![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Tomas-Multumesc! Nici la tine nu e rau.:D
Darius-Multzam pentru parere!:-) bobi racers-Nu prea imi place... dary762-Ce s-a intamplat cu grafica ta? Faceai niste poze super! Daca ar fi fost alte jante, asta sunt destul de...invechite ca sa le zic asa:lol: si un intercooler ceva...In rest e faina! CraZzy-Jante de Ferrari, serios?:rolleyes2 Si la poza cu Escort-ul, nu inteleg de ce ai pe fata un fel de jante, si pe spate un alt fel de jante:rolleyes2 Prima tentativa de copiere a stilului de tuning pe care il adopta Darius:lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
@dary762:arrow:E fuoarte frumos dar ar fi fost si mai si daca ii puneai un intercooler ceva...:D
@ CraZzy_K1D:arrow:Sper sa nu te superi dar nu imi place niciuna.:sad: @KidForDrift:arrow:Masina e foarte foarte frumoasa dar imi plac mai mult masinile facute de tine.Tu faci cele mai tari masini de pe acest forum.RESPECT!:D Sa revenim la treaba nostra cu un mustang "salbatic":lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
KidForDrift - incepem iar discutia asta ? deci e simplu DE CE SA NU ? de ce sa nu gandesti altfel fata de alti... si + de asta sa zicem e ridicol la mine da ? dar aia care isi pun pe masini jante de bentley ? sau mai stiu eu ce ?!?!
Cum adica de ce alt fel de jante ? =))) ce intrebare e asta ? e masina de drift... buzz.razvan- nu trebuie sa iti placa nimic , nu am terminat ce vreau eu sa fac si o fac pentru mine .. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Salut!Sper ca ma primiti si pe mine aici.Vreau sa va arat Bmw-ul meu e36.Vreau ceva pareri.
P.S:Ar fi frumos sa se desfasoare un concurs de drift si unul de drag |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Daca tu crezi ca Escort-ul e masina de drift, esti bun! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Crazy Kid si Kid For Dirft - sunteti penibili , va ceratati ca chiori si da exista escorturi de drift cu modificari la tractiune . ;)
Dovada in acest videoclip https://www.youtube.com/watch?v=1L-QJ1w1sss |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Tomas_SlrR - mie imi spui ? spunei lu ala nu mie.. ca m-am informat inainte sa ma apuc sa fac ceva.. :-j ba da numai de dastea inchisi la minte dau ...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Quote:
Edit: inca doua: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
Ca sa nu fiu off , uni dintre voi o stiti dar asta e nu am ce sa fac . Altele nu am :oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Iar va certati ma? :lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Treci pe mess. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:35. |
|
- Copyright 2026 4Tuning