Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   New Racing Team: Shadows (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/147965-new-racing-team-shadows.html)

GOGU_VL 11-09-10 10:14

Re: New Racing Team: Shadows
 
Si din partea mea un sincer si calduros La Multi Ani, tot ce-ti doresti ;)

florynvl (X29 ZMT) 11-09-10 10:15

Re: New Racing Team: Shadows
 
La multi ani !!

privat4u2 11-09-10 10:17

Re: New Racing Team: Shadows
 
Multumesc din suflet tuturor pt urari...si eu va doresc multa sanatate, fericire si sa avetzi parte de tot ce va doriti.

BogdaNel_kisss 11-09-10 10:59

Re: New Racing Team: Shadows
 
LA multi ani !!!

Andrey_VMD 11-09-10 11:50

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by privat4u2 (Post 3650425)
Multumesc din suflet tuturor pt urari...si eu va doresc multa sanatate, fericire si sa avetzi parte de tot ce va doriti.

LA MULTI ANI bro' , Sa ai parte de tot ceti doresti....

VL-31-BOG 11-09-10 12:01

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by privat4u2 (Post 3650425)
Multumesc din suflet tuturor pt urari...si eu va doresc multa sanatate, fericire si sa avetzi parte de tot ce va doriti.

Salut baieti, Salut Greu`, in primul rand LA MULTI ANI, si iti doresc sa dai startul multor ani din viata ta, mult noroc, si continua tot asa, pentru k o faci bine.Inca o data la multi ani si mult succes ! Te Salut, Bogdan.

privat4u2 11-09-10 12:14

Re: New Racing Team: Shadows
 
Multumesc din suflet Bogdanel,Andrei si 31 BOG pt urari.Asemenea si voua.

DannyKid 11-09-10 13:01

Re: New Racing Team: Shadows
 
La multi ani GREU```

Sa fi sanatos, fericit si sa vina odata supra aia....8)


aaah si sa dai cat mai multe starturi :D

MiTzA- 11-09-10 13:40

Re: New Racing Team: Shadows
 
la multi ani greule 8)

privat4u2 11-09-10 14:28

Re: New Racing Team: Shadows
 
Multumesc mult bayetzi:P:peace::peace::peace:

fan3xxl 11-09-10 15:12

Re: New Racing Team: Shadows
 
LA MULTI bANI greule, multa sanatate si multe "succesuri" in viatza!!!

Provenzano 11-09-10 15:39

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by privat4u2 (Post 3650923)
Multumesc mult bayetzi:P:peace::peace::peace:

La multi ani de AICI de departe.Sanatate si fericire.

privat4u2 11-09-10 15:41

Re: New Racing Team: Shadows
 
Nu imi gasesc cuvintele sa va multumesc la toti.Stiu ca pare banal dar si eu va urez multa sanatate si fericire si sa aveti parte de tot ce va doriti.
Multumesc

Victor_WRC 11-09-10 16:52

Re: New Racing Team: Shadows
 
LA MULTI ANI GREULE ;):drunk::drunk:............

tibibody 11-09-10 17:37

Re: New Racing Team: Shadows
 
La multi ani GREULE. Sa fi santatos,asta e cel mai important in viata asta.... ca pe restul le facem noi!


All times are GMT +2. The time now is 19:33.

- Copyright 2026 4Tuning