Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

bcoupe 03-04-11 09:23

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4222452)
faceam eu o glumita mica cu baietii pe la sala ca mai trebuie sa cumpar si dgh-u si e trio-ul facut :lol:

+ursu albastru ARO si gata e set full :D

eMH 03-04-11 12:12

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4222544)
+ursu albastru ARO si gata e set full :D

Careul de Asi :D

Bengy_BLS 03-04-11 12:23

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4222452)
faceam eu o glumita mica cu baietii pe la sala ca mai trebuie sa cumpar si dgh-u si e trio-ul facut :lol:

Asa a inceput si cu HKS , cu o glumita mica , apoi din iarna a rasarit bestia.
La fel si cu MOM , din gluma in gluma , hop ca apare Vlad cu MOM.:twisted:
Acuma ai inceput cu glume si cu DGH , parca vad ca sperii babele la Posta Duminica si cu ala. :lol::lol:

Glumesc , oricum forta majora. Sa o stapanesti sanatos inca odata si sa te bucuri de ea la maxim.

LAFv8 03-04-11 13:48

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
sa ai parte de ambi ursi .si sai mentii in fortzaaa pe amandoi;)

bobiMOM 12-04-11 21:49

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Vlad...vezi cum faci cu Aradul!!! Dar vezi ca in zona aia nu prea-i prieshte mashinii...anul trecut la Satu Mare prima zii am spart cutia si a doua zii a bubuit admisia! :))))))))))

In plus vezi ca e obishnuita cu prima pozitzie de pe podium...nu-i place mai jos!!!! :PPPPP

Te salut din Bulgaria!!!!

gaju 12-04-11 22:00

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 4250057)

Te salut din Bulgaria!!!!

faci bine pe acolo? Adevaru ca ai vreo 1200 de cai de stapanit:-)

scuze de of

bobiMOM 12-04-11 22:02

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4250097)
faci bine pe acolo? Adevaru ca ai vreo 1200 de cai de stapanit:-)

scuze de of

Daca ii adun pe totzi care sunt aici cred ca va lasati de curse!!!!;)

dragos_dpp 12-04-11 22:29

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
nu ne dai detalii despre noul tau proiect? scz de off

Seal 16-04-11 12:17

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Din pacate nu o sa fiu prezent la Arad. :cry:
Multe chestii pe cap+multa treaba :cry:

Grasu'XxL 16-04-11 12:23

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Seal, ai īn gānd vreo moddificare pentru ursul albastru?:D

Seal 16-04-11 22:13

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
:pistoles:

bobiMOM 30-05-11 14:17

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Pana una alta, 11.8 la Tulcea si locul 1 la Ap4!

Batranul urs si-a facut treaba si de data asta treaba, avand in vedere ca merge pe aceashi setare de 2 ani!;)

Dc avetzi deva poze va rog sa punetzi aici! MS!

Catalin_br 30-05-11 14:31

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
bv BOBI ai fost fortza ca de obicei + replica mortala "Da ne dam pe bani":lol::lol:

Geox` 30-05-11 14:48

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
6 Attachment(s)
Felicitari!

radu_bmwe36 30-05-11 15:36

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 4361622)
Felicitari!

pana la urma ursu al cui e ? ca numai inteleg nimic...:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 14:39.

- Copyright 2026 4Tuning