Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

GAby645 15-04-13 16:38

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vlad96bret (Post 5438691)
nu stiu daca e de vanzare, proprietarul CRED ca sta prin Metalurgie mai exact pe aleea Gradinari, vazusem un tip care a intrat in masina prin zona mentionata.
Sunt 100% sigur ca era IROC-Z pentru ca am intors capul imediat ce am auzit motorul si am vazut fata masinii

de asta zici?

vlad96bret 15-04-13 16:41

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
O stiu, dar nu de ea vorbesc. De modelul asta zic :)

John BRO 19-04-13 21:34

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
M6 Hamann,Porsche Cayenne Turbo şi noul seria 6 Gran Coupe.

tracky 20-04-13 21:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5387472)
A cam murit topicu....Duminica (3 martie) am vazut pe Copou un e60 cu o culoare crima ...verde spre albastru . Aveti ceva poze cu masina ?

mai este un e92 cu aceeasi culoare. 69 EXS parca.ala e WOW :)

John BRO 21-04-13 20:52

Re: Masini tari din Iasi
 
6 Attachment(s)
Un camaro si noul Focus ST.

John BRO 21-04-13 20:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by tracky (Post 5446633)
mai este un e92 cu aceeasi culoare. 69 EXS parca.ala e WOW :)

Acel BMW este E 90,nu E92.

tracky 21-04-13 21:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 5447656)
Acel BMW este E 90,nu E92.

nu am observat daca e coupe sau sedan

Silviusdv 22-04-13 20:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 5447651)
Un camaro si noul Focus ST.

Cand ai vazut Camaro?

crywolf 26-04-13 19:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Fordul ala era rosu candva .... . Si e Consul daca ma ajuta bine mintea :) initial trebuia sa primeasca motor de Mercedes dar dupa aia s-a schimbat proprietarul si nu mai stiu ce motor a primit. Avea motor de Aro la cumparare :))

Tin minte si acum ce gura mare am cascat cand amicul meu (vechiul proprietar) a dat jos prelata de pe el. Ma chemase sa imi arate ce nebunie gasise si cumparase :)
Masina a iesit foarte frumoasa. Nu mai stiu cine a terminat-o, dar oricum, felicitari. Chiar cautam sa aflu ce sa ales de besstiutza.

crywolf 26-04-13 19:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5202635)
o doamna conduce Maseratti ala rosu :D tot timpul o vad ca se duce spre Miroslava ..Respectul meu pt ea,am observat ca stie si sa o "conduca" ..

Fosta mea sefa :) cine stie drumul spre Miroslava plange cand se gandeste ca masina aia merge pe acolo.

edwscho 27-04-13 00:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by crywolf (Post 5452867)
Fordul ala era rosu candva .... . Si e Consul daca ma ajuta bine mintea :) initial trebuia sa primeasca motor de Mercedes dar dupa aia s-a schimbat proprietarul si nu mai stiu ce motor a primit. Avea motor de Aro la cumparare :))

Tin minte si acum ce gura mare am cascat cand amicul meu (vechiul proprietar) a dat jos prelata de pe el. Ma chemase sa imi arate ce nebunie gasise si cumparase :)
Masina a iesit foarte frumoasa. Nu mai stiu cine a terminat-o, dar oricum, felicitari. Chiar cautam sa aflu ce sa ales de besstiutza.

Despre ce Ford Consul vorbesti?

John BRO 27-04-13 23:26

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Şi două poze de pe google street view:lol::lol::lol:

John BRO 28-04-13 00:12

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
şi ceva mai palpitant.

HAKU 28-04-13 13:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Porschele stiu ca e in Valea Lupului dar celelalte doua unde sunt?

mituc 29-04-13 18:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu e o masina tare, de fapt nu are nici o legatura cu ce inteleg eu prin "tare" (cum nu au majoritatea celor pomenite prin post-urile din acest topic de altfel).
Insa e una deosebita cu care ma intilnesc in timpul patrulelor zilnice pe bd. Pacurari: un trabant galben cu semn de incepator care zici ca e o picatura de glazura picurata dintr-un tort de lamiie. Ceva deosebit. Felicitari proprietarei (cred ca e o ea).


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning