Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 03-06-09 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
sper sa mai ajute si pe altii ... e o colectie destul de maaare cu jante ... sigur gasiti ceea ce vreti aici ... doar rabdare va trebuie si pe cineva cu VT ... spor :)

Kinghost69 03-06-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamne, ma uit de 2 zile pe topicul asta si incerc sa realizez despre ce e vorba:shock::shock::?::!:
poate ca nu e treaba mea sa imi expun parerea tocmai acum, dar, Tataitzu are perfecta dreptate: incercati sa va maturizati si sa va ganditi cand veniti la intalnirile acestui club ca si cum ati merge intr-o bine-meritata vacanta (fie ea chiar si de 2-3 ore);):D.
Va rog sa incercati sa discutati chestiile care va privesc personal mai mult intre 4 ochi ca sa nu mai fie nevoita toata lumea sa citeasca si sa vada micile discutii dintre voi. asta ar trebui sa fie o chestie intima, nicidecum un caz pe care sa-l mediatizam (sau... credeti ca ar trebui sa dam ceva la Can-Can:lol::?:)
am vazut doar 2-3 discutii serioase privitoare la evenimentul din acest weekend! Cred ca e foarte important sa fim acolo. nu stiu daca e relevant cu ce masini vom fi, ci singurul lucru care conteaza e sa fim acolo, sa ne vada lumea, si ... echipa de drfting sa-si faca datoria:!::twisted::D
Bafta tuturor si astept sa vad fetze zambarete!:D;):twisted:

Bengy_BLS 03-06-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Bah Duffy uite pozele cu golfu de care era vorba la telefon.

BGY_Bogdy 03-06-09 22:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama urat nu e dar zici ca e facut din ciocan :-S

Kinghost69 03-06-09 22:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 2378989)
Bah Duffy uite pozele cu golfu de care era vorba la telefon.

e draguta ca masina... mereu o sa dea bine combinatia de negru cu portocaliu;):twisted:

daffy duck™ 04-06-09 01:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2378077)
deci deja hai ca ma enervezi rau de tot ... am specificat eu UNDEVA SUS ACOLO CA VREAU SA IMI EXPUN CAZANU ? doar am intrebat ca poate vroiam si eu sa vin pe jos nu ? nu trebuia sa fie un anunt pe aici pe undeva ? pe 4 incepe si noi habar nu avem ! sau ne ducem fiecare cu p*zda masii separat ? deci las`o dreaq. sa stiu sa stau acasa.ms si distractie placuta

nu era vorba de "cazanul" tau....

Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 2378989)
Bah Duffy uite pozele cu golfu de care era vorba la telefon.

da frate e frumos, dar s-a exagerat in unele locuri si stii prea bine ce ti-am zis la tel.....dar sa vedem acum...te sun daca e

DRK*DeSiGn 04-06-09 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intalnirea aceasta despre care se vorbeshte este azi??

daffy duck™ 04-06-09 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost aseara DRK....

Hyena 04-06-09 11:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Te iubesc KIMI !

johnny325 04-06-09 11:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau sa le multumesc baietilor pentru k m-au ajutat sa bag masina in parcare si vreau sa-i mai multumesc ink o data lui Vlad RLG pentru k ma tractat pana akasa
Multumesc frumos baieti:*

GopPo 04-06-09 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 2378989)
Bah Duffy uite pozele cu golfu de care era vorba la telefon.

:lol::lol::lol::lol:....cine si-a batut joc de masina asta????
patratelele de pe plafon sunt criminale:lol::lol::lol:

Fr33`e30 04-06-09 11:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu mare placere johnny .... ;) astept :lol:



Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2380361)
vreau sa le multumesc baietilor pentru k m-au ajutat sa bag masina in parcare si vreau sa-i mai multumesc ink o data lui Vlad RLG pentru k ma tractat pana akasa
Multumesc frumos baieti:*


RoByNeT 04-06-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2380361)
vreau sa le multumesc baietilor pentru k m-au ajutat sa bag masina in parcare si vreau sa-i mai multumesc ink o data lui Vlad RLG pentru k ma tractat pana akasa
Multumesc frumos baieti:*

iar ai avut ma probleme ? :|

johnny325 04-06-09 11:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mici chestii cu iarba pe la rotile de fata=))))=)))))
florin vb pe mess

RoByNeT 04-06-09 12:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
johnny te mai faci si tu pe la mine frate ? ....


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning