![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Escalade black on black
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
ei bine si sa incepem asa de jos in sus
gaby - piesa escalladeul tau frumos imi place balint - frumoasa pisica dar nush poate in locul tau as fi optat pentru alte jante oricum masina ara bine tm kata - superb taboku - frumos acum sa imi prezint si eu masina este vor de : audi s5 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Dary - spune-mi ca mai ai Dacia aia, spune-mi :lol: ... mi-am pierdut toate modurile vechi neterminate :oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
:!::!::!::!:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
dary- prea tare coaja pacat ca nu este finalizata
dms - bine ai revenit printre noi si frumusel ursu insa la unele poze as fi optat pentru alte unghiuri si acm mai vin si eu asa de incheiere pe ziua de azi cu un range rover |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
R3ap3r-Nu mor, dar asta e regulametul!:???:
tabokubmw-Foarte foarte foarte tare masina, doar ca e putin mai tare contrastul / culoarea! Si trebuia sa scoti placuta din spate.:D tm kata-Ce tare e!:shock: balint-Fain tare fitment-ul si lupele alea:-) g2by-Misto tentativa, dar daca puneai farurile originale era mult mai misto! Si grila aia alba, nu prea da bine. dms28-N-au ce cauta jantele alea de JAPO pe masina aia!:-) Am incercat si eu o combinatie de culori:lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Mai postez si eu ceva pe aici....
Attachment 2728153Attachment 2728154 Attachment 2728155Attachment 2728156 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
KidForDrift nu aveam ce altceva sa pun, doar astea sunt in joc.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
BMW M6 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
tm_kata:arrow:Frumusel!:D
batman:arrow:Frumoase amandoua!:D KidForDrift:arrow:E buna combinatia!:D:D Voi BMW M6, eu BMW E46:lol::lol::lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Chrysler 300C :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
frumoase masini baieti
am si eu o rugaminte la cei care au m6 sa il urce si ei aici sau pe sllr help ca sa il putem lua si noi ca este superb ? |
| All times are GMT +2. The time now is 17:02. |
|
- Copyright 2026 4Tuning