Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

nwl_dredd 30-01-08 19:10

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 1322582)
si acuma intrebarea cu rusinea p obraji, avea cumva p capota sau oriunde sigla sau scrisu NLR ?

nu avea chiar ma uitam daca are!dar na avut nici o inscriptie!deci sa nu credeti ca raul a fost sau ceva era un ursuleti rosu cu jenti pe 17 cu un conducator tiner:)

mrjoe 30-01-08 19:46

Re: discutii Satu Mare
 
nu ai facut poze ??

bmw_fear 30-01-08 20:23

Re: discutii Satu Mare
 
sa fie mirel oare?:ashamed:

Spark 30-01-08 20:43

Re: discutii Satu Mare
 
ar corespunde oarecum descrierii ...
cand o sal prind il intreb :)

Dracushor 30-01-08 21:00

Re: discutii Satu Mare
 
nimeni nu stie nimik ca cine a fost????

rapidistu_c&c 31-01-08 09:34

Re: discutii Satu Mare
 
nu a fost nici Mirel!!!!!

gergo 31-01-08 10:23

Re: discutii Satu Mare
 
oricine a fost, a dat dovadă de prostie copilărească şi lipsa răspunderii faţă de ceilalţi participanţi la trafic. Să nu mai vorbim de efectele acestui mini-show in faţa poliţiei, sau a pietonilor.

nwl_dredd 31-01-08 18:45

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by mrjoe (Post 1323924)
nu ai facut poze ??

nam facut poze din cauza ca totul sa parcurs in cateva clipe!:(

nwl_dredd 31-01-08 19:08

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by gergo (Post 1325018)
oricine a fost, a dat dovadă de prostie copilărească şi lipsa răspunderii faţă de ceilalţi participanţi la trafic. Să nu mai vorbim de efectele acestui mini-show in faţa poliţiei, sau a pietonilor.

intradevar ai dreptate si ce sa spun in apropiere au fost si POLITIA COMINATARA dar nu cred ca au vazut:)

raul_rebelul2005 31-01-08 22:09

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by nwl_dredd (Post 1323844)
nu avea chiar ma uitam daca are!dar na avut nici o inscriptie!deci sa nu credeti ca raul a fost sau ceva era un ursuleti rosu cu jenti pe 17 cu un conducator tiner:)

a doua oara nu s-ar mai repeta:) si oricum nu as avea cu ce....eventual noul proprietar...au mai aparut cateva ursulete rosii prin oras...

Norbbi77 01-02-08 20:21

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1326519)
a doua oara nu s-ar mai repeta:) si oricum nu as avea cu ce....eventual noul proprietar...au mai aparut cateva ursulete rosii prin oras...

Pe mine m-a depasit unul cu un urs alb pe Closca,cu numar de Bucuresti...dar intr-un stil foarte interesant...cand calca acceleratia pana la podea...cand frana de iesea fum din cauciucuri...cica stil sportiv!

raul_rebelul2005 02-02-08 10:58

Re: discutii Satu Mare
 
interesant....cum draq....

CJ02VDV 02-02-08 11:24

Re: discutii Satu Mare
 
1 Attachment(s)
Salut!Cine ma poate sa ma ajuta cu niste informati despre un ursulet rosu cu nr de imat MM 05 EOZ!!????

Spark 02-02-08 11:33

Re: discutii Satu Mare
 
d c ?
ce-i cu el ?

CJ02VDV 02-02-08 11:50

Re: discutii Satu Mare
 
Nam nimic cu el,numa azi si eu am fost la Valea lui Mihai si cand vineam spre Marghita ne-am intalnit si nu stiu nimi despre el si as dori niste informatii!!!


All times are GMT +2. The time now is 12:29.

- Copyright 2026 4Tuning