Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/10477-cafeneaua-bacauanilor-4tuning.html)

marius_lox 07-05-06 11:54

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
daca tot va mai certati atat eu propun sa facem o intalnire in care sa ne masuram muschii:lol: :lol: !!! si ii spunem intalnirea 4fight!!:lol: :lol:

Andr3i 07-05-06 19:23

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
:D :D :D Eu vreau sa ma bat cu tine LOX!!!

DASCALUGABRIEL 07-05-06 19:24

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
cu je nu vrea nimeni sa masoare muschii?:rolleyes2 :rolleyes2

Andr3i 07-05-06 19:25

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
Nu cu tine! Cu.... :2gun:

marius_lox 07-05-06 21:18

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
de ce vrei sa te bati cu mine???:sad: :D eu nu am amenintat pe nimeni si n-am spus nimic rau... SA NU DAI TARE!!:lol: :lol:

SFW 07-05-06 22:09

Marlanii din Bacau
 
Hai sa facem un topic despre marlanii de prin Bacau ... si de ce sunt ei marlani ...

Mai astept cam o zi si o sa spun si eu despre un marlan de aici ... si ce faze stie sa faca acest marlan ...

Mai astept ... poate imi face vreo surpriza placuta... poate m-am inselat eu



Aleks te rog sa nu sterg topicul ...
Pana la urma e bine sa stim toti ce oameni avem printre noi...

SFW 07-05-06 22:25

Re: Marlanii din Bacau
 
Cred ca am rezolvat problema ...
Sper ca ce am spus sa fie lectie ... si sa nu mai greseasca si fata de altii in acest mod.

Deocamdata poti sterge topicul Aleks ... 10x

aleks 07-05-06 22:58

Re: Marlanii din Bacau
 
ba tu ma bagi in boale pe mine :D:D:D
ce topic e asta muah?:D
ma faci curios la maxim :))

aleks 07-05-06 23:00

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
eu zic sa-l invitam si pe ionut iftimoaie, ca si asa am vorbit cu el saptamana trecuta, si dak vreti, prima data cand vine din italia il invit sa isi masoare muschii cu fiecare, sa vedem cat de rai suntem :D:D:D

cristi_407 07-05-06 23:11

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
Am un par pt el..Il masor eu cu ala daca vrea..

SFW 08-05-06 00:30

Re: Marlanii din Bacau
 
Quote:

Originally Posted by aleks
ba tu ma bagi in boale pe mine :D:D:D
ce topic e asta muah?:D
ma faci curios la maxim :))


Eh, mai complicat ... dar cum ziceam am rezolvat ... del putin asa se pare deocamdata ... si a fost doar o greseala nu o trasatura a acelei persoane ...

Mai bine sterge posturile alea ... ca nu-si au rostul


10x ... si scuze ca te tot chinuim cu toate tampeniile noastre ... da ... deh ... tu ai vrut sa fii sef pe bacau :lol: :flower:

aleks 08-05-06 02:46

Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
 
nu sterg nik, imi place barfa si scandalul :D:D:D
si... eu? sef?
pe dreq...

EuGenius 08-05-06 14:38

Cand dreaq ul o sa terminati cu 'certurile'...???shi aia in BUC se cearta dar o fac in scop constructiv shi cu argumente serioase...M-am saturat de tot c$$$$ul asta de pe forum...NU mai bine de mine ca nu am net la dispozitie ?shi intru cam o data pe saptamana?:)
ALEKS un sfat:daca o tinem asa ar trebui sa faci un topic FIGHT CLUB,CU PROVOCARI...iar daca aveti prea multi nervi ascultati la taticu' aici:
SE IA UN SAC BOX SE MONTEAZA IN GARAJ sau unde aveti loc shi la sf fiecarei zile va imaginati ca e tipul care il urati cel mai mult,shi da-ti in el pana nu mai aveti energie...eu am incercat asa ceva shi o sa imi cumpar shi sacul de box mai incolo(cand o sa am garaj):).

pt aleks..mai ai 12 posturi shi faci 4000!!tre sa dai de baut..:)

mertan 08-05-06 21:46

Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau
 
maine merg la rar... cu pile... sper sa rezolv ceva ceva... dar toba asta nu o schimb.... :) oricum suntem mafioti deacuma... mai pana o sa se sature de noi, adica de mine... ca eu nu m-am linistit... vine revenge... pana o sa se obisnuiasca cu bc 87 bus si o sa ma salute deacuma....

Andr3i 08-05-06 21:47

Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau
 
Muei mertzane... nu mai fi tu asa rau ca o sa curga amenzile si tot nu o sa te salute :)


All times are GMT +2. The time now is 00:45.

- Copyright 2024 4Tuning