Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 07-04-13 15:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Robicutz- sti ca suntem prieteni si ma fac ca nu am citit a3-a intrebare. Ca sa intri in DS nu trebuie sa faci mai nimic deosebit decat as fi activ cat de cat pe VST, daca se poate sa si ajuti membrii noi si sa fi prietenos, dar nu pentru DS, ci de dragul de a face asta. O sa vezi ca baietii de acolo sunt super calumea, NU CA UNII ROMANI, si chair ai cu cine sa te intelegi.

O poza asa ca sunt in vacanta :D

gr3cu 08-04-13 18:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Pareri?

UserName615 08-04-13 20:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Va certati fara mine domnilor?

Cred 09-04-13 17:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Nu am mai postat de ceva timp, al laptop, alta grafica (tot praf).
O masina ca imi place place foarte mult, chiar daca e lucrata destul de slab...
Opel Calibra By RMA Tuning :lol:

Rosha 09-04-13 21:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
grecu- incearca sa faci pozele in afara garajului
user- "simpli da best":))
cred- daca tot nu e grafica cine stie ce,incearca pozele sa surpinda.

vin si eu cu un lexus:D asa ca dupa o pauza lunga:D

KidForDrift 10-04-13 18:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Gr3cu-Mie imi place!
UserName615-Nebunie!!!:shock:

Old is always better:D

UserName615 10-04-13 21:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Cum ma descurc pana acum?

buzz.razvan 11-04-13 12:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@bobi_racers:arrow:De ce ai urcat chestia aia?Ai stricat pagina!:bat::chainsaw:
@RESTUL ati facut niste jucarii super tari.

:arrow:revin si eu cu un 200sx:arrow:

gr3cu 12-04-13 02:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Frumoase masini baieti, felicitari :D

Vin si eu cu un golf 2, grafica lasa de dorit, nu stiu cum sa o imbunatatesc :|

Optez mai mult sa faci masini stock oarecum, decat sa fac niste circuri sau d-alea din nfs, vreau sa ma apropii cat de cat de realitate :D

Cred ca o sa renunt la intercooler

radu_cainamisir 12-04-13 02:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by gr3cu (Post 5436616)
Frumoase masini baieti, felicitari :D

Vin si eu cu un golf 2, grafica lasa de dorit, nu stiu cum sa o imbunatatesc :|

Optez mai mult sa faci masini stock oarecum, decat sa fac niste circuri sau d-alea din nfs, vreau sa ma apropii cat de cat de realitate :D

Cred ca o sa renunt la intercooler

Nu tragi cadre rele.

Regula de baza este sa apesi TAB pentru a disparea vitezometru, turometoru etc...Grafica o pui la maxim din joc si din control panel si trebuie sa se imbunatateasca ceva. Poti folosi pentru efecte photo shop. Uite, am incercat sa retusez cate ceva la o poza de atat (cei drept rapid) sa vezi ca se poate.

PS-nu e cam tarziu?

dms28 12-04-13 07:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Revin si eu cu un urs fara faruri :lol::lol::lol:

buzz.razvan 12-04-13 08:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
:arrow:Gr3cu:arrow:Masina e foarte frumoasa dar intercooler-ul nu are toate tevile.
:arrow:dms28:arrow:Un urs frumos dar chior?:lol:

Vin si eu cu un E46:arrow::arrow::arrow:

dary762 12-04-13 19:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Merge treaba baieti , merge :)

Off: Il mai stiti pe batranul Radu aka G.R.M ?
E mai nebun ca toti .. Radu e soferul fiatului albastru , spor la vizionare :)) :https://www.facebook.com/photo.php?v=589994567685128

batman 12-04-13 19:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Avem o vedeta printre noi! :lol:
Fast & Furious! :lol:

gr3cu 12-04-13 20:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
radu_cainamisir : multumesc frumos, chiar nu mai stiam cum sa faca sa dispara vitezometru :oops:

buzz.razvan : celelalte tevi nu le-am gasit :))

O se revin cu alta masina :D


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning