![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Australian din cate am cautat pe net cu un prieten acum ceva timp ... generatia 78'...
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut Porsche 911 Turbo S in fata la filarmonica cu numere de USA.
|
Re: Masini tari din Iasi
BMW E36 Rat-Style cu numere de inmatriculare IS 21 MAK sau ceva de genu' .. parcat in spate la posta in Tatarasi.. stie cineva al cui este sau are cineva niste poze cu el ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Foto via Olareanu Cosmin
https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/rat2.jpg https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/ratw.jpg Masina apartine lui Scoban Alexandru. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Multumesc amandurora :bunch:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
detalii ... http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Hornet |
Re: Masini tari din Iasi
DA! aia e. Merci, acum pot sa dorm linistit !:))
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Am gasit si eu o poza cu masina asta
|
Re: Masini tari din Iasi
A cam murit topicu....Duminica (3 martie) am vazut pe Copou un e60 cu o culoare crima ...verde spre albastru . Aveti ceva poze cu masina ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Face Copoul in fiecare seara ! Nu e ceva WOW !
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un TT RS albastru inchis cu numere de Anglia.
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
salutare tuturor. Probabil masinile au fost vazute prin oras, dar nimeni nu a pus poze cu ele, asa ca pun eu . Volga nu am auzito in viata mea, in schimb VW da si pot spune ca are un sunet de nedescris :)) . Intrebare a vazut cineva un Camaro IROC-Z, o singura data l-am vazut cand urcam din Bucsinescu spre Tatarasi era galben si sunetul ce-l scotea acea masina te lasa masca :O.
|
Re: Masini tari din Iasi
Hehe, bine ca mai posteaza cineva si vechituri. Stiti cumva daca broasca asta galbena ar fi de vanzare? Poate ala galben de care zici tu este Corvette-ul C4. Seamana oarecum la forma:).
|
Re: Masini tari din Iasi
nu stiu daca e de vanzare, proprietarul CRED ca sta prin Metalurgie mai exact pe aleea Gradinari, vazusem un tip care a intrat in masina prin zona mentionata.
Sunt 100% sigur ca era IROC-Z pentru ca am intors capul imediat ce am auzit motorul si am vazut fata masinii |
| All times are GMT +2. The time now is 15:54. |
- Copyright 2026 4Tuning