![]() |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
O stiu, dar nu de ea vorbesc. De modelul asta zic :)
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
M6 Hamann,Porsche Cayenne Turbo şi noul seria 6 Gran Coupe.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
6 Attachment(s)
Un camaro si noul Focus ST.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Fordul ala era rosu candva .... . Si e Consul daca ma ajuta bine mintea :) initial trebuia sa primeasca motor de Mercedes dar dupa aia s-a schimbat proprietarul si nu mai stiu ce motor a primit. Avea motor de Aro la cumparare :))
Tin minte si acum ce gura mare am cascat cand amicul meu (vechiul proprietar) a dat jos prelata de pe el. Ma chemase sa imi arate ce nebunie gasise si cumparase :) Masina a iesit foarte frumoasa. Nu mai stiu cine a terminat-o, dar oricum, felicitari. Chiar cautam sa aflu ce sa ales de besstiutza. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Şi două poze de pe google street view:lol::lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
şi ceva mai palpitant.
|
Re: Masini tari din Iasi
Porschele stiu ca e in Valea Lupului dar celelalte doua unde sunt?
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu e o masina tare, de fapt nu are nici o legatura cu ce inteleg eu prin "tare" (cum nu au majoritatea celor pomenite prin post-urile din acest topic de altfel).
Insa e una deosebita cu care ma intilnesc in timpul patrulelor zilnice pe bd. Pacurari: un trabant galben cu semn de incepator care zici ca e o picatura de glazura picurata dintr-un tort de lamiie. Ceva deosebit. Felicitari proprietarei (cred ca e o ea). |
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning