![]() |
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
nu ai facut poze ??
|
Re: discutii Satu Mare
sa fie mirel oare?:ashamed:
|
Re: discutii Satu Mare
ar corespunde oarecum descrierii ...
cand o sal prind il intreb :) |
Re: discutii Satu Mare
nimeni nu stie nimik ca cine a fost????
|
Re: discutii Satu Mare
nu a fost nici Mirel!!!!!
|
Re: discutii Satu Mare
oricine a fost, a dat dovadă de prostie copilărească şi lipsa răspunderii faţă de ceilalţi participanţi la trafic. Să nu mai vorbim de efectele acestui mini-show in faţa poliţiei, sau a pietonilor.
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
interesant....cum draq....
|
Re: discutii Satu Mare
1 Attachment(s)
Salut!Cine ma poate sa ma ajuta cu niste informati despre un ursulet rosu cu nr de imat MM 05 EOZ!!????
|
Re: discutii Satu Mare
d c ?
ce-i cu el ? |
Re: discutii Satu Mare
Nam nimic cu el,numa azi si eu am fost la Valea lui Mihai si cand vineam spre Marghita ne-am intalnit si nu stiu nimi despre el si as dori niste informatii!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:29. |
- Copyright 2026 4Tuning