![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
mare om mare caracter
|
Re: VW Vento - Proprietari
are cineva vreo macheta de vento ?! :D
daca da,de unde a luat-o :)) ca pe modelissimo sau alte site-uri au o gramada de vw dar numai vento nu.... m-ar interesa una,eventual si alba :) daca stie cineva, va rog... |
Re: VW Vento - Proprietari
hmmm, interesanta idee
|
Re: VW Vento - Proprietari
si pe mine m-ar interesa o asemenea macheta de vento
|
Re: VW Vento - Proprietari
3 Attachment(s)
inca nu e gata :))..niciodata nu cred ca o sa fie gata :-?...
prima poza e din ziua in care am luat`o acum aproape 2 luni, celelalte 2 poze de azi..si o sa mai urmeze niste poze clare, si frumoase...cand ii mai fac unele chestii:D |
Re: VW Vento - Proprietari
fiderzen..ce astra ai? dami ceva poze..detalii.. inmatriculata? optiuni? an?
|
Re: VW Vento - Proprietari
ai pm :)
|
Re: VW Vento - Proprietari
jantele sunt pentru vento ? ceva poze la ele?
|
Re: VW Vento - Proprietari
sunt 4x108, merg doar pe ford, peugeot si nu mai stiu pe ce se mai potrivesc...
va rog, intrebati-ma pe privat despre ce scrie la semnatura, sa nu mai facem offtopic aici :D |
Re: VW Vento - Proprietari
scz , greseala mea
|
Re: VW Vento - Proprietari
CUMPAR URGENT set de faruri originale pentru Vento. Astept oferte. Sunati la orice ora: 0766474505
|
Re: VW Vento - Proprietari
are careva de vanzare 2 aripi de vento si la ce pret
|
Re: VW Vento - Proprietari
am sanse sa iasa euro 2 pt un vento din 92? are motor de 2000 8v. cat ar fii taxa? scuze daca nu am postat unde trebuie
|
Re: VW Vento - Proprietari
posibil si al meu este din 92 si a iesit euro 2 si motor 1,8 benzina 55kw
|
Re: VW Vento - Proprietari
ce moto ai?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning