Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

gabiba 01-03-10 11:25

Re: VW Vento - Proprietari
 
mare om mare caracter

Tibanu 04-03-10 15:35

Re: VW Vento - Proprietari
 
are cineva vreo macheta de vento ?! :D
daca da,de unde a luat-o :))
ca pe modelissimo sau alte site-uri au o gramada de vw dar numai vento nu....
m-ar interesa una,eventual si alba :) daca stie cineva,
va rog...

clau lcf 05-03-10 22:36

Re: VW Vento - Proprietari
 
hmmm, interesanta idee

geomar 06-03-10 16:56

Re: VW Vento - Proprietari
 
si pe mine m-ar interesa o asemenea macheta de vento

fiderzen 06-03-10 18:23

Re: VW Vento - Proprietari
 
3 Attachment(s)
inca nu e gata :))..niciodata nu cred ca o sa fie gata :-?...
prima poza e din ziua in care am luat`o acum aproape 2 luni, celelalte 2 poze de azi..si o sa mai urmeze niste poze clare, si frumoase...cand ii mai fac unele chestii:D

danielddd 06-03-10 19:35

Re: VW Vento - Proprietari
 
fiderzen..ce astra ai? dami ceva poze..detalii.. inmatriculata? optiuni? an?

fiderzen 06-03-10 21:23

Re: VW Vento - Proprietari
 
ai pm :)

VentoVRY 06-03-10 22:15

Re: VW Vento - Proprietari
 
jantele sunt pentru vento ? ceva poze la ele?

fiderzen 06-03-10 22:19

Re: VW Vento - Proprietari
 
sunt 4x108, merg doar pe ford, peugeot si nu mai stiu pe ce se mai potrivesc...
va rog, intrebati-ma pe privat despre ce scrie la semnatura, sa nu mai facem offtopic aici :D

VentoVRY 06-03-10 22:26

Re: VW Vento - Proprietari
 
scz , greseala mea

Sebastian.C 12-03-10 22:50

Re: VW Vento - Proprietari
 
CUMPAR URGENT set de faruri originale pentru Vento. Astept oferte. Sunati la orice ora: 0766474505

cyyobyy 14-03-10 08:23

Re: VW Vento - Proprietari
 
are careva de vanzare 2 aripi de vento si la ce pret

01_DOX 14-03-10 09:08

Re: VW Vento - Proprietari
 
am sanse sa iasa euro 2 pt un vento din 92? are motor de 2000 8v. cat ar fii taxa? scuze daca nu am postat unde trebuie

geomar 14-03-10 09:10

Re: VW Vento - Proprietari
 
posibil si al meu este din 92 si a iesit euro 2 si motor 1,8 benzina 55kw

01_DOX 14-03-10 09:11

Re: VW Vento - Proprietari
 
ce moto ai?


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning