Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

balint 23-03-13 12:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
O ''tentativa'' de E36 :lol:
Attachment 2726794Attachment 2726795Attachment 2726796

g2by 23-03-13 13:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Escalade black on black

bobi_racers 23-03-13 16:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ei bine si sa incepem asa de jos in sus

gaby - piesa escalladeul tau frumos imi place

balint - frumoasa pisica dar nush poate in locul tau as fi optat pentru alte jante oricum masina ara bine

tm kata - superb

taboku - frumos

acum sa imi prezint si eu masina este vor de : audi s5

danny125 23-03-13 18:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R3ep3r (Post 5410422)
Salut.. Mi-am reinstalat si eu SLRR'u dupa vreun an sau 2 fara sa ma mai joc si na', ca orice roman mi-am instalat ceva dacii.. doar ca am avut o surpriza destul de neplacuta. Am downloadat dusterul de pe gom-team si cand il cumpar ori complet(vehicle) ori doar caroseria(chasis) .. se pare ca /doar/ caroseria imi ramane gri.. fata de restul pieselor si e destul de ciudata chestia.. Stiti cumva vreun fix sau trebuie retexturat ceva?

O sa iti raspund eu pentru ca e modul meu Duster-ul. Cand il cumperi, cumpara masina completa cu toate piesele si alege si o culoare, indiferent care numai sa nu fie alba...e un bug ciudat la care nu am reusit sa ii aflu rezolvarea, am mai patito si cu alte masini nu e singurul Duster-ul. ;)

Dary - spune-mi ca mai ai Dacia aia, spune-mi :lol: ... mi-am pierdut toate modurile vechi neterminate :oops:

dary762 23-03-13 21:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 5411553)
O sa iti raspund eu pentru ca e modul meu Duster-ul. Cand il cumperi, cumpara masina completa cu toate piesele si alege si o culoare, indiferent care numai sa nu fie alba...e un bug ciudat la care nu am reusit sa ii aflu rezolvarea, am mai patito si cu alte masini nu e singurul Duster-ul. ;)

Dary - spune-mi ca mai ai Dacia aia, spune-mi :lol: ... mi-am pierdut toate modurile vechi neterminate :oops:

Poza e de acum 2 ani sti si tu cand lucrai la ea:))..insa stiu unde o gasesc :>

dms28 23-03-13 21:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
:!::!::!::!:

Maryus_x90 23-03-13 22:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 5411553)
O sa iti raspund eu pentru ca e modul meu Duster-ul. Cand il cumperi, cumpara masina completa cu toate piesele si alege si o culoare, indiferent care numai sa nu fie alba...e un bug ciudat la care nu am reusit sa ii aflu rezolvarea, am mai patito si cu alte masini nu e singurul Duster-ul. ;)

Dary - spune-mi ca mai ai Dacia aia, spune-mi :lol: ... mi-am pierdut toate modurile vechi neterminate :oops:

este un bug al loading order, deoarece majoritatea masinilor vin cu culoarea de baza alba, se nas anumite conflicte intre id-urile de la RPK....deci: urmatorul mod incearca sa faci base colour: verde, sau ce vrei tu ....astfel in cat si in cfg si in rpk sa fie id de la verde sau ce culoare alegi tu :)

bobi_racers 23-03-13 22:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
dary- prea tare coaja pacat ca nu este finalizata

dms - bine ai revenit printre noi si frumusel ursu insa la unele poze as fi optat pentru alte unghiuri


si acm mai vin si eu asa de incheiere pe ziua de azi cu un range rover

KidForDrift 24-03-13 09:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
R3ap3r-Nu mor, dar asta e regulametul!:???:
tabokubmw-Foarte foarte foarte tare masina, doar ca e putin mai tare contrastul / culoarea! Si trebuia sa scoti placuta din spate.:D
tm kata-Ce tare e!:shock:
balint-Fain tare fitment-ul si lupele alea:-)
g2by-Misto tentativa, dar daca puneai farurile originale era mult mai misto! Si grila aia alba, nu prea da bine.
dms28-N-au ce cauta jantele alea de JAPO pe masina aia!:-)

Am incercat si eu o combinatie de culori:lol:

batman 24-03-13 12:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Mai postez si eu ceva pe aici....
Attachment 2728153Attachment 2728154
Attachment 2728155Attachment 2728156

g2by 24-03-13 12:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
KidForDrift nu aveam ce altceva sa pun, doar astea sunt in joc.

tm_kata 24-03-13 16:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
BMW M6

buzz.razvan 24-03-13 16:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
tm_kata:arrow:Frumusel!:D
batman:arrow:Frumoase amandoua!:D
KidForDrift:arrow:E buna combinatia!:D:D

Voi BMW M6, eu BMW E46:lol::lol::lol:

g2by 25-03-13 01:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Chrysler 300C :D

bobi_racers 25-03-13 17:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
frumoase masini baieti

am si eu o rugaminte la cei care au m6 sa il urce si ei aici sau pe sllr help ca sa il putem lua si noi ca este superb ?


All times are GMT +2. The time now is 17:02.

- Copyright 2026 4Tuning