Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tomas_SlrR 18-04-13 21:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5444747)
Unu' la fel ca asta a fost a doua mea masina pe SLRR V2.Sper ca nu...stii tu.

:lol: Glumesti , daca vezi un gtr r33 ceri drepturi de autor? pe bune frate? oricine poate sa faca un r33 :lol: plus ca al tau a fost alb ;)

buzz.razvan 19-04-13 18:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 5444796)
:lol: Glumesti , daca vezi un gtr r33 ceri drepturi de autor? pe bune frate? oricine poate sa faca un r33 :lol: plus ca al tau a fost alb ;)

Eeeeh,doar n-am innebunit.Ziceam si eu...Si skyline-ul meu a fost rosu nu alb cum zici tu:arrow:

Tis-ul 19-04-13 19:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ar trebui să-ți dăm un premiu că ai făcut un R33 GT-R..

Nu o să ajungi prea curānd la "valoarea" lu' capa`, stai calm.

buzz.razvan 19-04-13 19:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5445636)
Ar trebui să-ți dăm un premiu că ai făcut un R33 GT-R..

Nu o să ajungi prea curānd la "valoarea" lu' capa`, stai calm.

S-a trezit si Ursu' Bamse.Stai calm ca am zis ca masina mea nu era alba.Ce sari asa ca...Subiect incheiat?

Tomas_SlrR 19-04-13 21:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5445636)
Ar trebui să-ți dăm un premiu că ai făcut un R33 GT-R..

Nu o să ajungi prea curānd la "valoarea" lu' capa`, stai calm.

ce artagos e domnu` :lol:

dary762 20-04-13 09:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Agresivilor :lol:

KidForDrift 20-04-13 11:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
capa'-Imi place foarte mult! Bravo!~:-)
Dary762-Sincer nu imi plac jantele alea, dar masina e ok:D Imi place

Mai vreti poze?:lol:

Tomas_SlrR 20-04-13 14:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Dary - frumos :D
Kid - numai rosiatice vad la tine :-)


Army 8)

DariusAlexandru 20-04-13 15:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Proastă alegere a jantelor Kid.
Interesant E39 Tomas.

:arrow:
Attachment 2753969

Tomas_SlrR 20-04-13 15:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5446314)
Proastă alegere a jantelor Kid.
Interesant E39 Tomas.

:arrow:
Attachment 2753969

Sexy e21 :D

DariusAlexandru 20-04-13 17:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Īncă două:
Attachment 2754017 Attachment 2754019

bobi_racers 20-04-13 22:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
capa - frumos r 33

dary- super fratimiu cadre , grafica , masina tot

kid - frumusica foc rosiatica ta

tomas - dragutz e 39 dar nu prea il prinde culoarea masini si nici cea a jantelor

darius - smecher rechinu tau

acum revin si eu printre voi

bmw seria 7 the boss russian

dary762 21-04-13 17:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
KidForDrift - Mie imi plac jantele la ae86 tau :)
Tomas_SlrR - Chiar imi place , bravo :D
DariusAlexandru - Unu de asta am parcat in fata blocului:p
bobi_racers - Ce a patit numarul de pe spate ?:))

Teaser

CraZzy_K1D 21-04-13 18:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
1+ la Teaser-ul lu dary762

balint 21-04-13 19:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 5447420)
1+ la Teaser-ul lu dary762

Ce motor ai pus ma pe eclipse? :shock:


All times are GMT +2. The time now is 21:59.

- Copyright 2026 4Tuning