Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 04-06-09 12:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da mestre o sa vin da mai inataiu tre pun radiatoru

kimi 04-06-09 12:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2378334)
@Kimi ce bani dai jantele si daca le dai cu gume ?

cu tot cu gume ... ia nr de la lucian si suna ma sa ne intelegem...

kimi 04-06-09 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2377881)
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul.

NU si pentru Lucian...Il cunosc de 3 ani si am fost cu el cam de la inceputuri cand niciunu din voi nu era in Vrooom...Mereu a considerat clubul mai presus de prietena si de familie si din aceasta cauza a pierdut in viata cateva lucruri dragi lui...Ma bucur ca macar acum au venit pe langa el baieti cu capul pe umeri cum ar fii tataie care este un om deosebit si altii...

Nu va mai certati si nu va mai intepati..fiti uniti ca asa treceti de greutati..
Fiti oameni maturi chiar daca aveti 19-20 de ani..

Inca un sfat..Nu va mai spalati lucrurile in public (pe forum) ca nu face cinste clubului...

Bafta! Va salut !

vipcox 04-06-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salutare, cine ma poate ajuta sa imi spuna si mie, la o SONDA LAMBDA (stiu ca sant 2 sonde) de pe un motor de E36 M3 de 3000 CATE FIRE are aceasta????????? Astept un raspuns cat mai repede. MS

DRK*DeSiGn 04-06-09 15:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2380809)
NU si pentru Lucian...Il cunosc de 3 ani si am fost cu el cam de la inceputuri cand niciunu din voi nu era in Vrooom...Mereu a considerat clubul mai presus de prietena si de familie si din aceasta cauza a pierdut in viata cateva lucruri dragi lui...Ma bucur ca macar acum au venit pe langa el baieti cu capul pe umeri cum ar fii tataie care este un om deosebit si altii...

Nu va mai certati si nu va mai intepati..fiti uniti ca asa treceti de greutati..
Fiti oameni maturi chiar daca aveti 19-20 de ani..

Inca un sfat..Nu va mai spalati lucrurile in public (pe forum) ca nu face cinste clubului...

Bafta! Va salut !


mult adevar ai Kimi,haideti sa incercam sa nu mai umplem forumul cu astfel de discutii.

jB*XSA 04-06-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vin si eu cu o parere, nu stiu cat intereseaza parerea mea..dar:
O regula principala in a fi un club de prestigiu sau in a ajunge unul este ca problemele interne intre membri sa se rezolve subtil si fara a fi spalate rufele in public, la sedinte totul sa fie stabilit si sa ramana asa!, si fiecare sa stie in fata cui raspunde si in ce masura. Desigur prin "a raspunde" se pot intelege multe, dar cum suntem un club oficial, exista, dealtfel normal, persoane care pot lua anumite decizii pentru binele clubului si in numele tuturor. Sunt de parere ca acele persoane ar trebui sa fie serioase, cand este cazul, si sa puna punctul pe i, la fel cand este cazul. Si inca un lucru pe baza caruia cred eu ca a fost fondat acest club este prietenia si factorul comun ce ne uneste, sau ar trebui sa ne uneasca, si anume tuning-ul. Sper sa se rezolve problemele organizatorice si cele de factor personal treptat pentru ca iesirile "in decor" nu dau bine pentru acest club. Va multumesc!

jB*XSA 04-06-09 16:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si apropo daffy, sa ii dai un sticky la topicul cu inscrierea in club :*

Bengy_BLS 04-06-09 17:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2380403)
:lol::lol::lol::lol:....cine si-a batut joc de masina asta????
patratelele de pe plafon sunt criminale:lol::lol::lol:

propietaru

Tweety_rzw 04-06-09 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
De azi anunţ neOFICIAL RzW şi-a personalizat maşina gen >>> ! :dance: :dance:

daffy duck™ 04-06-09 18:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat de tareee....trimite-mi si mie pe mail install-ul.....

DRK*DeSiGn 04-06-09 22:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum ai facut sa itzi APARA ALEA CU INFERNO MOTORSPORT???

Hyena 06-06-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va rupt gura rzw ala mic :D si lu daffy si lu drq va pisat

daffy duck™ 06-06-09 20:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf???.....ce s-a mai intamplat acum??

Lucian_GXZ 07-06-09 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2380809)
NU si pentru Lucian...Il cunosc de 3 ani si am fost cu el cam de la inceputuri cand niciunu din voi nu era in Vrooom...Mereu a considerat clubul mai presus de prietena si de familie si din aceasta cauza a pierdut in viata cateva lucruri dragi lui...Ma bucur ca macar acum au venit pe langa el baieti cu capul pe umeri cum ar fii tataie care este un om deosebit si altii...

Nu va mai certati si nu va mai intepati..fiti uniti ca asa treceti de greutati..
Fiti oameni maturi chiar daca aveti 19-20 de ani..

Inca un sfat..Nu va mai spalati lucrurile in public (pe forum) ca nu face cinste clubului...

Bafta! Va salut !

Ce sa zic... sensibilizator post... mi-am adus aminte de multe lucruri frumoase. Nu pot trege dupa mine toate cuvintele frumoase fara sa amintesc ca aveam in stanga si in dreapta mea oameni care gandeau la fel si care trageau dupa ei clubul. Spre placerea mea am sa mai enumer persoane care au pus intotdeauna clubul si pasiunea pe prim plan: (ordinea nu are relevantza acum) Kimi, Kid ave, hyena.

Cat despre certuri si lucrurile discutate pe forum.. eu am zis-o de multe ori, si acum a zis-o si tataie... E un lucru imatur... mai ales ca nu sunt niste lucruri serioase.. sunt glume si injectzii care au farmecul lor in particular.. nu pe un forum... unde le citeste toata lumea care nu ne stie stilul... In rest numai respect pentru tataie si felul de-a expune problema..

RoByNeT 08-06-09 12:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@domnul DUnga again : https://forum.4tuning.ro/279-discutii-honda-acura/127252-customizezi-del-sol-singurel.html


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning