Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tomas_SlrR 21-04-13 20:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by balint (Post 5447583)
Ce motor ai pus ma pe eclipse? :shock:

e mazda rotary 13-b motorul ;)

KidForDrift 22-04-13 22:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Tomas-Multumesc! Nici la tine nu e rau.:D
Darius-Multzam pentru parere!:-)
bobi racers-Nu prea imi place...
dary762-Ce s-a intamplat cu grafica ta? Faceai niste poze super! Daca ar fi fost alte jante, asta sunt destul de...invechite ca sa le zic asa:lol: si un intercooler ceva...In rest e faina!
CraZzy-Jante de Ferrari, serios?:rolleyes2 Si la poza cu Escort-ul, nu inteleg de ce ai pe fata un fel de jante, si pe spate un alt fel de jante:rolleyes2

Prima tentativa de copiere a stilului de tuning pe care il adopta Darius:lol:

buzz.razvan 22-04-13 22:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
@dary762:arrow:E fuoarte frumos dar ar fi fost si mai si daca ii puneai un intercooler ceva...:D
@ CraZzy_K1D:arrow:Sper sa nu te superi dar nu imi place niciuna.:sad:
@KidForDrift:arrow:Masina e foarte foarte frumoasa dar imi plac mai mult masinile facute de tine.Tu faci cele mai tari masini de pe acest forum.RESPECT!:D

Sa revenim la treaba nostra cu un mustang "salbatic":lol:

CraZzy_K1D 22-04-13 23:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
KidForDrift - incepem iar discutia asta ? deci e simplu DE CE SA NU ? de ce sa nu gandesti altfel fata de alti... si + de asta sa zicem e ridicol la mine da ? dar aia care isi pun pe masini jante de bentley ? sau mai stiu eu ce ?!?!
Cum adica de ce alt fel de jante ? =))) ce intrebare e asta ? e masina de drift...
buzz.razvan- nu trebuie sa iti placa nimic , nu am terminat ce vreau eu sa fac si o fac pentru mine ..

Enjoy06 23-04-13 08:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salut!Sper ca ma primiti si pe mine aici.Vreau sa va arat Bmw-ul meu e36.Vreau ceva pareri.
P.S:Ar fi frumos sa se desfasoare un concurs de drift si unul de drag

KidForDrift 23-04-13 09:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 5448775)
KidForDrift - Cum adica de ce alt fel de jante ? =))) ce intrebare e asta ? e masina de drift...

Mai citeste odata ce ti-am scris eu...
Daca tu crezi ca Escort-ul e masina de drift, esti bun!

Tomas_SlrR 23-04-13 09:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Crazy Kid si Kid For Dirft - sunteti penibili , va ceratati ca chiori si da exista escorturi de drift cu modificari la tractiune . ;)

Dovada in acest videoclip

https://www.youtube.com/watch?v=1L-QJ1w1sss

batman 23-04-13 15:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
:arrow:

CraZzy_K1D 23-04-13 15:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Tomas_SlrR - mie imi spui ? spunei lu ala nu mie.. ca m-am informat inainte sa ma apuc sa fac ceva.. :-j ba da numai de dastea inchisi la minte dau ...

R.Equinox 23-04-13 15:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5449334)
:arrow:

Bine ma!!!!

batman 23-04-13 16:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5449342)
Bine ma!!!!

Eu cand o dau, o dau bine...:lol::lol:

Edit: inca doua:

buzz.razvan 23-04-13 18:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Enjoy06 (Post 5448898)
Salut!Sper ca ma primiti si pe mine aici.Vreau sa va arat Bmw-ul meu e36.Vreau ceva pareri.
P.S:Ar fi frumos sa se desfasoare un concurs de drift si unul de drag

E destul de bine pentru un incepator!Da-mi un PM cu id-ul tau de mess.:D

Tomas_SlrR 23-04-13 19:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 5449335)
Tomas_SlrR - mie imi spui ? spunei lu ala nu mie.. ca m-am informat inainte sa ma apuc sa fac ceva.. :-j ba da numai de dastea inchisi la minte dau ...

Pai si ce sari asa frate? omu` ti`a spus parerea lui , si eu v`am aratat la aman2 ca exista asa ceva . Daca stiai ii arata`i un video si gata rezolvai treaba .

Ca sa nu fiu off , uni dintre voi o stiti dar asta e nu am ce sa fac . Altele nu am :oops:

radu_cainamisir 23-04-13 20:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Iar va certati ma? :lol:

R.Equinox 23-04-13 21:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5449400)
Eu cand o dau, o dau bine...:lol::lol:

Edit: inca doua:

Hai ca te inveti :))=))

Treci pe mess.


All times are GMT +2. The time now is 01:35.

- Copyright 2026 4Tuning