Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 06-11-10 06:01

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
Din pacate sunt intr-o situatie nu tocmai buna ... nu mai sunt bani nici de benzina ....asa ca "povestea" o sa " hiberneze" o perioada ....sper sa se "trezeasca" in vara .....daca nu,cam asta a fost :sad:

DjGeooo 06-11-10 09:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
NU te creeed![-(nu vei sta tu asa degeaba oricat ar fi de criza:Dcel putin asta ai demonstrat pana acum:Dsuper tare bad-ul,grila.e schimbata foarta tare si da bine de tot:D
Numai bine!

jock 06-11-10 10:50

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
...degeaba nu o sa stau ...ce pot sa fac ,fac ...de ex. acum lucrez la grila ..."asta nu cere bani" ,doar vreme frumoasa ;) .....urmeaza sa pun si pragul pe partea dreapta ....Multumesc Mihai ;)

andreea_silviana 06-11-10 19:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
7 Attachment(s)
multumesc taty ;)

bib_andrey 06-11-10 19:40

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Artistice pozele..
Frumoasa masina..cred ca o spun a 100-a oara..
Bafta in continuare !

Decodat 06-11-10 20:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ma gandesc!!!!!! grila aia nu cumva ar merge lasata la jumate?:shock:

Urate masini mai sunt Golfurile astea!!!!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Cine m-o fi pus sa cumpar asa ceva?????;)

grasuxxx 06-11-10 21:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by andreea_silviana (Post 3790338)
multumesc taty ;)

andreea si mai trebe sa multumesti cuiva:P;)) scz de off

andreea_silviana 07-11-10 03:52

Re: Golf 4 - My Angel!
 
4 Attachment(s)
si astea...

jock 07-11-10 06:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc pentru poze Andreea :bunch:

geo_gee2005_xxx 07-11-10 09:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
frumos tare si golful tau jock! s-a lucrat la el la baietii de la ghetto nu? O sa ajung si eu la ei in primavara pentru un porbagaj csl pentru vento si pentru un badboy la o capota de golf caci va fi bot de golf pana la urma!

jock 07-11-10 15:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Da ,la Mihai Ghetto a fost facuta masina .... recomand ;) ... "da'i un ban ,da stai in fata " ;)

Я7B. 07-11-10 15:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3792186)
Da ,la Mihai Ghetto a fost facuta masina .... recomand ;) ... "da'i un ban ,da stai in fata " ;)

Cand o vopsesti?? Pastrezi culoarea??:twisted::rolleyes2

D0ryN 07-11-10 16:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
A mai zis de vreo cateva ori ca nu va schimba culoarea

jock 10-11-10 06:23

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
....;)

golf4_dric 10-11-10 07:17

Re: Golf 4 - My Angel!
 
chetia asta voiam sa o fac si io dar mi-ai luat o inainte :)


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning