Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 18-06-13 22:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by GHxOxST (Post 5504857)
Nu ma asteptam din partea ta sa lasi un asemenea comentariu..
1- Zimi tu mie cum modific inclinatia blocului motor fara restul componentelor? (intercooler si restu)
2- Cum poti spune tu ca asta este acelasi motor cu ala? O_o inafara de capacul chiuloasei nimic nu seamana (care si ala parca e mai scurt)

In loc sa lasi comentariul asta puteai spune unde il gasesc (asta daca stiai) sau nu ma bagai in seama, dar de...

Scuze de OffTopic nu m-am putut abtine.

In loc sa te iei de mine ca nu ti-am dat mura in gura mai bine ai fi cautat ceva pe VStanced.

Orice motor poate fi mutat la fel ca toate piesele. Pentru motor apesi pe surubelnita si dupa apesi pe baia de ulei. Iti vor aparea niste liniute (dimensiuni) si de acolo te joci cu el cum vrei. E posibil sa nu ai Lisanty in slrr-ul tau. Daca nu merge sa ii modifici pozitia te duci si tu frumos pe VStanced, dai o cautare si il tragi imediat.

Imi cer inca odata scuze ca nu ti-am dat totul la botul calului, data viitoare nu voi mai raspunde niciunei intrebari ;) Seara buna

KidForDrift 18-06-13 23:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
GHxOxST-E VIP motorul.
radu_cainamisir-Ai zis perfect!

Honda CR-Z Time!

GHxOxST 18-06-13 23:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Nu ma cert cu nimeni... doar am facut o observatie :)

Am cautat pe Vstanced la motoare http://vstanced.com/list.php?c=sleng Hopa! nu este.
Am cautat si pe Modzona si pe GOMTEAM si nu este!

Inca ceva.. am si eu Lisanty, stiu si eu sa modific pozitia unei piese, dar aici, in cazul de fata nu modificam o bara sau o oglinda, ci un bloc motor, care in SLRR (in caz ca nu stiai) daca il inclini se inclina TOT ce apartine de motor, cum ziceam si mai sus, Deci nu este inclinat cu lisanty.

Nu vreau nimic la botul calului, doar ca, dupa atatea cautari am zis sa incerc si aici, ca poate, poate ma ajuta cineva.

O seara buna! :)

Edit- Multumesc kid. Nu ma mai obosesc sa il caut.

radu_cainamisir 18-06-13 23:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by GHxOxST (Post 5504870)
Nu ma cert cu nimeni... doar am facut o observatie :)

Am cautat pe Vstanced la motoare http://vstanced.com/list.php?c=sleng Hopa! nu este.
Am cautat si pe Modzona si pe GOMTEAM si nu este!

Inca ceva.. am si eu Lisanty, stiu si eu sa modific pozitia unei piese, dar aici, in cazul de fata nu modificam o bara sau o oglinda, ci un bloc motor, care in SLRR (in caz ca nu stiai) daca il inclini se inclina TOT ce apartine de motor, cum ziceam si mai sus, Deci nu este inclinat cu lisanty.

Nu vreau nimic la botul calului, doar ca, dupa atatea cautari am zis sa incerc si aici, ca poate, poate ma ajuta cineva.

O seara buna! :)

Atunci il inclini din scripturi :lol:

Si daca nu merge il inclini din modelul 3d si nu mai are moarte

buzz.razvan 18-06-13 23:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GHxOxST (Post 5504870)
Nu ma cert cu nimeni... doar am facut o observatie :)

Am cautat pe Vstanced la motoare http://vstanced.com/list.php?c=sleng Hopa! nu este.
Am cautat si pe Modzona si pe GOMTEAM si nu este!

Inca ceva.. am si eu Lisanty, stiu si eu sa modific pozitia unei piese, dar aici, in cazul de fata nu modificam o bara sau o oglinda, ci un bloc motor, care in SLRR (in caz ca nu stiai) daca il inclini se inclina TOT ce apartine de motor, cum ziceam si mai sus, Deci nu este inclinat cu lisanty.

Nu vreau nimic la botul calului, doar ca, dupa atatea cautari am zis sa incerc si aici, ca poate, poate ma ajuta cineva.

O seara buna! :)

Edit- Multumesc kid. Nu ma mai obosesc sa il caut.

Sincer...cam ai dreptate!

Mi-am iesit din mana:oops:

ebone 19-06-13 00:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
GHxOxST - vezi ca link`u la motor este pe GOM-Team in thread`u "Show your SLRR Rides" si nu este VIP asa cum spune Kid. A fost pus acum o saptamana sau 2 parca, cauta si tu.

Tomas_SlrR 19-06-13 09:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by GHxOxST (Post 5504823)
KidDorDrift sau Dary762 puteti pune acel RB26 pe topicul help, sau aici, sau un link ceva de unde sa il iau si eu, ca nu il gasesc pe nicaieri, am doar versiunea veche (cea care sta blocul motor drept, nu inclinat ca asta)?

Fratilor nu mai ziceti ca sunt VIP toate modurile .
Iti las eu un link . ;)
Si cum a zis radu daca motorul sta prea sus in ajustezi cu lisanty , dai pe baia de ulei .

http://www33.zippyshare.com/v/52970916/file.html

Andryko 19-06-13 20:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
TOYOTA STARLET KP61

balint 20-06-13 11:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
ALB-NEGRU
Attachment 2801468Attachment 2801469
Kid- nu sunt fan ps :D:lol:
Is de acord cu Thomas - de ce tot spuneti ca toate modurile is W.I.P. ma?:???:

GHxOxST 20-06-13 12:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multumesc foarte mult thomas_slrr. :)
Raman dator!

radu_cainamisir 20-06-13 17:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by balint (Post 5506087)

Asta ti-a iesit chiar perfect!

batman 20-06-13 18:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by balint (Post 5506087)
ALB-NEGRU
Attachment 2801468Attachment 2801469
Kid- nu sunt fan ps :D:lol:

Roz-Negru mai bine.:lol:
Cateva poze:

sYdanyel 20-06-13 18:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Ceva diferit , spun eu .. :-)

R.Equinox 20-06-13 22:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5504918)
GHxOxST - vezi ca link`u la motor este pe GOM-Team in thread`u "Show your SLRR Rides" si nu este VIP asa cum spune Kid. A fost pus acum o saptamana sau 2 parca, cauta si tu.

Taci si admira conversatiile dintre ei.
Eu si acum rad=))))

radu_cainamisir 20-06-13 22:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Din nou pe felie! :peace:

E tot ce va pot arata, maine SPER sa am toate piesele la locul lor si color toate, pana atunci ma bucur de un sasiu cu interiorul lui :)


All times are GMT +2. The time now is 01:48.

- Copyright 2026 4Tuning