Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Propuneri/Challenges (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/17755-propuneri-challenges.html)

Victor_Is 01-06-09 15:02

Re: Propuneri/Challenges
 
Radu, ehe..stiu de gluma...dar am vrut sa si precizez :P poate sunt unii care urmaresc topicu si cred tot ce se scrie :P
teeb, ar trebui sa-mi caut un brek ca sa pot face ce schita ai bagat...si daca reusesc...cred ca ar fi cea mai tare masina...cel putin dupa sistemul audio...suuuper :>

Yoz4speed 01-06-09 19:40

Re: Propuneri/Challenges
 
si mie imi place...si stai linistit ca stim ca trabantu nu este facut din carton (oopps era sa scriu CARBON :) ) tocmai ca glumeam si yoo in privinta asta...i respect TRABANT

PS: in curand vin si io cu desenele:o

Teeb.4speed 01-06-09 20:32

Re: Propuneri/Challenges
 
frate ... am un prieten care la' pus tatal lui sa'si aleaga ce masina vrea ... si omu si'a luat un trabant si l'a tunat dupa cum a vrut el ... daca era de carton acu avea un BMW 730 ...
mc pt aprecierea sistemului Victor ...(eu sunt ala cu sistemele audio :X)

Yoz4speed 01-06-09 20:35

Re: Propuneri/Challenges
 
2 Attachment(s)
uite si trabanturile promise (da sunt 2)
astept parareri/critici si sper sa va placa....scuze pt calitatea pozelor da alt scanner mai bun nu am gasit :lol:

Teeb.4speed 01-06-09 20:44

Re: Propuneri/Challenges
 
din nou spunem ca Victor vrea niste idei pentru un trabant REALIZABIL ;)) ... chiar daca eu am exagerat cu sistemu audio ... totusi e mai greu sa realizeze un exterior atat de complicat , decat sa creeze niste incinte si sa cumpere un sistem audio complet
In rest ideea e buna , la fel si desenu
Perspectiva la al doilea (din fata) mi se pare unpic ciudata

Yoz4speed 01-06-09 20:48

Re: Propuneri/Challenges
 
da...si mie la fel de ciudata mi se pare...de aia am facut celalat desen...am incercat sa ii dau o idee despre cum ar arata trabantu daca are un budget generos :lol:

PS: desenu al doilea a fost cel initial...iar primul cel ce a urmat :lol:

Victor_Is 01-06-09 21:27

Re: Propuneri/Challenges
 
deci..farurile da,.,is de trabant..restul..da, e un trabant mai de firma, si anume un porsche carrera,,;)) fara suparare..e linia clara de porsche carrera..frumoasa masina nu spun ca nu e, dar nu e trabant ;)) frumoasa masina, felicitari

stig_speed60 01-06-09 22:13

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by Victor_Is (Post 2370680)
Radu, ehe..stiu de gluma...dar am vrut sa si precizez :P poate sunt unii care urmaresc topicu si cred tot ce se scrie :P
teeb, ar trebui sa-mi caut un brek ca sa pot face ce schita ai bagat...si daca reusesc...cred ca ar fi cea mai tare masina...cel putin dupa sistemul audio...suuuper :>

victor stai linistit pentru ca nu stiu cati(intradevar)stiu ca trabantu' nu-i facut din carton.. nu cred ca ai facut nimic rau ca le-ai explicat si lor..
a! si maine poate pun si eu trabantu' ;) mai am putin de lucru..

Yoz4speed 02-06-09 07:35

Re: Propuneri/Challenges
 
nah...am incercat si eu :lol: ...ararta a porsche dar......totusi...e realizabil :lol: daca ai un budget cam cat costa un GT-R :lol:

Edit: si cand facem poll-u pentru trabant....mai asteptam poate poesteaza si altii?

Marica 03-06-09 16:43

Re: Propuneri/Challenges
 
Victor te respect frate...nu multi au aceasta pasiune pentru masina asta..... Masina asta are o intreaga istorie in spate.....nu poti compara o dacie cu un Trabant si asta din simplul fapt pe care l'ai mentionat si tu....nu rugineste....este facut dintr'o fibra speciala.....bunicul meu are un Trabant si abia astept sa mi'l inmaneze....

Yoz4speed 03-06-09 19:50

Re: Propuneri/Challenges
 
deci repet: cand facem poll-u pt trabant?

radu.3 03-06-09 21:35

Re: Propuneri/Challenges
 
Pe moment zic sa asteptam un raspuns de la mba care ne-a oferit doar o schita :D. Intre timp, Victor, cauta pe cineva sa faca poll-ul.

Victor_Is 03-06-09 21:37

Re: Propuneri/Challenges
 
eu nu ma mai bag sa fac propuneri :D urmaresc de aproape topicul :D

Victor_Is 03-06-09 21:58

Re: Propuneri/Challenges
 
scz... o mica neintelegere ..multumesc de atentionare radu.3
deci...nu stiu..sa faca cineva dintre voi polu ala..si sa se voteze...dar dupa ce toti care au vrut sa participe au pus desenele...

p.s. eu acu 2h am venit din spital si is super obosit...scz de neintelegere

Yoz4speed 04-06-09 07:40

Re: Propuneri/Challenges
 
ok...deci sunt in competitie momentan (cei care au postat desenele) : skyZZo, teeb4speed su yoz4speed
scuzati-ma daca v-am omis


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2024 4Tuning