Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 02-06-13 23:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
sau un concurs cu masinile originale din slrr. dar slabe sanse, au mai fost tentative de concurs aici si nu s-a reusit

CraZzy_K1D 02-06-13 23:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
10 Attachment(s)
Vezi radu daca nu imi mai postez eu ciudateniile ???! vezi =))) Glumesc...
Am facut o sedinta foto si cam astea sunt pozele care mi-au placut :)
Radu sa imi dai un buzz ca vreau sa te intreb ceva:)

radu_cainamisir 02-06-13 23:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 5489598)
Vezi radu daca nu imi mai postez eu ciudateniile ???! vezi =))) Glumesc...
Am facut o sedinta foto si cam astea sunt pozele care mi-au placut :)
Radu sa imi dai un buzz ca vreau sa te intreb ceva:)

da ma, e altceva:))

vorbim maine ca acum nu mai am timp, ma scol la 6 ca am liceul dimineata(**temas in el)

p.s.-ai semnatura prea mare :lol:

dary762 03-06-13 17:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2

sYdanyel 03-06-13 17:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Frumos dary , jantele sunt dark side ? Daca nu , spune-mi unde le gasesc.
P.S. : Bara nu o iert :lol: .
O poza cu un VW sa nu fiu off topic .

CraZzy_K1D 03-06-13 23:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
radu_cainamisir - nu mai e mult pana ti-o scoate si pe a ta.. ca a mea era mai mica decat a ta :)))

Tis-ul 04-06-13 07:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Mai dau și eu pe aici :D.

ebone 05-06-13 18:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5489508)
nu v-ati plictisit de toata monotonia asta, numai masini stanced, low, roti mari si scoase afara. De sute de pagini numai astea apar. Hai sa facem ceva mai diferit putin. Poate off road sau monster sau masini de strada sau ceva diferit.

Asta iti place?

KidForDrift 05-06-13 18:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5492485)
Asta iti place?

Sincer chiar asta e faina! General Lee FTW:lol:

buzz.razvan 05-06-13 20:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5492485)
Asta iti place?

:yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes:: yikes::yikes:

R.Equinox 05-06-13 21:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5492485)
Asta iti place?

Nu.:lol::lol:

KidForDrift 06-06-13 10:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Dodge Dart '68

batman 06-06-13 10:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Tura asta postez un "stancefag", tura viitoare voi posta si eu ceva mai diferit.

Tomas_SlrR 06-06-13 15:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Batman - frumos

Postez un stance e36 , tura viitoare tot lafel :lol:

radu_cainamisir 07-06-13 14:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 5493339)
Batman - frumos

Postez un stance e36 , tura viitoare tot lafel :lol:

RDU are legatura cu mine? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:22.

- Copyright 2026 4Tuning