Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Bogdan.IS 04-11-12 12:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Australian din cate am cautat pe net cu un prieten acum ceva timp ... generatia 78'...

Onofrash 25-11-12 20:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut Porsche 911 Turbo S in fata la filarmonica cu numere de USA.

Eddy_e39 25-11-12 20:22

Re: Masini tari din Iasi
 
BMW E36 Rat-Style cu numere de inmatriculare IS 21 MAK sau ceva de genu' .. parcat in spate la posta in Tatarasi.. stie cineva al cui este sau are cineva niste poze cu el ?

edwscho 25-11-12 21:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Foto via Olareanu Cosmin
https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/rat2.jpg
https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/ratw.jpg

Masina apartine lui Scoban Alexandru.

D3m0N 26-11-12 19:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 5262240)
BMW E36 Rat-Style cu numere de inmatriculare IS 21 MAK sau ceva de genu' .. parcat in spate la posta in Tatarasi.. stie cineva al cui este sau are cineva niste poze cu el ?

Alex lucreaza la garajul ala de acolo de unde se afla masina.

Eddy_e39 27-11-12 18:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Multumesc amandurora :bunch:

yulika 05-12-12 22:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by edwscho (Post 5231098)
Stie cineva ce masina e aia neagra cu nr EXS?

masina e AMC Hornet


detalii ... http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Hornet

edwscho 05-12-12 22:41

Re: Masini tari din Iasi
 
DA! aia e. Merci, acum pot sa dorm linistit !:))

radar 25-02-13 00:57

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Am gasit si eu o poza cu masina asta

18.Marius.92 04-03-13 23:05

Re: Masini tari din Iasi
 
A cam murit topicu....Duminica (3 martie) am vazut pe Copou un e60 cu o culoare crima ...verde spre albastru . Aveti ceva poze cu masina ?

CRyS` 06-03-13 06:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Face Copoul in fiecare seara ! Nu e ceva WOW !

Silviusdv 02-04-13 10:15

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un TT RS albastru inchis cu numere de Anglia.

vlad96bret 13-04-13 23:21

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
salutare tuturor. Probabil masinile au fost vazute prin oras, dar nimeni nu a pus poze cu ele, asa ca pun eu . Volga nu am auzito in viata mea, in schimb VW da si pot spune ca are un sunet de nedescris :)) . Intrebare a vazut cineva un Camaro IROC-Z, o singura data l-am vazut cand urcam din Bucsinescu spre Tatarasi era galben si sunetul ce-l scotea acea masina te lasa masca :O.

edwscho 13-04-13 23:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Hehe, bine ca mai posteaza cineva si vechituri. Stiti cumva daca broasca asta galbena ar fi de vanzare? Poate ala galben de care zici tu este Corvette-ul C4. Seamana oarecum la forma:).

vlad96bret 14-04-13 00:02

Re: Masini tari din Iasi
 
nu stiu daca e de vanzare, proprietarul CRED ca sta prin Metalurgie mai exact pe aleea Gradinari, vazusem un tip care a intrat in masina prin zona mentionata.
Sunt 100% sigur ca era IROC-Z pentru ca am intors capul imediat ce am auzit motorul si am vazut fata masinii


All times are GMT +2. The time now is 15:54.

- Copyright 2026 4Tuning