Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 10-11-10 07:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
... pai tu de ce crezi ca am pus pozele :twisted: ... m-am "plictisit" sa imi spuna lumea ca ma "folosesc" de ideile lor :sad:

.. si ma bucur ca nu sunt singurul "tacanit" ;)

copy - paste ;)

golf4_dric 10-11-10 08:01

Re: Golf 4 - My Angel!
 
cat timp exista vwvortex eu zic ca nu poate nimeni sa zica ca te folosesti de ideile lui :) arata marfa masinuta spor la treaba in continuare

VL 77 SYD 10-11-10 11:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3799933)
"plictisit" sa imi spuna lumea ca ma "folosesc" de ideile lor :sad:
.. si ma bucur ca nu sunt singurul "tacanit" ;)

Asta cu "tacanit" incepe sa-mi placa...:mrhappy: (stii tu de ce)
E greu sa mai faci ceva sa nu se considere "furat" la GOLF-ul IV. Are ceva istorie de la aparitie si cred ca au incercat altii inaintea noastra sa faca cam tot ce se putea face (frumos sau urat, bun sau rau). Din pacate ne cam ramane doar sa alegem ce e mai frumos si sa punem in aplicare.;)
Mult succes si ma bucur sa revad masina pe strazi! :wave::tenisclap

B_60UPE 10-11-10 12:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3799933)
... pai tu de ce crezi ca am pus pozele :twisted: ... m-am "plictisit" sa imi spuna lumea ca ma "folosesc" de ideile lor :sad:

.. si ma bucur ca nu sunt singurul "tacanit" ;)

copy - paste ;)

cine a indraznit? cind mergem sa jucam x si o cu cheile pe masina lui

KTA87 10-11-10 12:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Degeaba exista vwwortex pentru unii... Tot la body kit-uri extravagante si eleroane viseaza!

Frumos a iesit masina! ;)

SV25MBN 10-11-10 13:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by KTA87 (Post 3800597)
Degeaba exista vwwortex pentru unii... Tot la body kit-uri extravagante si eleroane viseaza!

"Din pacate" nu poti sa impui cuiva un anumit stil. Nu tuturor le place clean, sau simplu, unii prefera bodykituri exagerate si penibile din pacate.
Frumoasa masina detii (cand eram mic visam la un Golf IV). Daca as fi avut una m-as fi simtit mandru sa arate ca a ta ;).

ravy09 10-11-10 14:02

Re: Golf 4 - My Angel!
 
geniala forma farurilor.. ceea ce se vede in exterior de fapt, ca farurile sunt tot la fel.. multa bafta in continuare.. ;)

Decodat 10-11-10 15:25

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock am vazut la multe Golfuri carligul afara si vopsit in culori aprinse.Place si la mine, ma iau dupa tine si il scot si eu afara:D:D:D

jock 10-11-10 23:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Foarte bine faci ;) ...eu vreau sa fac rost de unu nou nout ...are auriul ala frumos de fabrica ;)

Multumesc all :oops:

B_60UPE 11-11-10 01:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3802417)
Foarte bine faci ;) ...eu vreau sa fac rost de unu nou nout ...are auriul ala frumos de fabrica ;)

Multumesc all :oops:

sti ca al meu asa e, te asteapta

jock 11-11-10 10:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
Multumesc ;) ...vorbim ..

..pe viitor urmeaza si bare transversale ...sa vad unde gasesc mai ieftin ..criza :sad:

golf4_dric 11-11-10 11:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
vrei s o faci exact cum e in poza de mai sus?

jock 11-11-10 11:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu ...doar pe jumatate ;) cui si bari ..."ieftin si urat"

Circoloco 11-11-10 11:40

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Sa pui si sacul de cartofi sau varza sa fie si mai urata:D Glumesc evident. Ai idei foarte bune si imi place ca pui accentul pe detalii. De obicei astea fac diferentele desi asa cum s-a mai spus mai sus, la o masina comuna cu ceva ani e destul de greu sa mai iasa ceva unic daca nu-ti tragi un eleron imens sau niste bari cu plasa de prins tantari etc :D. Spor

Decodat 11-11-10 12:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by Circoloco (Post 3803287)
Sa pui si sacul de cartofi sau varza sa fie si mai urata:D Glumesc evident. Ai idei foarte bune si imi place ca pui accentul pe detalii. De obicei astea fac diferentele desi asa cum s-a mai spus mai sus, la o masina comuna cu ceva ani e destul de greu sa mai iasa ceva unic daca nu-ti tragi un eleron imens sau niste bari cu plasa de prins tantari etc :D. Spor


Si niste Stikere pe toata usa din fata de sus pana jos.:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:15.

- Copyright 2026 4Tuning