAC IS E30 !
Attachment 2803156
Attachment 2803157
Attachment 2803158

KidForDrift 22-06-13 13:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
sydaniel-Zici tu:lol:
Balint-Imi place!:rolleyes2 E30-ul e genial! Poti te rog sa postezi harta pe HELP?
Andryko-Bine ai venit printre noi. Ai incercat sa transpui un curcubeu pe o masina ori ce? Ca nu-mi dau seama:lol:

Va urez vacanta placuta tuturor!:peace::shakefist

KrYpToN 22-06-13 14:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumos cotet kid

balint 22-06-13 16:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
O Broasca :lol:
Ca sa nu zica Cainimisir ca a lucat degeaba :D
Attachment 2803322Attachment 2803323

Kid - http://modzona.ru/load/1/1/shibuya_2...wm/60-1-0-3517 Iotee :D

radu_cainamisir 24-06-13 02:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
balint- pai bn ma....dupa atatea luni :lol:

Nu prea am acces la internet, dar bn ca am acces la SLRR

Ce am apucat sa mai lucrez.....nu-l bagati in seama pe domnu' sofer care sta cu gura in scaun, mai trb dresat putin

KidForDrift 24-06-13 13:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
KrYpToN-Multumesc mult!
balint-Sar'mana:-)
Radu_cainamisir-E tare ma! Abea astept sa fiu primul care o incearca:D

LFA Little Brother:lol::lol::lol:

batman 24-06-13 15:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Na Kid sa ai rival:

Andryko 24-06-13 20:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
TOYOTA SUPRA

AlexNIT 25-06-13 12:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Poate cineva sa urce un Megane 1 sau un Renault 19?


All times are GMT +2. The time now is 00:15.

- Copyright 2026 4Tuning