![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
La fel si cu MOM , din gluma in gluma , hop ca apare Vlad cu MOM.:twisted: Acuma ai inceput cu glume si cu DGH , parca vad ca sperii babele la Posta Duminica si cu ala. :lol::lol: Glumesc , oricum forta majora. Sa o stapanesti sanatos inca odata si sa te bucuri de ea la maxim. |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
sa ai parte de ambi ursi .si sai mentii in fortzaaa pe amandoi;)
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Vlad...vezi cum faci cu Aradul!!! Dar vezi ca in zona aia nu prea-i prieshte mashinii...anul trecut la Satu Mare prima zii am spart cutia si a doua zii a bubuit admisia! :))))))))))
In plus vezi ca e obishnuita cu prima pozitzie de pe podium...nu-i place mai jos!!!! :PPPPP Te salut din Bulgaria!!!! |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
scuze de of |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
nu ne dai detalii despre noul tau proiect? scz de off
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Din pacate nu o sa fiu prezent la Arad. :cry:
Multe chestii pe cap+multa treaba :cry: |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Seal, ai īn gānd vreo moddificare pentru ursul albastru?:D
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
:pistoles:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Pana una alta, 11.8 la Tulcea si locul 1 la Ap4!
Batranul urs si-a facut treaba si de data asta treaba, avand in vedere ca merge pe aceashi setare de 2 ani!;) Dc avetzi deva poze va rog sa punetzi aici! MS! |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
bv BOBI ai fost fortza ca de obicei + replica mortala "Da ne dam pe bani":lol::lol:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
6 Attachment(s)
Felicitari!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:39. |
- Copyright 2026 4Tuning