Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 26-09-12 17:01

Re: Masini tari din Iasi
 
E de 5 luni vopsita asa ... abia acum o vedeti?

mituc 27-09-12 09:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu abia ieri am vazut-o, live. E ceva deosebit.
Sint curios unde a vopsit-o de a iesit asa bine.

aalex691 27-09-12 09:38

Re: Masini tari din Iasi
 
AutoHunter, din ce stiu.

cretu_bs 27-09-12 11:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 5189018)
AutoHunter, din ce stiu.

Din cate stiu e chiar a lor (Auto Hunters !) la fel daca nu ma insel ca si "Porcu'"din Dacia :) !

mihayyy2000 01-10-12 19:31

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Din trafic

cretu_bs 02-10-12 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 5194046)
Din trafic

Tare ! Dar ce masina conduci?!

Eddy_e39 02-10-12 20:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 5194046)
Din trafic

Pozele sunt facute cumva pe podul de la bazar , respectiv in podu' ros ? Adica in drum spre CUG ? :D

GAby645 04-10-12 08:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 5195382)
Pozele sunt facute cumva pe podul de la bazar , respectiv in podu' ros ? Adica in drum spre CUG ? :D

da, asa se vede din poze

Jockers 08-10-12 23:34

Re: Masini tari din Iasi
 
o doamna conduce Maseratti ala rosu :D tot timpul o vad ca se duce spre Miroslava ..Respectul meu pt ea,am observat ca stie si sa o "conduca" ..

aalex691 09-10-12 09:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5202635)
o doamna conduce Maseratti ala rosu :D tot timpul o vad ca se duce spre Miroslava ..Respectul meu pt ea,am observat ca stie si sa o "conduca" ..

Dupa numarul de inmatriculare, as zice ca e sotia lui Bogdan Pitigoi ? :-?

cretu_bs 09-10-12 21:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 5202864)
Dupa numarul de inmatriculare, as zice ca e sotia lui Bogdan Pitigoi ? :-?

Ii da in gura?

Eddy_e39 22-10-12 16:40

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
:arrow:

edwscho 01-11-12 16:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Stie cineva ce masina e aia neagra cu nr EXS?

Bogdan.IS 02-11-12 23:05

Re: Masini tari din Iasi
 
ford falcon

edwscho 03-11-12 10:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Stii cumva si ce ford Falcon este? American?Argentinian?Australian?

American mai mult ca sigur nu este, daca era australian trebuia sa aiba volanul pe cealalta parte...
Eventual anul de productie m-ar ajuta. Multam


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning