![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Robicutz- sti ca suntem prieteni si ma fac ca nu am citit a3-a intrebare. Ca sa intri in DS nu trebuie sa faci mai nimic deosebit decat as fi activ cat de cat pe VST, daca se poate sa si ajuti membrii noi si sa fi prietenos, dar nu pentru DS, ci de dragul de a face asta. O sa vezi ca baietii de acolo sunt super calumea, NU CA UNII ROMANI, si chair ai cu cine sa te intelegi.
O poza asa ca sunt in vacanta :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Pareri?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Va certati fara mine domnilor?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
Nu am mai postat de ceva timp, al laptop, alta grafica (tot praf).
O masina ca imi place place foarte mult, chiar daca e lucrata destul de slab... Opel Calibra By RMA Tuning :lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
grecu- incearca sa faci pozele in afara garajului
user- "simpli da best":)) cred- daca tot nu e grafica cine stie ce,incearca pozele sa surpinda. vin si eu cu un lexus:D asa ca dupa o pauza lunga:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Gr3cu-Mie imi place!
UserName615-Nebunie!!!:shock: Old is always better:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Cum ma descurc pana acum?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
@bobi_racers:arrow:De ce ai urcat chestia aia?Ai stricat pagina!:bat::chainsaw:
@RESTUL ati facut niste jucarii super tari. :arrow:revin si eu cu un 200sx:arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
Frumoase masini baieti, felicitari :D
Vin si eu cu un golf 2, grafica lasa de dorit, nu stiu cum sa o imbunatatesc :| Optez mai mult sa faci masini stock oarecum, decat sa fac niste circuri sau d-alea din nfs, vreau sa ma apropii cat de cat de realitate :D Cred ca o sa renunt la intercooler |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
Regula de baza este sa apesi TAB pentru a disparea vitezometru, turometoru etc...Grafica o pui la maxim din joc si din control panel si trebuie sa se imbunatateasca ceva. Poti folosi pentru efecte photo shop. Uite, am incercat sa retusez cate ceva la o poza de atat (cei drept rapid) sa vezi ca se poate. PS-nu e cam tarziu? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Revin si eu cu un urs fara faruri :lol::lol::lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
:arrow:Gr3cu:arrow:Masina e foarte frumoasa dar intercooler-ul nu are toate tevile.
:arrow:dms28:arrow:Un urs frumos dar chior?:lol: Vin si eu cu un E46:arrow::arrow::arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Merge treaba baieti , merge :)
Off: Il mai stiti pe batranul Radu aka G.R.M ? E mai nebun ca toti .. Radu e soferul fiatului albastru , spor la vizionare :)) :https://www.facebook.com/photo.php?v=589994567685128 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Avem o vedeta printre noi! :lol:
Fast & Furious! :lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
radu_cainamisir : multumesc frumos, chiar nu mai stiam cum sa faca sa dispara vitezometru :oops:
buzz.razvan : celelalte tevi nu le-am gasit :)) O se revin cu alta masina :D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
|
- Copyright 2026 4Tuning