![]() |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Da , motorul e de calibra , 2000 16v si dezvolta 150 cp
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Da, motorul provine de pe o Astra F GSi ... dar este si pe cali lafel ...
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Buna treaba cu motorul,destui cai pentru un cielo.mi-e cam greu sa recunosc,dar e cel mai frumos cielo :D bafta in continuare cu tot ce faci pe la masinuta
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Daca ai drum prin Bucuresti cu masina...ia legatura cu Claudiu DNC(daca vrei mai multa putere dintr-un SFI)...stie cateva "chestii" utile in urcare puterii unui SFI...daca esti interesat iti pot lasa nr lui pe privat
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
petre .. deocamdata ramane stock .. ca interne doar in ECU este umblat .. dar la anu imi doresc sa schimb axele de la MTech stage 2 sau de la HRT vreau .. volanta usurata + alte chesti ..
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
iti doresti sau sunt "pe vine"? ca in alta parte te laudai ca urmeaza sa ajunga.
p.s: vezi sa nu faci si tu ca alt coleg forumist care si-a comandat tot ce i-a trecut prin cap de la "best of the best" si a facut... nimic. |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
geo nu mai zic nimic .. tac te las in pace ca nu vreau sa incep sa ma cert! :lol:
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
cine se cearta? era o intrebare...
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Ce am zis este valabil, doar ca acum am dat peste niste roti mai exact Brock B1 17" care le`am si luat si am luat si gume si am pus pe "pauza" axele pt un timp :lol: ele urmeaza la anu ! .. :rolleyes2 acu pricepi ? nu sunt genu de om care sa mint si sa vb din carti! Si acm am de lucru la 2 seturi de roti BBS si Brock B1 ...
work in progress... p.s. acum este inaltata masina ptr iarna .. :oops: |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
o sa arate crima cu jantele astea,am incredere in gusturile tale :D
in legatura cu alte comm'uri de la alti colegi,lasa-i sa vb,mai au de mancat pana o sa ajunga sa faca ceea ce ai facut tu sa faci, daca o sa ajunga vreodata :D bafta in continuare! |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Motorul pe care il ai si din punctul meu de vedere este foarte ok in stadiul actual pentru un cielo, ca vrei tu mai mult, bafta, iar in in privinta jantelor, ce sa zic, foarte indraznet 17". Spor la treaba, stiu ca nu dezamagesti niciodata.
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
2 Attachment(s)
:rolleyes2 urmeaza sa ajunga si anvelopele :D
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Nu te lasi deloc o faci tot mai tare masinutza...bravo tie ti-a iesit e cel mai special cielo...ce pot sa mai spun decat respect pt tot ce ai facut pana acum si multa bafta in continuare
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
parerea mea este ca brock b1 sunt cele mai compatibile jante monobloc,si ma refer ca in general pe toate masiniile arata super,spor la treaba
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning