![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Frumos Kid , frumos ! 8)
Clean |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
kid - frumoasa matza
gaby - frumos si al tau audi cu toate ca mi se par cam maricele jantele alea sydanel - superb motanul tau acum vin eu cu 2 tomberoane de masini si cu un monstru |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
g2by-Ce-mi place RS6-le ala!:D
sydaniel-Merci merci, nici la tine nu e rau deloc! bobi racers-Aaaa, nu stiu cum sa-ti zic fara sa te superi...1: Rotile alea nu sunt pentru drag, s-ar rupe la 5000 de ture. 2: Fitment-ul e gresit complet. 3: RollCage-ul ala vine undeva in capul soferului, + ca se vede clar ca intra in scaun. 4: Motorul practic mananca masina, adica motorul intra in bord:lol: Tot ce imi place e toba. Anyone like this monster?:lol: < Scuze, am cam gresit contrastul!:oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
bobi_racers Scuza-ma pentru ce iti zic, dar sunt urate.
KidForDrift Bune de Wallpaper. Vin si eu cu un cazan. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
bobi_racers:arrow:Cele mai urate facute de tine!Doar benveul te mai salveaza.
KidForDrift:arrow:Frumos!Imi pui te rog si mie motorul pe HELP?:D robi_jam:arrow:Nu prea imi place tomberonu' ala... Vin si eu cu un CAMARO bicolor:arrow::arrow::arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
:bunch: Atat poate placa (poze needitate ) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Ce fac bajetii?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Cine a zis ca Radu (Cainamisir) nu e bun? auite ce mi-a facut : cacadou :lol:
A facut un script pentru Reno 12 ca sa-i pot pune toba!:D Attachment 2735970 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Salutare.
Ce parere aveti de asta? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Faine poze baieti!
@balint De unde ai Dacia?:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
dary762:arrow:Dadea bai bine grila inchisa la culoare.Dar e OK!:D
UserName615:arrow:Sa-ti fie rusine!Umbli pe strada dezbracat?Nici bara,nici praguri....:lol: ..::AnDy007::..:arrow:Frumusel.:-) :arrow:Revin si eu tot cu un Civic EK9:arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
E reno 12 ;)! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:11. |
|
- Copyright 2026 4Tuning